FRI 2020/2021, zimski semester 3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
IPIRI(63749)_P | P
ponedeljek 08:00 - 13:00
P21
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike(63749B)_P
Špetič, Aleš
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
63749B padalci
NM(63742)_LV | LV
ponedeljek 08:00 - 10:00
PR15
Numerične metode(63742)_LV
Kink, Peter Marijan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Numerične metode, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Numerične metode, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Numerične metode, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Numerične metode, LV, skupina 4
63742 padalci, LV, skupina 1
63742 padalci, LV, skupina 2
OS(63741)_LV | LV
ponedeljek 18:00 - 20:00
PR11
Odločitveni sistemi(63741)_LV
Možina, Martin
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi, LV, skupina 4
RRZ_LV | LV
ponedeljek 16:00 - 18:00
PR07
Robotika in računalniško zaznavanje(63739)_LV
Bovcon, Borja
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Robotika in računalniško zaznavanje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Robotika in računalniško zaznavanje, LV, skupina 2
RRZ_P | P
ponedeljek 10:00 - 13:00
P18
Robotika in računalniško zaznavanje(63739)_P
Skočaj, Danijel
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Robotika in računalniško zaznavanje
63739 padalci
SPO(63736)_P | P
ponedeljek 13:00 - 16:00
P04
Sistemska programska oprema(63736)_P
Šter, Branko
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema
63736 padalci
TPO(63732)_LV | LV
ponedeljek 13:00 - 15:00
PR17
Tehnologija programske opreme(63732)_LV
Fujs, Damjan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 6
TPO(63732)_LV | LV
ponedeljek 07:00 - 09:00
PR14
Tehnologija programske opreme(63732)_LV
Fujs, Damjan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 9
VPSA_LV | LV
ponedeljek 10:00 - 12:00
PR07
Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi(63735)_LV
Sluga, Davor
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi, LV, skupina 2
DPS_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR05
Digitalno procesiranje signalov(63744)_LV
Gashi, Fatime
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov, LV, skupina 3
EMP_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR17
Elektronsko in mobilno poslovanje(63712)_LV
Lapanja, Iztok
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 6
63712 padalci, LV, skupina 1
63712 padalci, LV, skupina 2
63712 padalci, LV, skupina 3
63712 padalci, LV, skupina 4
63712 padalci, LV, skupina 5
EMP_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR17
Elektronsko in mobilno poslovanje(63712)_LV
Lapanja, Iztok
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 4
EMP_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR16
Elektronsko in mobilno poslovanje(63712)_LV
Lapanja, Iztok
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 3
GO_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR14
Grafično oblikovanje(63715)_LV
Meden, Blaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje, LV, skupina 2
IS(63714)_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR12
Informacijski sistemi(63714)_LV
Grohar, Miha
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 3
63714 padalci, LV, skupina 3
KPOV_P | P
torek 14:00 - 17:00
P22
Komunikacijski protokoli in omrežna varnost(63716)_P
Brodnik, Andrej
