Urnik


Log in for easier access to your personal timetable


IŠRM, UI, PRI and MM student must consult the timetable at your originating faculty (FMF, UI, PEF and FE) to obtain the complete personal timetable.

Teachers

Bajc, Tjaša
Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Bohak, Ciril
Bosnić, Zoran
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Bulić, Patricio
Čehovin Zajc, Luka
Češnovar, Rok
Čibej, UroŠ
Curk, Tomaž
Debevc, Jernej
Demšar, Janez
Demšar, Jure
Dobravec, Tomaž
Dobrevski, Matej
Eftimov, Tome
Emeršič, Žiga
Faganeli, Jana
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Fujs, Damjan
GEC, Sandi
Godec, Primož
Gomišček, Rok
Gosar, Žiga
Grohar, Miha
Groznik, Vida
Hočevar, Tomaž
Hovelja, Tomaž
Huč, Aleks
Ilc, Nejc
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Janež, Miha
Jelenc, David
Jerše, Gregor
Jurič, Matjaž
Jurišić, Aleksandar
Kavčič, Alenka
Kerševan, Borut Paul
Kink, Peter Marijan
Klanjšček, Klemen
Klemenc, Bojan
Klisara, Jelena
Knez, Benjamin
Knez, Timotej
Kobal, Damjan
Kochovski, Petar
Kokošar, Jaka
Koloski, Boshko
Koprivec, Miran
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Kunšič, Nina
Lampe, Ajda
Lapanja, Iztok
Lavbič, Dejan
Lazar, Timotej
Lebar Bajec, Iztok
Lemež, Boštjan
Lesar, Žiga
Leskovec, Jure
Leskovec, Luka
Lotrič, Uroš
Lozar, Andrej
Machidon, Octavian
Marolt, Matija
Meden, Blaž
Mihelič, Jurij
Modic, David
Moškon, Miha
Možina, Martin
Mraz, Miha
Muhovič, Jon
MUR, Urban
Nabergoj, David
Oblak, Polona
Pančur, Matjaž
Peer, Peter
Pejović, Veljko
Pesek, Matevž
Pičulin, Matej
Pirnar, Žiga
Poličar, Pavlin
Poženel, Marko
PROSTO, PROSTO
Pušnik, Žiga
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rožanc, Igor
Rozman, Robert
Rupnik, Rok
Rus, Marko
SADIKOV, Aleksander
Šajn, Luka
ŠIŠA, Anamarija
Skočaj, Danijel
Škvorc, Tadej
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Solina, Franc
ŠPENDL, Martin
Špetič, Aleš
Stankovski, Vlado
Stanovnik, Lidija
Šteblaj, Matija
Šter, Branko
Štrumbelj, Erik
Trček, Denis
Vavpotič, Damjan
Veljković, Kristina
Vezočnik, Melanija
Virk, Žiga
Vračar, Petar
Žabkar, Jure
Žagar, Aleš
Žajdela, Gašper
Zalar, Aljaž
ŽELJKO, Matjaž
Zeman, Marko
Žerovnik, Manca
Zimic, Nikolaj
Žitnik, Slavko
Zrnec, Aljaž
Žunkovič, Bojan
Zupan, Blaž
Žust, Lojze

Classrooms

Groups

1. letnik, Digitalno jezikoslovje, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Kognitivna znanost, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika (4 letni), tretja stopnja: doktorski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika (4 letni), tretja stopnja: doktorski
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
4. letnik, Računalništvo in informatika (4 letni), tretja stopnja: doktorski

Subjects

Aktualno raziskovalno področje 1 (63545C)
Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63711)
Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63279)
Bayesova statistika (63563)
Digitalna vezja (63718)
Digitalno načrtovanje (63260)
Diskretne strukture (63203)
Diskretne strukture (63705)
Ekonomika in podjetništvo (63248)
Elektronsko in mobilno poslovanje (63712)
Elektronsko poslovanje (63249)
Fizika (63205)
Funkcijsko programiranje (63507)
Grafično oblikovanje (63715)
Informacijska varnost in zasebnost (63521)
Informacijski sistemi (63714)
Informacijsko-komunikacijske tehnologije in družba (63286)
Inteligentni sistemi (63266)
Interaktivnost in oblikovanje informacij (63527)
Izbrana poglavja iz arhitektur in algoritmov 2 (63825)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63749B)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63818A)
Izbrana poglavja iz razvoja programske opreme 1 (63832)
Izbrana poglavja iz razvoja programske opreme 1 (63832B)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1 (63834)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1 (63834A)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1 (63834E)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835E)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835F)
Izračunljivost in računska zahtevnost (63283)
Komunikacija človek računalnik (63550)
Komunikacijski protokoli in omrežna varnost (63716)
Kriptografija in računalniška varnost (63528)
Matematika (63704)
Matematika 1 (63506)
Matematika 1 (63506A)
Modeliranje računalniških omrežij (63257)
Multimedijske tehnologije (63734)
Multimedijski sistemi (63270)
Načela negotovosti (63564)
Napredne metode strojnega učenja (63444)
Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja (63512)
Numerične metode (63742)
Obdelava biomedicinskih signalov in slik (63514)
Odločitveni sistemi (63741)
Organizacija računalnikov (63717)
Organizacija računalniških sistemov (63218)
Osnove digitalnih vezij (63204)
Osnove matematične analize (63202)
Osnove podatkovnih baz (63208)
Osnove programiranja (FKKT) (90067)
Osnove umetne inteligence (63214)
Planiranje in upravljanje informatike (63768)
Podatkovne baze 2 (63713)
Porazdeljeni sistemi (63261)
Postopki razvoja programske opreme (63254)
Procesna avtomatika (63737)
Programiranje (63502)
Programiranje 1 (63702)
Programiranje 1 (63277)
Programiranje energijsko omejenih naprav (63776)
Programiranje I (63702DJ)
Računalniška arhitektura (63703)
Računalniška grafika (63719)
Računalniška grafika in tehnologija iger (63269)
Računalniška podpora oblikovanju I (ALUO) (90066)
Računalniška zvočna produkcija (63523)
Računalniške storitve v oblaku (63541)
Robotika in računalniško zaznavanje (63739)
Seminar 1 in Seminar 3 (S1S3)
Sistemska programska oprema (63264)
Sistemska programska oprema (63736)
Skupinsko vedenje (63558)
Slikovna biometrija (63554)
Slovenščina kot tuji jezik 1 (leto plus) (8103)
Slovenščina kot tuji jezik 2 (leto plus) (8486)
Spletno programiranje (63255)
Športna vzgoja (63750)
Strojno učenje (63519)
Strojno učenje za podatkovne vede 2 (63562)
Tehnične veščine (63767A)
Tehnologija iger in navidezna resničnost (63740)
Tehnologija programske opreme (63732)
Tehnologija upravljanja podatkov (63226)
Topološka analiza podatkov (63542)
Umetna inteligenca (63720)
Umetno zaznavanje (63267)
Uporaba IT za študijske zadeve (63001)
Uvod v bioinformatiko (63520)
Uvod v podatkovne vede (63565)
Uvod v računalništvo (63701)
Uvod v znanost o podatkih (0041833)
Varnost komunikacij in zaščita vsebin (63289)
Varnost organizacij (63773)
Varnost podatkov (63775)
Verjetnost in statistika (63213)
Veščine v znanstvenem delu 1 (63802)
Veščine v znanstvenem delu II (63803)
Vgrajeni sistemi (63738)
Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi (63735)