FRI 2020/2021, zimski semester P18
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
DS(63203)_AV | AV
ponedeljek 14:00 - 16:00
P18
Diskretne strukture(63203)_AV
Franc, Aleksandra
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 10
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 6
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 7
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 8
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 9
63203 padalci, AV, skupina 1
63203 padalci, AV, skupina 2
63203 padalci, AV, skupina 3
63203 padalci, AV, skupina 5
M_AV | AV
ponedeljek 08:00 - 10:00
P18
Matematika(63704)_AV
Štesl, Daša
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 4
OMA_AV | AV
ponedeljek 16:00 - 18:00
P18
Osnove matematične analize(63202)_AV
Franc, Aleksandra
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 3
63202 padalci, AV, skupina 5
RRZ_P | P
ponedeljek 10:00 - 13:00
P18
Robotika in računalniško zaznavanje(63739)_P
Skočaj, Danijel
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Robotika in računalniško zaznavanje
63739 padalci
DS(63705)_AV | AV
torek 08:00 - 10:00
P18
Diskretne strukture(63705)_AV
Štesl, Daša
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 2
63705 padalci, AV, skupina 7
EiP(63248)_P | P
torek 13:00 - 16:00
P18
Ekonomika in podjetništvo(63248)_P
Hovelja, Tomaž
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, Ekonomika in podjetništvo
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Ekonomika in podjetništvo
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, Ekonomika in podjetništvo
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Ekonomika in podjetništvo
63248 padalci
UR_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
P18
Uvod v računalništvo(63701)_LV
Gomišček, Rok
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 4
VS(63738)_P | P
torek 17:00 - 20:00
P18
Vgrajeni sistemi(63738)_P
Bulić, Patricio
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vgrajeni sistemi
63738 padalci
DS(63705)_AV | AV
sreda 13:00 - 15:00
P18
Diskretne strukture(63705)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 4
NPMP_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P18
Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja(63512)_P
Mraz, Miha
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja
63512 padalci
OMA_AV | AV
sreda 11:00 - 13:00
P18
Osnove matematične analize(63202)_AV
Franc, Aleksandra
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 5
EiP(63248)_AV | AV
četrtek 14:00 - 16:00
P18
Ekonomika in podjetništvo(63248)_AV
Hovelja, Tomaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Ekonomika in podjetništvo, AV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Ekonomika in podjetništvo, AV, skupina 2
M_AV | AV
četrtek 09:00 - 11:00
P18
Matematika(63704)_AV
GOVC, Dejan
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 10
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 11
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 9
63704 padalci, AV, skupina 14
63704 padalci, AV, skupina 15
63704 padalci, AV, skupina 16
63704 padalci, AV, skupina 17
63704 padalci, AV, skupina 18
63704 padalci, AV, skupina 19
OMA_AV | AV
četrtek 12:00 - 14:00
P18
Osnove matematične analize(63202)_AV
Franc, Aleksandra
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 1
KP_P | P
petek 12:00 - 15:00
P18
Komunikacijski protokoli(63258)_P
Ciglarič, Mojca
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Komunikacijski protokoli
63258 padalci
M_AV | AV
petek 09:00 - 11:00
P18
Matematika(63704)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 5
1_BMA-RI-PV_NPMP(63512)
1_BMA-RI-RI_NPMP(63512)
1_BMA-RM_NPMP(63512)
1_BUN-ML_AV_01
1_BUN-RI_AV_03
1_BUN-RI_AV_05
1_BUN-RI_AV_06
1_BUN-RI_AV_07
1_BUN-RI_AV_08
1_BUN-RI_AV_09
1_BUN-RI_AV_10
1_BVS-RI_AV_02
1_BVS-RI_AV_04
1_BVS-RI_AV_05
1_BVS-RI_AV_09
1_BVS-RI_AV_10
1_BVS-RI_AV_11
1_BVS-RI_LV_04
2_BMA-RI-RI_NPMP(63512)
2_BMA-RM_NPMP(63512)
2_BUN-ML_EP(63248)
2_BUN-RI_EP(63248)
3_BUN-ML_EP(63248)
3_BUN-RI_EP(63248)
3_BUN-RI_EP(63248)_AV_01
3_BUN-RI_EP(63248)_AV_02
3_BUN-RI_KP(63258)
3_BVS-RI_RRZ(63739)
3_BVS-RI_VS(63738)
63202_PAD_AV_05
63203_PAD_AV_01
63203_PAD_AV_02
63203_PAD_AV_03
63203_PAD_AV_05
63248_PAD
63258_PAD
63512_PAD
63704_PAD_AV_14
63704_PAD_AV_15
63704_PAD_AV_16
63704_PAD_AV_17
63704_PAD_AV_18
63704_PAD_AV_19
63705_PAD_AV_07
63738_PAD
63739_PAD