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost
63716 padalci
MT_P | P
torek 13:00 - 16:00
P20
Multimedijske tehnologije(63734)_P
Kavcic, Alenka
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Multimedijske tehnologije
63734 padalci
NM(63742)_P | P
torek 09:00 - 12:00
P03
Numerične metode(63742)_P
Zalar, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Numerične metode
63742 padalci
OS(63741)_LV | LV
torek 17:00 - 19:00
PR12
Odločitveni sistemi(63741)_LV
Možina, Martin
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi, LV, skupina 3
OR_P | P
torek 11:00 - 14:00
P22
Organizacija računalnikov(63717)_P
Rozman, Robert
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov
63717 padalci
PB2_LV | LV
torek 16:00 - 18:00
Na daljavo
Podatkovne baze 2(63713)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 7
63713 padalci, LV, skupina 3
PB2_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR16
Podatkovne baze 2(63713)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 4
63713 padalci, LV, skupina 4
PA(63737)_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
PR17
Procesna avtomatika(63737)_LV
Ilc, Nejc
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Procesna avtomatika, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Procesna avtomatika, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Procesna avtomatika, LV, skupina 2
63737 padalci, LV, skupina 1
PA(63737)_P | P
torek 17:00 - 20:00
P22
Procesna avtomatika(63737)_P
Lotrič, Uroš
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Procesna avtomatika
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Procesna avtomatika
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Procesna avtomatika
63737 padalci
RG_P | P
torek 08:00 - 11:00
P22
Računalniška grafika(63719)_P
Lebar Bajec, Iztok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Računalniška grafika
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Računalniška grafika
63719 padalci
SPO(63736)_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR09
Sistemska programska oprema(63736)_LV
Ilc, Nejc
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 6
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 7
TINR_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
PR14
Tehnologija iger in navidezna resničnost(63740)_LV
Klemenc, Bojan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Tehnologija iger in navidezna resničnost, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Tehnologija iger in navidezna resničnost, LV, skupina 3
TPO(63732)_LV | LV
torek 16:00 - 18:00
PR15
Tehnologija programske opreme(63732)_LV
Fujs, Damjan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 7
TPO(63732)_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR07
Tehnologija programske opreme(63732)_LV
Fujs, Damjan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 5
VS(63738)_P | P
torek 17:00 - 20:00
P18
Vgrajeni sistemi(63738)_P
Bulić, Patricio
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vgrajeni sistemi
63738 padalci
DV_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P19
Digitalna vezja(63718)_P
Trebar, Mira
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
63718 padalci
GO_LV | LV
sreda 17:00 - 19:00
PR14
Grafično oblikovanje(63715)_LV
Meden, Blaž
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje, LV, skupina 5
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje, LV, skupina 6
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje, LV, skupina 5
