FRI 2017/2018, zimski semester, 1. teden PR10
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
APS1_LV | LV
ponedeljek 14:00 - 16:00
PR10
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63279)_LV
Možina, Martin
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 8
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 9
ORS_LV | LV
ponedeljek 07:00 - 09:00
PR10
Organizacija računalniških sistemov(63218)_LV
Češnovar, Rok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
OPB_LV | LV
ponedeljek 10:00 - 12:00
PR10
Osnove podatkovnih baz(63208)_LV
Šubelj, Lovro
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
PB2_LV | LV
ponedeljek 12:00 - 14:00
PR10
Podatkovne baze 2(63713)_LV
Zrnec, Aljaž
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 3
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 4
EP(63249)_LV | LV
torek 17:00 - 19:00
PR10
Elektronsko poslovanje(63249)_LV
Jelenc, David
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Elektronsko poslovanje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje, LV, skupina 3
PRPO_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR10
Postopki razvoja programske opreme(63254)_LV
Šprager, Sebastijan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 2
RGTI_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR10
Računalniška grafika in tehnologija iger(63269)_LV
Bohak, Ciril
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška grafika in tehnologija iger, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška grafika in tehnologija iger, LV, skupina 2
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
RZP_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
PR10
Računalniška zvočna produkcija(63523)_LV
Huč, Aleks
1. letnik, Pedagoško računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 4
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 5
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 3
SPO(63264)_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
PR10
Sistemska programska oprema(63264)_LV
Mihelič, Jurij
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
SPO(63736)_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR10
Sistemska programska oprema(63736)_LV
Ilc, Nejc
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
OR_LV | LV
sreda 17:00 - 19:00
PR10
Organizacija računalnikov(63717)_LV
Rozman, Robert
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 2
VS(63213)_LV | LV
sreda 15:00 - 17:00
PR10
Verjetnost in statistika(63213)_LV
Kink, Peter Marijan
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
VS(63213)_LV | LV
sreda 13:00 - 15:00
PR10
Verjetnost in statistika(63213)_LV
Vuk, Martin
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
DN_LV | LV
četrtek 08:00 - 10:00
PR10
Digitalno načrtovanje(63260)_LV
Češnovar, Rok
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje, LV, skupina 1
MT_LV | LV
četrtek 10:00 - 12:00
PR10
Multimedijske tehnologije(63734)_LV
Pesek, Matevž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Multimedijske tehnologije, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Multimedijske tehnologije, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Multimedijske tehnologije, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Multimedijske tehnologije, LV, skupina 4
MS(63270)_LV | LV
četrtek 15:00 - 17:00
PR10
Multimedijski sistemi(63270)_LV
Muhovič, Jon
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Multimedijski sistemi, LV, skupina 1
P1_LV | LV
četrtek 12:00 - 14:00
PR10
Programiranje 1(63702)_LV
Lazar, Timotej
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 4
PP_LV | LV
četrtek 17:00 - 19:00
PR10
Projektni praktikum
Jaklič, Aleš
Šajn, Luka
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 4
IS(63266)_LV | LV
petek 12:00 - 14:00
PR10
Inteligentni sistemi(63266)_LV
Vračar, Petar
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi, LV, skupina 1
OUI_LV | LV
petek 09:00 - 11:00
PR10
Osnove umetne inteligence(63214)_LV
Možina, Martin
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
P1_LV | LV
petek 15:00 - 17:00
PR10
Programiranje 1(63702)_LV
Hočevar, Tomaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 3
RSO | LV
petek 07:00 - 09:00
PR10
Računalniške storitve v oblaku
Meznarič, Jan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 4
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 5
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 6
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 7
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 4
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 1
1_BMA-PRI_RZP(63523)_LV_01
1_BMA-RI_DN(63260)_LV_01
1_BMA-RI_PRPO(63254)_LV_01
1_BMA-RI_RGTI(63269)_LV_01
1_BMA-RI_RGTI(63269)_LV_02
1_BMA-RI_RSO(63541)_LV_04
1_BMA-RI_RSO(63541)_LV_05
1_BMA-RI_RSO(63541)_LV_06
1_BMA-RI_RSO(63541)_LV_07
1_BMA-RI_RZP(63523)_LV_01
1_BMA-RI_RZP(63523)_LV_02
1_BMA-RI_RZP(63523)_LV_03
1_BMA-RI_RZP(63523)_LV_04
1_BMA-RI_RZP(63523)_LV_05
1_BMA-RI_SPO(63264)_LV_01
1_BVS-RI_LV_03
1_BVS-RI_LV_04
2_BMA-RI_DN(63260)_LV_01
2_BMA-RI_EP(63249)_LV_01
2_BMA-RI_RSO(63541)_LV_04
2_BMA-RI_RZP(63523)_LV_02
2_BMA-RI_RZP(63523)_LV_03
2_BMA-RI_SPO(63264)_LV_01
2_BMA-RM_RSO(63541)_LV_01
2_BUN-ML_LV_03
2_BUN-ML_LV_04
2_BUN-ML_LV_05
2_BUN-ML_LV_06
2_BUN-RI_LV_01
2_BUN-RI_LV_02
2_BUN-RI_LV_04
2_BUN-RI_LV_08
2_BUN-RI_LV_09
2_BVS-RI_PB2(63713)_LV_03
2_BVS-RI_PB2(63713)_LV_04
3_BUN-RI_DN(63260)_LV_01
3_BUN-RI_DN(63260)_LV_02
3_BUN-RI_DN(63260)_LV_03
3_BUN-RI_DN(63260)_LV_04
3_BUN-RI_EP(63249)_LV_03
3_BUN-RI_IS(63266)_LV_01
3_BUN-RI_LV_03
3_BUN-RI_MS(63270)_LV_01
3_BUN-RI_PRPO(63254)_LV_03
3_BUN-RI_SPO(63264)_LV_01
3_BUN-RI_SPO(63264)_LV_02
3_BUN-RI_SPO(63264)_LV_03
3_BUN-RI_SPO(63264)_LV_04
3_BUN-RM_DN(63260)_LV_01
3_BUN-RM_PRPO(63254)_LV_01
3_BUN-RM_PRPO(63254)_LV_02
3_BUN-RM_SPO(63264)_LV_01
3_BVS-RI_LV_03
3_BVS-RI_LV_04
3_BVS-RI_MT(63734)_LV_01
3_BVS-RI_MT(63734)_LV_02
3_BVS-RI_MT(63734)_LV_03
3_BVS-RI_MT(63734)_LV_04
3_BVS-RI_OR(63717)_LV_02
3_BVS-RI_PB2(63713)_LV_04
3_BVS-RI_SPO(63736)_LV_01