FRI 2023/2024, letni semester-1-17 PR10
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
AAHRP_LV | LV
ponedeljek 08:00 - 10:00
PR10
Analiza algoritmov in hevristično reševanje problemov(63263)_LV
Pičulin, Matej
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Analiza algoritmov in hevristično reševanje problemov, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Analiza algoritmov in hevristično reševanje problemov, LV, skupina 1
63263 padalci, LV, skupina 1
PR_LV | LV
ponedeljek 16:00 - 18:00
PR10
Podatkovno rudarjenje(63765)_LV
Gomišček, Rok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovno rudarjenje, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovno rudarjenje, LV, skupina 3
ST_LV | LV
ponedeljek 10:00 - 12:00
PR10
Spletne tehnologije(63727)_LV
Jelenc, David
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Spletne tehnologije, LV, skupina 4
63727 padalci, LV, skupina 4
63727 padalci, LV, skupina 5
_LV | LV
ponedeljek 12:00 - 14:00
PR10
Velepodatki(63560)_LV
Faganeli, Jana
63560 padalci, LV, skupina 3
63560 padalci, LV, skupina 4
63560 padalci, LV, skupina 5
APS2(63280)_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR10
Algoritmi in podatkovne strukture 2(63280)_LV
Čibej, UroŠ
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 7
63280 padalci, LV, skupina 12
63280 padalci, LV, skupina 6
AAHRP_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
PR10
Analiza algoritmov in hevristično reševanje problemov(63263)_LV
Pičulin, Matej
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Analiza algoritmov in hevristično reševanje problemov, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Analiza algoritmov in hevristično reševanje problemov, LV, skupina 2
63263 padalci, LV, skupina 2
OS(63217)_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR10
Operacijski sistemi(63217)_LV
Vitek, Matej
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
63217 padalci, LV, skupina 2
OIS_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR10
Osnove informacijskih sistemov(63215)_LV
GEC, Sandi
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 18
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
PB_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
PR10
Podatkovne baze(63707)_LV
Pičulin, Matej
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 11
MM_LV | LV
sreda 13:00 - 15:00
PR10
Matematično modeliranje(63219)_LV
Kink, Peter Marijan
63219 padalci, LV, skupina 1
63219 padalci, LV, skupina 2
63219 padalci, LV, skupina 3
63219 padalci, LV, skupina 4
63219 padalci, LV, skupina 5
OO_LV | LV
sreda 15:00 - 17:00
PR10
Osnove oblikovanja(63271)_LV
Meden, Blaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Osnove oblikovanja, LV, skupina 5
63271 padalci, LV, skupina 1
63271 padalci, LV, skupina 2
63271 padalci, LV, skupina 3
63271 padalci, LV, skupina 4
RIS(63252)_LV | LV
sreda 11:00 - 13:00
PR10
Razvoj informacijskih sistemov(63252)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov, LV, skupina 1
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
RIS(63725)_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
PR10
Razvoj informacijskih sistemov(63725)_LV
Fujs, Damjan
63725 padalci, LV, skupina 1
63725 padalci, LV, skupina 2
63725 padalci, LV, skupina 3
ONJ_LV | LV
četrtek 17:00 - 19:00
PR10
Obdelava naravnega jezika(63555)_LV
Koloski, Boshko
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 1
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 2
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 1
P2_LV | LV
četrtek 07:00 - 09:00
PR10
Programiranje 2(63706)_LV
Kavčič, Alenka
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
TPO(63256)_LV | LV
četrtek 15:00 - 17:00
PR10
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Poženel, Marko
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 9
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
_LV | LV
četrtek 10:00 - 12:00
PR10
Velepodatki(63560)_LV
Faganeli, Jana
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Velepodatki, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Velepodatki, LV, skupina 1
63560 padalci, LV, skupina 1
63560 padalci, LV, skupina 2
_LV | LV
četrtek 12:00 - 14:00
PR10
Velepodatki(63560)_LV
Faganeli, Jana
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Velepodatki, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Velepodatki, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Velepodatki, LV, skupina 3
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Velepodatki, LV, skupina 4
PSP_LV | LV
petek 13:00 - 15:00
PR10
Programiranje specifičnih platform(63287)_LV
Machidon, Octavian
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Programiranje specifičnih platform, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Programiranje specifičnih platform, LV, skupina 4
RIS(63252)_LV | LV
petek 11:00 - 13:00
PR10
Razvoj informacijskih sistemov(63252)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov, LV, skupina 5
63252 padalci, LV, skupina 1
TPO(63256)_LV | LV
petek 07:00 - 09:00
PR10
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
63256 padalci, LV, skupina 1
1_BMA-MM_ONJ(63555)_LV_01
1_BMA-MM_ONJ(63555)_LV_02
1_BMA-RI-RI_(63560)_LV_01
1_BUN-RI_LV-18
1_BUN-RI_LV_06
1_BUN-UI_LV_02
1_BUN-UI_LV_04
1_BVS-RI_LV_11
2_BMA-MM_ONJ(63555)_LV_01
2_BMA-RI-PV_(63560)_LV_01
2_BMA-RI-PV_(63560)_LV_02
2_BMA-RI-PV_(63560)_LV_03
2_BMA-RI-PV_(63560)_LV_04
2_BMA-RI-RI_(63560)_LV_01
2_BUN-RI_LV_03
2_BUN-RI_LV_07
2_BVS-RI_PR(63765)_LV_01
2_BVS-RI_PR(63765)_LV_03
2_BVS-RI_ST(63727)_LV_04
3_BUN-RI_AAHRP(63263)_LV_01
3_BUN-RI_AAHRP(63263)_LV_02
3_BUN-RI_AAHRP(63263)_LV_03
3_BUN-RI_LV-9
3_BUN-RI_LV_02
3_BUN-RI_OO(63271)_LV_05
3_BUN-RI_PSP(63287)_LV_02
3_BUN-RI_PSP(63287)_LV_04
3_BUN-RI_RIS(63252)_LV_01
3_BUN-RI_RIS(63252)_LV_02
3_BUN-RI_RIS(63252)_LV_03
3_BUN-RI_RIS(63252)_LV_04
3_BUN-RI_RIS(63252)_LV_05
3_BUN-RM_AAHRP(63263)_LV_01
3_BUN-RM_RIS(63252)_LV_01
3_BUN-UI_LV_01
63217_PAD_LV_02
63219_PAD_LV_01
63219_PAD_LV_02
63219_PAD_LV_03
63219_PAD_LV_04
63219_PAD_LV_05
63252_PAD_LV_01
63256_PAD_LV_01
63263_PAD_LV_01
63263_PAD_LV_02
63271_PAD_LV_01
63271_PAD_LV_02
63271_PAD_LV_03
63271_PAD_LV_04
63280_PAD_LV_06
63280_PAD_LV_12
63560_PAD_LV_01
63560_PAD_LV_02
63560_PAD_LV_03
63560_PAD_LV_04
63560_PAD_LV_05
63725_PAD_LV_01
63725_PAD_LV_02
63725_PAD_LV_03
63727_PAD_LV_04
63727_PAD_LV_05