63715 padalci, LV, skupina 3
63715 padalci, LV, skupina 4
63715 padalci, LV, skupina 5
GO_P | P
sreda 14:00 - 17:00
P22
Grafično oblikovanje(63715)_P
Bovcon, Narvika
Lebar Bajec, Iztok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje
63715 padalci
IS(63714)_LV | LV
sreda 16:00 - 18:00
PR06
Informacijski sistemi(63714)_LV
Grohar, Miha
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 2
MT_LV | LV
sreda 15:00 - 17:00
PR12
Multimedijske tehnologije(63734)_LV
Pesek, Matevž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Multimedijske tehnologije, LV, skupina 1
63734 padalci, LV, skupina 1
PUI_LV | LV
sreda 07:00 - 09:00
PR07
Planiranje in upravljanje informatike(63768)_LV
Fujs, Damjan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Planiranje in upravljanje informatike, LV, skupina 3
PUI_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
PR11
Planiranje in upravljanje informatike(63768)_LV
Fujs, Damjan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Planiranje in upravljanje informatike, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Planiranje in upravljanje informatike, LV, skupina 4
PB2_LV | LV
sreda 14:00 - 16:00
Na daljavo
Podatkovne baze 2(63713)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 6
63713 padalci, LV, skupina 1
RG_LV | LV
sreda 14:00 - 16:00
PR07
Računalniška grafika(63719)_LV
Lesar, Žiga
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Računalniška grafika, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Računalniška grafika, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Računalniška grafika, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Računalniška grafika, LV, skupina 4
63719 padalci, LV, skupina 1
63719 padalci, LV, skupina 2
63719 padalci, LV, skupina 3
63719 padalci, LV, skupina 7
TINR_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P03
Tehnologija iger in navidezna resničnost(63740)_P
Jaklič, Aleš
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Tehnologija iger in navidezna resničnost
63740 padalci
TPO(63732)_P | P
sreda 11:00 - 14:00
PA
Tehnologija programske opreme(63732)_P
Rožanc, Igor
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
63732 padalci
UI(63720)_LV | LV
sreda 17:00 - 19:00
PR05
Umetna inteligenca(63720)_LV
Vračar, Petar
Eftimov, Tome
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca, LV, skupina 4
63720 padalci, LV, skupina 1
63720 padalci, LV, skupina 2
63720 padalci, LV, skupina 3
63720 padalci, LV, skupina 4
63720 padalci, LV, skupina 5
63720 padalci, LV, skupina 6
63720 padalci, LV, skupina 7
VPSA_P | P
sreda 14:00 - 17:00
P21
Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi(63735)_P
Bulić, Patricio
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi
63735 padalci
DV_LV | LV
četrtek 07:00 - 09:00
PR07
Digitalna vezja(63718)_LV
Trebar, Mira
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 5
DPS_LV | LV
četrtek 09:00 - 11:00
PR15
Digitalno procesiranje signalov(63744)_LV
Gashi, Fatime
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov, LV, skupina 2
EMP_P | P
četrtek 08:00 - 11:00
P22
Elektronsko in mobilno poslovanje(63712)_P
Rupnik, Rok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje
63712 padalci
OS(63741)_P | P
četrtek 17:00 - 20:00
P22
Odločitveni sistemi(63741)_P
Sadikov, Aleksander
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi
63741 padalci
OR_LV | LV
četrtek 09:00 - 11:00
PR17
