FRI 2022/2023, zimski semester-1-1 P19
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
EP(63249)_P | P
ponedeljek 12:00 - 15:00
P19
Elektronsko poslovanje(63249)_P
Trček, Denis
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
63249 padalci
Skupina realizatije
NM(63742)_P | P
ponedeljek 09:00 - 12:00
P19
Numerične metode(63742)_P
Zalar, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Numerične metode
63742 padalci
Skupina realizatije
FKKT | P
torek 11:00 - 12:00
P19
FKKT zasedeno
Skupina realizatije
FKKT | P
torek 12:00 - 13:00
P19
FKKT zasedeno
Skupina realizatije
M_AV | AV
torek 13:00 - 15:00
P19
Matematika(63704)_AV
Lemež, Boštjan
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 5
63704 padalci, AV, skupina 15
Skupina realizatije
SKTJ1 | P
torek 16:00 - 19:00
P19
Slovenščina kot tuji jezik 1 (leto plus)
Skupina realizatije
SU_P | P
torek 08:00 - 11:00
P19
Strojno učenje(63519)_P
Kononenko, Igor
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Strojno učenje
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Strojno učenje
63519 padalci
Skupina realizatije
MI_AV | AV
sreda 11:00 - 13:00
P19
Matematika 1(63506)_AV
Kink, Peter Marijan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, AV, skupina 2
63506 padalci, AV, skupina 6
Skupina realizatije
M_AV | AV
sreda 09:00 - 11:00
P19
Matematika(63704)_AV
Štesl, Daša
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 2
Skupina realizatije
OS(63741)_P | P
sreda 15:00 - 18:00
P19
Odločitveni sistemi(63741)_P
Sadikov, Aleksander
1. letnik, Digitalno jezikoslovje, druga stopnja: magistrski, Odločitveni sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi
63741 padalci
Skupina realizatije
OMA_AV | AV
sreda 13:00 - 15:00
P19
Osnove matematične analize(63202)_AV
Franc, Aleksandra
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 4
63202 padalci, AV, skupina 12
Skupina realizatije
DS(63705)_AV | AV
četrtek 13:00 - 15:00
P19
Diskretne strukture(63705)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 7
63705 padalci, AV, skupina 7
Skupina realizatije
MI_P | P
četrtek 08:00 - 11:00
P19
Matematika 1(63506A)_P
Oblak, Polona
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, angleško govoreči, matematika I
Skupina realizatije
OUI_LV | LV
četrtek 11:00 - 13:00
P19
Osnove umetne inteligence(63214)_LV
Papič, Aleš
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
63214 padalci, LV, skupina 33
Skupina realizatije
OUI_LV | LV
četrtek 16:00 - 18:00
P19
Osnove umetne inteligence(63214)_LV
Pičulin, Matej
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 7
63214 padalci, LV, skupina 31
63214 padalci, LV, skupina 32
Skupina realizatije
DS(63705)_AV | AV
petek 09:00 - 11:00
P19
Diskretne strukture(63705)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 11
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 5
63705 padalci, AV, skupina 3
63705 padalci, AV, skupina 9
Skupina realizatije
DS(63705)_AV | AV
petek 11:00 - 13:00
P19
Diskretne strukture(63705)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 10
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 4
63705 padalci, AV, skupina 5
Skupina realizatije
MI_AV | AV
petek 15:00 - 17:00
P19
Matematika 1(63506)_AV
Kink, Peter Marijan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, AV, skupina 1
63506 padalci, AV, skupina 5
Skupina realizatije
OMA_AV | AV
petek 13:00 - 15:00
P19
Osnove matematične analize(63202)_AV
Kink, Peter Marijan
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 1
63202 padalci, AV, skupina 8
Skupina realizatije
1_BMA-DJ_OS(63741)
1_BMA-MM_SU(63519)
1_BMA-RI-PV_SU(63519)
1_BMA-RI-RI_AV_01
1_BMA-RI-RI_AV_02
1_BMA-RI-RI_MAN
1_BMA-RI-RI_SU(63519)
1_BUN-ML_AV_01
1_BUN-RI_AV_04
1_BVS-RI_AV_01
1_BVS-RI_AV_02
1_BVS-RI_AV_04
1_BVS-RI_AV_05
1_BVS-RI_AV_07
1_BVS-RI_AV_10
1_BVS-RI_AV_11
2_BMA-RI-PV_SU(63519)
2_BMA-RI-RI_SU(63519)
39118
39121
39122
39138
39214
39215
39216
39220
39223
39249
39258
39292
39296
39322
39323
39466
39556
39573
39574
3_BUN-ML_EP(63249)
3_BUN-RI_EP(63249)
3_BUN-RI_LV_07
3_BUN-RM_LV_01
3_BUN-RM_LV_03
3_BUN-UI
3_BVS-RI_NM(63742)
3_BVS-RI_OS(63741)
63202_PAD_AV_08
63202_PAD_AV_12
63214_PAD_LV_31
63214_PAD_LV_32
63214_PAD_LV_33
63249_PAD
63506_PAD_AV_05
63506_PAD_AV_06
63519_PAD
63704_PAD_AV_15
63705_PAD_AV_03
63705_PAD_AV_05
63705_PAD_AV_07
63705_PAD_AV_09
63741_PAD
63742_PAD