Urnik

Student number

Log in for easier access to your personal timetable


IŠRM, UI, PRI and MM student must consult the timetable at your originating faculty (FMF, UI, PEF and FE) to obtain the complete personal timetable.

Teachers

Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Bauer, Andrej
Boben, Marko
Bohak, Ciril
Bosnić, Zoran
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Bulić, Patricio
Čehovin Zajc, Luka
Čibej, UroŠ
Ciglarič, Mojca
Curk, Tomaž
Dobravec, Tomaž
Dobrevski, Matej
Emeršič, Žiga
Faganeli, Jana
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Fujs, Damjan
Gec, Sandi
GOLEŽ, Denis
Gomišček, Rok
Grohar, Miha
Guid, Matej
Hočevar, Tomaž
Hovelja, Tomaž
Huč, Aleks
Ilc, Nejc
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Janež, Miha
Jelenc, David
Jurišić, Aleksandar
Kavčič, Alenka
Kink, Peter Marijan
Klanjšček, Klemen
Klemenc, Bojan
Klinar, Miha
Klisara, Jelena
Kochovski, Petar
Koprivec, Miran
Kos, Andrej
Košir, Domen
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Lapanja, Iztok
Lavbič, Dejan
Lesar, Žiga
LESKOVEC, JURE
Lotrič, Uroš
Lukežič, Alan
Machidon, Octavian
Marolt, Matija
Mayr, Mojca
Meden, Blaž
Mihelič, Jurij
Moškon, Miha
Mraz, Miha
Oblak, Polona
Omanović, Amra
Pančur, Matjaž
Peer, Peter
Pejović, Veljko
Pesek, Matevž
Pičulin, Matej
Pilipović, Ratko
Pogačnik, Matevž
Poženel, Marko
PROSTO, PROSTO
Pušnik, Žiga
rezervirano, rezervirano
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rožanc, Igor
Rozman, Robert
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Šajn, Luka
Skočaj, Danijel
Slivnik, Boštjan
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Solina, Franc
Stankovski, Vlado
Šter, Branko
STOJMENOVA, Emilija
Štrumbelj, Erik
Šubelj, Lovro
Toplak, Marko
Tuta, Jure
Vavpotič, Damjan
Veljković, Kristina
Virk, Žiga
Vitek, Matej
Vuk, Martin
Žabkar, Jure
Zalar, Aljaž
Zavrtanik, Vitjan
Žerovnik, Manca
Zimic, Nikolaj
ŽITKO, ROK
Žitnik, Slavko
Zrnec, Aljaž
Žunkovič, Bojan
Zupan, Blaž
Žust, Lojze

Classrooms

Groups

1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika (4 letni), tretja stopnja: doktorski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika (4 letni), tretja stopnja: doktorski
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
Brez letnika, Pedagoško računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski

Subjects

Aktualno raziskovalno področje 1 (63545C)
Aktualno raziskovalno področje 2 (63546H)
Aktualno raziskovalno področje 2 (63546I)
Algoritmi (63508)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63723)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63280)
Analiza algoritmov in hevristično reševanje problemov (63263)
Analiza omrežij (63545B)
Aproksimacijski in naključnostni algoritmi (63557)
Arhitektura računalniških sistemov (63212)
Brezžična in mobilna omrežja (63259)
Brezžična senzorska omrežja (63511)
Digitalna forenzika (63530)
Digitalno procesiranje signalov (63744)
Diplomski seminar (63281)
Diplomski seminar (63770)
Diskretna matematika (63532)
Globoko učenje (63561)
Interdisciplinarni projekti (64318)
Intervencije in reševanje (TV204S)
Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta (63551)
Izbrana poglavja iz matematičnih metod v računalništvu 1 (63828C)
Izbrana poglavja iz računalniških sistemov 1 (63830C)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63536)
Izbrana poglavja iz razvoja programske opreme 1 (63832B)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835B)
Komunikacijski protokoli (63258)
Linearna algebra (63207)
Matematično modeliranje (63219)
Matematika 2 (63567)
Multimedijske vsebine (63288)
Načrtovanje digitalnih naprav (63729)
Napredna računalniška grafika (63553)
Napredne metode računalniškega vida (63552)
Numerična matematika (63522)
Obdelava naravnega jezika (63555)
Obštudijska strokovna dejavnost 2 (63535)
Operacijski sistemi (63217)
Operacijski sistemi (63709)
Organizacija in management (63250)
Osnove informacijskih sistemov (63215)
Osnove oblikovanja (63271)
Osnove programiranja (FKKT) (90067A)
Osnove verjetnosti in statistike (63710)
Planiranje in upravljanje informatike (63253)
Podatkovne baze (63707)
Podatkovno rudarjenje (63765)
Podatkovno rudarjenje in vizualizacija (63549)
Prevajalniki (63265)
Prevajalniki in navidezni stroji (63722)
Principi programskih jezikov (63220)
Produkcija multimedijskih gradiv (63726)
Programiranje 2 (63706)
Programiranje 2 (63278)
Programiranje specifičnih platform (63287)
Računalniške komunikacije (63708)
Računalniške komunikacije (63209)
Računalniške tehnologije (63221)
Računalniški sistemi (63509)
Razvoj informacijskih sistemov (63252)
Razvoj informacijskih sistemov (63725)
Razvoj inteligentnih sistemov (63268)
Šah (63002)
Seminar 2 in Seminar 4 (6)
Sodobne metode razvoja programske opreme (63515)
Spletne tehnologije (63727)
Strojno učenje za podatkovne vede 1 (63566)
Tehnologija programske opreme (63256)
Teorija informacij in sistemov (63216)
Testiranje in kakovost (63724)
Umetna inteligenca (63510)
Uporabniški vmesniki (63721)
Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov (63251)
Uvod v strojno učenje (63443)
Velepodatki (63560)
Vhodno-izhodne naprave (63728)
Visoko zmogljivo računanje (63543)
Zanesljivost in zmogljivost računalniških sistemov (63262)