Organizacija računalnikov(63717)_LV
Rozman, Robert
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 5
PB2_P | P
četrtek 14:00 - 17:00
P22
Podatkovne baze 2(63713)_P
Zrnec, Aljaž
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2
63713 padalci
SPO(63736)_LV | LV
četrtek 12:00 - 14:00
PR06
Sistemska programska oprema(63736)_LV
Ilc, Nejc
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 4
63736 padalci, LV, skupina 1
SPO(63736)_LV | LV
četrtek 14:00 - 16:00
P11-FKKT
Sistemska programska oprema(63736)_LV
Ilc, Nejc
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 8
UI(63720)_P | P
četrtek 11:00 - 14:00
P01
Umetna inteligenca(63720)_P
Kononenko, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca
63720 padalci
VPSA_LV | LV
četrtek 14:00 - 16:00
PR08
Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi(63735)_LV
Sluga, Davor
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi, LV, skupina 4
63735 padalci, LV, skupina 1
63735 padalci, LV, skupina 2
63735 padalci, LV, skupina 3
63735 padalci, LV, skupina 4
63735 padalci, LV, skupina 5
DPS_P | P
petek 12:00 - 15:00
P22
Digitalno procesiranje signalov(63744)_P
Jager, Franc
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov
63744 padalci
IS(63714)_P | P
petek 09:00 - 12:00
P22
Informacijski sistemi(63714)_P
Vavpotič, Damjan
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi
63714 padalci
KPOV_LV | LV
petek 09:00 - 11:00
PR15
Komunikacijski protokoli in omrežna varnost(63716)_LV
Huč, Aleks
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost, LV, skupina 3
MT_LV | LV
petek 07:00 - 09:00
PR08
Multimedijske tehnologije(63734)_LV
Pesek, Matevž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Multimedijske tehnologije, LV, skupina 2
63734 padalci, LV, skupina 2
PUI_P | P
petek 09:00 - 12:00
P19
Planiranje in upravljanje informatike(63768)_P
Rupnik, Rok
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Planiranje in upravljanje informatike
63768 padalci
RRZ_LV | LV
petek 13:00 - 15:00
PR15
Robotika in računalniško zaznavanje(63739)_LV
Bovcon, Borja
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Robotika in računalniško zaznavanje, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Robotika in računalniško zaznavanje, LV, skupina 4
63739 padalci, LV, skupina 1
63739 padalci, LV, skupina 2
63739 padalci, LV, skupina 3
_LV | LV
petek 11:00 - 15:00
PR08
Tehnične veščine(63767A)_LV
Pančur, Matjaž
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Tehnične veščine, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Tehnične veščine, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Tehnične veščine, LV, skupina 1
TPO(63732)_LV | LV
petek 07:00 - 09:00
PR05
Tehnologija programske opreme(63732)_LV
Fujs, Damjan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 10
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 3
TPO(63732)_LV | LV
petek 15:00 - 17:00
PR15
Tehnologija programske opreme(63732)_LV
Fujs, Damjan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 8
2_BUN-RI_PA(63737)
2_BUN-UI
2_BVS-RI_(63767A)_LV_01
2_BVS-RI_(63767A)_LV_02
2_BVS-RI_DPS(63744)
2_BVS-RI_DV(63718)
2_BVS-RI_EMP(63712)
2_BVS-RI_GO(63715)
2_BVS-RI_GO(63715)_LV_05
2_BVS-RI_GO(63715)_LV_06
2_BVS-RI_IPIRI(63749B)
2_BVS-RI_IS(63714)
2_BVS-RI_KPOV(63716)
2_BVS-RI_OR(63717)
2_BVS-RI_OR(63717)_LV_04
2_BVS-RI_PB2(63713)
2_BVS-RI_RG(63719)
2_BVS-RI_UI(63720)
3_BUN-RI_PA(63737)
3_BUN-RI_PA(63737)_LV_01
