FRI 2020/2021, letni semester-1-9 Na daljavo
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PB_LV | LV
ponedeljek 14:00 - 16:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Pičulin, Matej
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 13
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 2
PB_LV | LV
ponedeljek 12:00 - 14:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Pičulin, Matej
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
TPO(63256)_LV | LV
ponedeljek 15:00 - 17:00
Na daljavo
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Poženel, Marko
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
Zagovori | P
ponedeljek 09:00 - 12:00
Na daljavo
Zagovori diplomskih nalog
Leonardis, Aleš
Možina, Martin
Trček, Denis
Lavbič, Dejan
Bulić, Patricio
Guid, Matej
Žabkar, Jure
Žitnik, Slavko
Demšar, Jure
Šubelj, Lovro
Žibert, Janez
DS_LV | LV
torek 10:00 - 11:00
Na daljavo
Diplomski seminar(63770)_LV
Jaklič, Aleš
Šajn, Luka
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 7
IEPS_LV | LV
torek 14:00 - 16:00
Na daljavo
Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta(63551)_LV
Žitnik, Slavko
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 1
63551 padalci, LV, skupina 1
63551 padalci, LV, skupina 3
ONJ_LV | LV
torek 17:00 - 19:00
Na daljavo
Obdelava naravnega jezika(63555)_LV
Žitnik, Slavko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 4
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 5
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 3
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 3
PB_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Šajn, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 15
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 4
PB_LV | LV
torek 10:00 - 12:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Pičulin, Matej
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 19
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 6
PB_LV | LV
torek 08:00 - 10:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Pičulin, Matej
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 18
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 7
99 - Skupina za menjave - PB_LV_TUE_08:00
PB_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Šajn, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 16
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 9
99 - Skupina za menjave - PB_LV_TUE_15:00
P2_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
Na daljavo
Programiranje 2(63706)_LV
Kavcic, Alenka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 13
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 2
TPO(63256)_LV | LV
torek 08:00 - 10:00
Na daljavo
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Poženel, Marko
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 9
TPO(63256)_LV | LV
torek 10:00 - 12:00
Na daljavo
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Poženel, Marko
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
TPO(63256)_LV | LV
torek 08:00 - 10:00
Na daljavo
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 7
Zagovori | P
torek 09:00 - 12:00
Na daljavo
Zagovori diplomskih nalog
Bovcon, Narvika
Čehovin Zajc, Luka
Demšar, Janez
Jurič, Matjaž
Kononenko, Igor
Lebar Bajec, Iztok
Marolt, Matija
Slivnik, Boštjan
Virk, Žiga
Zupan, Blaž
Batagelj, Borut
Zalar, Aljaž
Stankovski, Vlado
DS_LV | LV
sreda 11:00 - 12:00
Na daljavo
Diplomski seminar(63770)_LV
Jaklič, Aleš
Šajn, Luka
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 4
DS_LV | LV
sreda 12:00 - 13:00
Na daljavo
Diplomski seminar(63770)_LV
Jaklič, Aleš
Šajn, Luka
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 6
IEPS_LV | LV
sreda 13:00 - 15:00
Na daljavo
Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta(63551)_LV
Žitnik, Slavko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 3
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 3
63551 padalci, LV, skupina 2
63551 padalci, LV, skupina 4
IEPS_LV | LV
sreda 15:00 - 17:00
Na daljavo
Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta(63551)_LV
Žitnik, Slavko
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 1
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 2
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 3
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 4
ONJ_LV | LV
sreda 17:00 - 19:00
Na daljavo
Obdelava naravnega jezika(63555)_LV
Žitnik, Slavko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 2
OIS_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
Na daljavo
Osnove informacijskih sistemov(63215)_LV
Gec, Sandi
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 13
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
OP(_LV | LV
sreda 16:00 - 18:00
Na daljavo
Osnove programiranja (FKKT)(90067A)_LV
Janež, Miha
Grohar, Miha
PB_LV | LV
sreda 13:00 - 15:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Šajn, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 12
