FRI 2020/2021, zimski semester PR10
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
DV_LV | LV
ponedeljek 10:00 - 12:00
PR10
Digitalna vezja(63718)_LV
Trebar, Mira
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 3
63718 padalci, LV, skupina 1
IS(63714)_LV | LV
ponedeljek 14:00 - 16:00
PR10
Informacijski sistemi(63714)_LV
Grohar, Miha
63714 padalci, LV, skupina 4
63714 padalci, LV, skupina 5
IRZ_LV | LV
ponedeljek 17:00 - 19:00
PR10
Izračunljivost in računska zahtevnost(63283)_LV
Fuerst, Luka
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
63283 padalci, LV, skupina 15
63283 padalci, LV, skupina 2
P1_LV | LV
ponedeljek 08:00 - 10:00
PR10
Programiranje 1(63277)_LV
Žabkar, Jure
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 8
63277 padalci, LV, skupina 6
IS(63714)_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR10
Informacijski sistemi(63714)_LV
Grohar, Miha
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 3
OBSS_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR10
Obdelava biomedicinskih signalov in slik(63514)_LV
PIRNAR, Žiga
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Obdelava biomedicinskih signalov in slik, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Obdelava biomedicinskih signalov in slik, LV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Obdelava biomedicinskih signalov in slik, LV, skupina 3
OPB_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
PR10
Osnove podatkovnih baz(63208)_LV
Paščinski, Uroš
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
63208 padalci, LV, skupina 3
RA_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
PR10
Računalniška arhitektura(63703)_LV
Rozman, Robert
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 15
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 5
63703 padalci, LV, skupina 4
IS(63714)_LV | LV
sreda 11:00 - 13:00
PR10
Informacijski sistemi(63714)_LV
Grohar, Miha
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 5
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 6
63714 padalci, LV, skupina 1
63714 padalci, LV, skupina 2
ORS_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
PR10
Organizacija računalniških sistemov(63218)_LV
Pilipović, Ratko
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
P1_LV | LV
sreda 17:00 - 19:00
PR10
Programiranje 1(63277)_LV
ŽEROVNIK, Manca
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
SB_LV | LV
sreda 13:00 - 15:00
PR10
Slikovna biometrija(63554)_LV
Emeršič, Žiga
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Slikovna biometrija, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Slikovna biometrija, LV, skupina 2
TUP_LV | LV
sreda 15:00 - 17:00
PR10
Tehnologija upravljanja podatkov(63226)_LV
Šajn, Luka
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov, LV, skupina 1
63226 padalci, LV, skupina 1
AiPS1_LV | LV
četrtek 08:00 - 10:00
PR10
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
63711 padalci, LV, skupina 1
63711 padalci, LV, skupina 2
63711 padalci, LV, skupina 3
63711 padalci, LV, skupina 4
63711 padalci, LV, skupina 5
63711 padalci, LV, skupina 6
RZP_LV | LV
četrtek 12:00 - 14:00
PR10
Računalniška zvočna produkcija(63523)_LV
Huč, Aleks
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 1
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, LV, skupina 2
63523 padalci, LV, skupina 4
63523 padalci, LV, skupina 5
63523 padalci, LV, skupina 6
SP_LV | LV
četrtek 14:00 - 16:00
PR10
Spletno programiranje(63255)_LV
Gec, Sandi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje, LV, skupina 7
UZ_LV | LV
četrtek 10:00 - 12:00
PR10
Umetno zaznavanje(63267)_LV
Muhovič, Jon
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Umetno zaznavanje, LV, skupina 1
VS(63213)_LV | LV
četrtek 17:00 - 19:00
PR10
Verjetnost in statistika(63213)_LV
Veljković, Kristina
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
AiPS1_LV | LV
petek 07:00 - 09:00
PR10
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 4
EP(63249)_LV | LV
petek 09:00 - 11:00
PR10
Elektronsko poslovanje(63249)_LV
Jelenc, David
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje, LV, skupina 2
ODV_LV | LV
petek 14:00 - 16:00
PR10
Osnove digitalnih vezij(63204)_LV
Pušnik, Žiga
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
63204 padalci, LV, skupina 2
UB_LV | LV
petek 12:00 - 14:00
PR10
Uvod v bioinformatiko(63520)_LV
POLIČAR, Pavlin
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Uvod v bioinformatiko, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Uvod v bioinformatiko, LV, skupina 2
63520 padalci, LV, skupina 4
63520 padalci, LV, skupina 5
63520 padalci, LV, skupina 6
1_BMA-RI-PV_OBSS(63514)_LV_01
1_BMA-RI-PV_OBSS(63514)_LV_02
1_BMA-RI-PV_OBSS(63514)_LV_03
1_BMA-RI-PV_UB(63520)_LV_01
1_BMA-RI-PV_UB(63520)_LV_02
1_BUN-RI_LV_06
1_BUN-RI_LV_08
1_BUN-RM_LV_01
1_BUN-RM_LV_03
1_BUN-RM_LV_05
1_BVS-RI_LV_05
1_BVS-RI_LV_15
2_BMA-MM_RZP(63523)_LV_01
2_BMA-MM_RZP(63523)_LV_02
2_BMA-RI-RI_SB(63554)_LV_01
2_BMA-RI-RI_SB(63554)_LV_02
2_BUN-RI_LV_03
2_BUN-RI_LV_04
2_BUN-RI_LV_05
2_BVS-RI_DV(63718)_LV_01
2_BVS-RI_DV(63718)_LV_02
2_BVS-RI_DV(63718)_LV_03
2_BVS-RI_IS(63714)_LV_01
2_BVS-RI_IS(63714)_LV_03
2_BVS-RI_IS(63714)_LV_05
2_BVS-RI_IS(63714)_LV_06
2_BVS-RI_LV_04
3_BUN-RI_EP(63249)_LV_02
3_BUN-RI_SP(63255)_LV_03
3_BUN-RI_SP(63255)_LV_07
3_BUN-RI_TUP(63226)_LV_01
3_BUN-RI_TUP(63226)_LV_02
3_BUN-RI_UZ(63267)_LV_01
3_BUN-RM_TUP(63226)_LV_01
63204_PAD_LV_02
63208_PAD_LV_03
63226_PAD_LV_01
63277_PAD_LV_06
63283_PAD_LV_02
63283_PAD_LV_15
63520_PAD_LV_04
63520_PAD_LV_05
63520_PAD_LV_06
63523_PAD_LV_04
63523_PAD_LV_05
63523_PAD_LV_06
63703_PAD_LV_04
63711_PAD_LV_01
63711_PAD_LV_02
63711_PAD_LV_03
63711_PAD_LV_04
63711_PAD_LV_05
63711_PAD_LV_06
63714_PAD_LV_01
63714_PAD_LV_02
63714_PAD_LV_04
63714_PAD_LV_05
63718_PAD_LV_01