FRI 2017/2018, zimski semester, 1. teden P21
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
IPIRI(63749) | LV
ponedeljek 08:00 - 10:00
P21
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike(63749B)_LV
Špetič, Aleš
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 3
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike, LV, skupina 6
63749B padalci, LV, skupina 1
63749B padalci, LV, skupina 2
IPIRI(63749) | P
ponedeljek 10:00 - 13:00
P21
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike(63749B)_P
Špetič, Aleš
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
63749B padalci
OS(63741) | P
ponedeljek 14:00 - 17:00
P21
Odločitveni sistemi(63741)_P
Sadikov, Aleksander
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi
63741 padalci
PAR | AV
torek 08:00 - 10:00
P21
Poučevanje algoritmičnega razmišljanja(63547)_LV
rezervirano, rezervirano
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Poučevanje algoritmičnega razmišljanja, AV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Poučevanje algoritmičnega razmišljanja, AV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Poučevanje algoritmičnega razmišljanja, AV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Poučevanje algoritmičnega razmišljanja, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Poučevanje algoritmičnega razmišljanja, LV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Poučevanje algoritmičnega razmišljanja, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Poučevanje algoritmičnega razmišljanja, LV, skupina 4
63547 padalci, AV, skupina 1
63547 padalci, AV, skupina 2
63547 padalci, AV, skupina 3
SV | P
torek 10:00 - 13:00
P21
Skupinsko vedenje(63558)_P
Lebar Bajec, Iztok
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Skupinsko vedenje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Skupinsko vedenje
63558 padalci
SU | P
torek 14:00 - 17:00
P21
Strojno učenje(63519)_P
Kononenko, Igor
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
63519 padalci
IS(63266) | P
sreda 11:00 - 14:00
P21
Inteligentni sistemi(63266)_P
Robnik Šikonja, Marko
Kononenko, Igor
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
63266 padalci
NM(63742) | P
sreda 14:00 - 17:00
P21
Numerične metode(63742)_P
Orel, Bojan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Numerične metode
63742 padalci
TUP | P
sreda 08:00 - 11:00
P21
Tehnologija upravljanja podatkov(63226)_P
Kukar, Matjaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Tehnologija upravljanja podatkov
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Tehnologija upravljanja podatkov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
63226 padalci
MI | P
četrtek 11:00 - 14:00
P21
Matematika II(63506A)_P
Oblak, Polona
63506A padalci
P | P
četrtek 08:00 - 11:00
P21
Programiranje(63507A)_P
Kukar, Matjaž
63507A padalci
F | AV
petek 08:00 - 10:00
P21
Fizika(63205)_AV
Ravnik, Jan
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 10
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 6
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 7
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 8
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 9
63205 padalci, AV, skupina 10
63205 padalci, AV, skupina 11
63205 padalci, AV, skupina 6
63205 padalci, AV, skupina 7
63205 padalci, AV, skupina 8
63205 padalci, AV, skupina 9
ONJ | P
petek 10:00 - 13:00
P21
Obdelava naravnega jezika (63555)_P
Robnik Šikonja, Marko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika
63555 padalci
TV | P
petek 14:00 - 15:00
P21
Tehnične veščine(63284)_P
Čibej, UroŠ
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnične veščine
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnične veščine
63284 padalci
1_BMA-RI_IS(63266)
1_BMA-RI_ONJ(63555)
1_BMA-RI_PAR(63547)_AV_01
1_BMA-RI_PAR(63547)_AV_02
1_BMA-RI_PAR(63547)_AV_03
1_BMA-RI_PAR(63547)_LV_01
1_BMA-RI_PAR(63547)_LV_02
1_BMA-RI_PAR(63547)_LV_03
1_BMA-RI_PAR(63547)_LV_04
1_BMA-RI_SU(63519)
1_BMA-RI_SV(63558)
1_BMA-RI_TUP(63226)
1_BMA-RM_SU(63519)
1_BUN-RI_AV_06
1_BUN-RI_AV_07
1_BUN-RI_AV_08
1_BUN-RI_AV_09
1_BUN-RI_AV_10
2_BMA-RI_IS(63266)
2_BMA-RI_ONJ(63555)
2_BMA-RI_SU(63519)
2_BMA-RI_SV(63558)
2_BMA-RI_TUP(63226)
2_BMA-RM_SU(63519)
2_BUN-RI_TV(63284)
2_BVS-RI_IPIRI(63749B)
2_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_01
2_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_02
2_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_03
2_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_04
3_BUN-RI_IS(63266)
3_BUN-RI_TUP(63226)
3_BUN-RI_TV(63284)
3_BUN-RM_IS(63266)
3_BUN-RM_TUP(63226)
3_BUN-UI
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_01
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_02
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_03
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_04
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_05
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)_LV_06
3_BVS-RI_NM(63742)
3_BVS-RI_OS(63741)
63205_PAD_AV_06
63205_PAD_AV_07
63205_PAD_AV_08
63205_PAD_AV_09
63205_PAD_AV_10
63205_PAD_AV_11
63226_PAD
63266_PAD
63284_PAD
63506A_PAD
63507A_PAD
63519_PAD
63547_PAD_AV_01
63547_PAD_AV_02
63547_PAD_AV_03
63555_PAD
63558_PAD
63741_PAD
63742_PAD
63749B_PAD
63749B_PAD_LV_01
63749B_PAD_LV_02