FRI 2017/2018, zimski semester, 1. teden

Kononenko, Igor


Samo predavanja
Samo vaje
Vaje in predavanja
Ura ponedeljektoreksredačetrtekpetek
07:00
08:00
petek 08:00 - 11:00
P01
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63279)_P
Kononenko, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
63279 padalci
APS1_P
P01
Kononenko, Igor
2_BUN-RI
2_BUN-RM
63279_PAD
09:00
torek 09:00 - 12:00
Diplomska soba
Zagovori diplomskih nalog
Bosnić, Zoran
Mraz, Miha
Kononenko, Igor
Marolt, Matija
Oblak, Polona
Robič, Borut
Bratko, Ivan
Divjak, Saša
Vavpotič, Damjan
Brodnik, Andrej
Peer, Peter
Kukar, Matjaž
Mihelič, Jurij
Moškon, Miha
Zagovori
DS
Bosnić, Zoran
Mraz, Miha
Kononenko, Igor
Marolt, Matija
Oblak, Polona
Robič, Borut
Bratko, Ivan
Divjak, Saša
Vavpotič, Damjan
Brodnik, Andrej
Peer, Peter
Kukar, Matjaž
Mihelič, Jurij
Moškon, Miha
10:00
11:00
sreda 11:00 - 14:00
P21
Inteligentni sistemi(63266)_P
Robnik Šikonja, Marko
Kononenko, Igor
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
63266 padalci
IS(63266)_P
P21
Robnik Šikonja, Marko
Kononenko, Igor
1_BMA-RI_IS(63266)
2_BMA-RI_IS(63266)
3_BUN-RI_IS(63266)
3_BUN-RM_IS(63266)
63266_PAD
12:00
13:00
14:00
torek 14:00 - 17:00
P21
Strojno učenje(63519)_P
Kononenko, Igor
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
63519 padalci
SU_P
P21
Kononenko, Igor
1_BMA-RI_SU(63519)
1_BMA-RM_SU(63519)
2_BMA-RI_SU(63519)
2_BMA-RM_SU(63519)
63519_PAD
15:00
ponedeljek 15:00 - 18:00
P22
Umetna inteligenca(63720)_P
Robnik Šikonja, Marko
Kononenko, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca
63720 padalci
UI(63720)_P
P22
Robnik Šikonja, Marko
Kononenko, Igor
2_BVS-RI_UI(63720)
3_BVS-RI_UI(63720)
63720_PAD
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00

2_BVS-RI_UI(63720)
3_BVS-RI_UI(63720)
1_BMA-RI_SU(63519)
2_BMA-RI_SU(63519)
63720_PAD
63266_PAD
2_BMA-RI_IS(63266)
3_BUN-RM_IS(63266)
1_BMA-RI_IS(63266)
3_BUN-RI_IS(63266)
63279_PAD
63519_PAD
2_BUN-RI
2_BUN-RM
2_BMA-RM_SU(63519)
1_BMA-RM_SU(63519)