3_BVS-RI
3_BVS-RI_(63767A)_LV_01
3_BVS-RI_DPS(63744)
3_BVS-RI_DPS(63744)_LV_01
3_BVS-RI_DPS(63744)_LV_02
3_BVS-RI_DPS(63744)_LV_03
3_BVS-RI_DV(63718)
3_BVS-RI_DV(63718)_LV_01
3_BVS-RI_DV(63718)_LV_02
3_BVS-RI_DV(63718)_LV_03
3_BVS-RI_DV(63718)_LV_04
3_BVS-RI_DV(63718)_LV_05
3_BVS-RI_EMP(63712)
3_BVS-RI_EMP(63712)_LV_01
3_BVS-RI_EMP(63712)_LV_02
3_BVS-RI_EMP(63712)_LV_03
3_BVS-RI_EMP(63712)_LV_04
3_BVS-RI_EMP(63712)_LV_05
3_BVS-RI_EMP(63712)_LV_06
3_BVS-RI_GO(63715)
3_BVS-RI_GO(63715)_LV_01
3_BVS-RI_GO(63715)_LV_02
3_BVS-RI_GO(63715)_LV_03
3_BVS-RI_GO(63715)_LV_04
3_BVS-RI_GO(63715)_LV_05
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)
3_BVS-RI_IS(63714)
3_BVS-RI_IS(63714)_LV_01
3_BVS-RI_IS(63714)_LV_02
3_BVS-RI_IS(63714)_LV_03
3_BVS-RI_KPOV(63716)
3_BVS-RI_KPOV(63716)_LV_01
3_BVS-RI_KPOV(63716)_LV_02
3_BVS-RI_KPOV(63716)_LV_03
3_BVS-RI_LV_01
3_BVS-RI_LV_02
3_BVS-RI_LV_03
3_BVS-RI_LV_05
3_BVS-RI_LV_06
3_BVS-RI_LV_07
3_BVS-RI_LV_08
3_BVS-RI_LV_09
3_BVS-RI_LV_10
3_BVS-RI_MT(63734)
3_BVS-RI_MT(63734)_LV_01
3_BVS-RI_MT(63734)_LV_02
3_BVS-RI_NM(63742)
3_BVS-RI_NM(63742)_LV_01
3_BVS-RI_NM(63742)_LV_02
3_BVS-RI_NM(63742)_LV_03
3_BVS-RI_NM(63742)_LV_04
3_BVS-RI_OR(63717)
3_BVS-RI_OR(63717)_LV_01
3_BVS-RI_OR(63717)_LV_02
3_BVS-RI_OR(63717)_LV_03
3_BVS-RI_OR(63717)_LV_04
3_BVS-RI_OR(63717)_LV_05
3_BVS-RI_OS(63741)
3_BVS-RI_OS(63741)_LV_01
3_BVS-RI_OS(63741)_LV_02
3_BVS-RI_OS(63741)_LV_03
3_BVS-RI_OS(63741)_LV_04
3_BVS-RI_PA(63737)
3_BVS-RI_PA(63737)_LV_01
3_BVS-RI_PA(63737)_LV_02
3_BVS-RI_PB2(63713)
3_BVS-RI_PB2(63713)_LV_01
3_BVS-RI_PB2(63713)_LV_02
3_BVS-RI_PB2(63713)_LV_03
3_BVS-RI_PB2(63713)_LV_04
3_BVS-RI_PB2(63713)_LV_05
3_BVS-RI_PB2(63713)_LV_06
3_BVS-RI_PB2(63713)_LV_07
3_BVS-RI_PUI(63768)
3_BVS-RI_PUI(63768)_LV_01
3_BVS-RI_PUI(63768)_LV_03
3_BVS-RI_PUI(63768)_LV_04
3_BVS-RI_RG(63719)
3_BVS-RI_RG(63719)_LV_01
3_BVS-RI_RG(63719)_LV_02
3_BVS-RI_RG(63719)_LV_03
3_BVS-RI_RG(63719)_LV_04
3_BVS-RI_RRZ(63739)
3_BVS-RI_RRZ(63739)_LV_01
3_BVS-RI_RRZ(63739)_LV_02
3_BVS-RI_RRZ(63739)_LV_03
3_BVS-RI_RRZ(63739)_LV_04
3_BVS-RI_SPO(63736)
3_BVS-RI_SPO(63736)_LV_01
3_BVS-RI_SPO(63736)_LV_02
3_BVS-RI_SPO(63736)_LV_03
3_BVS-RI_SPO(63736)_LV_04
3_BVS-RI_SPO(63736)_LV_05
3_BVS-RI_SPO(63736)_LV_06
3_BVS-RI_SPO(63736)_LV_07
3_BVS-RI_SPO(63736)_LV_08
3_BVS-RI_TINR(63740)
3_BVS-RI_TINR(63740)_LV_01
3_BVS-RI_TINR(63740)_LV_03
3_BVS-RI_UI(63720)
3_BVS-RI_UI(63720)_LV_01
3_BVS-RI_UI(63720)_LV_02
3_BVS-RI_UI(63720)_LV_03
3_BVS-RI_UI(63720)_LV_04
3_BVS-RI_VPSA(63735)
3_BVS-RI_VPSA(63735)_LV_01
3_BVS-RI_VPSA(63735)_LV_02
3_BVS-RI_VPSA(63735)_LV_03
3_BVS-RI_VPSA(63735)_LV_04
3_BVS-RI_VS(63738)
63712_PAD
63712_PAD_LV_01
63712_PAD_LV_02
63712_PAD_LV_03
63712_PAD_LV_04
63712_PAD_LV_05
63713_PAD
63713_PAD_LV_01
63713_PAD_LV_03
63713_PAD_LV_04
63714_PAD
63714_PAD_LV_03
63715_PAD
63715_PAD_LV_03
63715_PAD_LV_04
63715_PAD_LV_05
63716_PAD
63717_PAD
63718_PAD
63719_PAD
63719_PAD_LV_01
63719_PAD_LV_02
63719_PAD_LV_03
63719_PAD_LV_07
63720_PAD
63720_PAD_LV_01
63720_PAD_LV_02
63720_PAD_LV_03
63720_PAD_LV_04
63720_PAD_LV_05
63720_PAD_LV_06
63720_PAD_LV_07
63732_PAD
63734_PAD
63734_PAD_LV_01
63734_PAD_LV_02
63735_PAD
63735_PAD_LV_01
63735_PAD_LV_02
63735_PAD_LV_03
63735_PAD_LV_04
63735_PAD_LV_05
63736_PAD
63736_PAD_LV_01
63737_PAD
63737_PAD_LV_01
63738_PAD
63739_PAD
63739_PAD_LV_01
63739_PAD_LV_02
63739_PAD_LV_03
63740_PAD
63741_PAD
63742_PAD
63742_PAD_LV_01
63742_PAD_LV_02
63744_PAD
63749B_PAD
63768_PAD