PB_LV | LV
sreda 15:00 - 17:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Šajn, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 17
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 8
PB_LV | LV
sreda 14:00 - 16:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Pičulin, Matej
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 10
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 11
99 - Skupina za menjave - PB_LV_WED_14:00
TPO(63256)_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
Na daljavo
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
TPO(63256)_LV | LV
sreda 12:00 - 14:00
Na daljavo
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
Zagovori | P
sreda 09:00 - 12:00
Na daljavo
Zagovori diplomskih nalog
Klemenc, Bojan
Sadikov, Aleksander
Štrumbelj, Erik
Ciglarič, Mojca
Mihelič, Jurij
Kristan, Matej
Moškon, Miha
Pejović, Veljko
Robič, Borut
Bratko, Ivan
Jurišić, Aleksandar
Bajec, Marko
IEPS_LV | LV
četrtek 15:00 - 17:00
Na daljavo
Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta(63551)_LV
Žitnik, Slavko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 2
ONJ_LV | LV
četrtek 12:00 - 14:00
Na daljavo
Obdelava naravnega jezika(63555)_LV
Žitnik, Slavko
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 1
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 2
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 3
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 1
63555 padalci, LV, skupina 1
63555 padalci, LV, skupina 2
ONJ_LV | LV
četrtek 17:00 - 19:00
Na daljavo
Obdelava naravnega jezika(63555)_LV
Žitnik, Slavko
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Obdelava naravnega jezika, LV, skupina 2
OIS_LV | LV
četrtek 13:00 - 15:00
Na daljavo
Osnove informacijskih sistemov(63215)_LV
Gec, Sandi
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
OIS_LV | LV
četrtek 08:00 - 10:00
Na daljavo
Osnove informacijskih sistemov(63215)_LV
Gec, Sandi
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 9
OIS_LV | LV
četrtek 10:00 - 12:00
Na daljavo
Osnove informacijskih sistemov(63215)_LV
Gec, Sandi
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 10
OP(_LV | LV
četrtek 17:00 - 19:00
Na daljavo
Osnove programiranja (FKKT)(90067A)_LV
Grohar, Miha
OP(_LV | LV
četrtek 15:00 - 17:00
Na daljavo
Osnove programiranja (FKKT)(90067A)_LV
Janež, Miha
PB_LV | LV
četrtek 09:00 - 11:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Pičulin, Matej
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
Zagovori | P
četrtek 09:00 - 12:00
Na daljavo
Zagovori diplomskih nalog
Fuerst, Luka
Jager, Franc
Lotrič, Uroš
Mraz, Miha
Rozman, Robert
Smrdel, Aleš
Šter, Branko
Vavpotič, Damjan
Zimic, Nikolaj
Zrnec, Aljaž
Hovelja, Tomaž
Peer, Peter
Solina, Franc
Pesek, Matevž
OIS_LV | LV
petek 12:00 - 14:00
Na daljavo
Osnove informacijskih sistemov(63215)_LV
Gec, Sandi
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 14
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
PB_LV | LV
petek 09:00 - 11:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Pičulin, Matej
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 14
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 3
99 - Skupina za menjave - PB_LV_FRI_09:00
PB_LV | LV
petek 15:00 - 17:00
Na daljavo
Podatkovne baze(63707)_LV
Šajn, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 5
63707 padalci, LV, skupina 1
TPO(63256)_LV | LV
petek 08:00 - 10:00
Na daljavo
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 10
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
TPO(63256)_LV | LV
petek 10:00 - 12:00
Na daljavo
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Zrnec, Aljaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 11
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
Zagovori | P
petek 09:00 - 12:00
Na daljavo
Zagovori diplomskih nalog
Bosnić, Zoran
Curk, Tomaž
Dobravec, Tomaž
Brodnik, Andrej
Jaklič, Aleš
Kukar, Matjaž
Oblak, Polona
Rožanc, Igor
Skočaj, Danijel
Trebar, Mira
Fijavž, Gašper
Hočevar, Tomaž
Kavcic, Alenka
1_BMA-MM_LV_01
1_BMA-MM_LV_02
1_BMA-MM_LV_03
1_BMA-MM_LV_04
1_BMA-MM_ONJ(63555)_LV_01
1_BMA-MM_ONJ(63555)_LV_02
1_BMA-MM_ONJ(63555)_LV_03
1_BMA-RI-PV_ONJ(63555)_LV_01
1_BMA-RI-PV_ONJ(63555)_LV_02
1_BMA-RI-PV_ONJ(63555)_LV_03
1_BMA-RI-PV_ONJ(63555)_LV_04
1_BMA-RI-PV_ONJ(63555)_LV_05
1_BMA-RI-RI_IEPS(63551)_LV_01
1_BMA-RI-RI_IEPS(63551)_LV_02
1_BMA-RI-RI_IEPS(63551)_LV_03
1_BMA-RI-RI_ONJ(63555)_LV_01
1_BMA-RI-RI_ONJ(63555)_LV_02
1_BMA-RI-RI_ONJ(63555)_LV_03
1_BMA-RM_IEPS(63551)_LV_01
1_BMA-RM_IEPS(63551)_LV_02
1_BUN-RI_LV_02
1_BUN-RI_LV_03
1_BUN-RI_LV_06
1_BUN-RI_LV_09
1_BUN-RI_LV_10
1_BUN-RI_LV_13
1_BUN-RI_LV_14
1_BUN-UI_LV_01
1_BUN-UI_LV_02
1_BUN-UI_LV_03
1_BUN-UI_LV_04
1_BVS-RI_LV_01
1_BVS-RI_LV_02
1_BVS-RI_LV_03
1_BVS-RI_LV_04
1_BVS-RI_LV_05
1_BVS-RI_LV_06
1_BVS-RI_LV_07
1_BVS-RI_LV_08
1_BVS-RI_LV_09
1_BVS-RI_LV_10
1_BVS-RI_LV_11
1_BVS-RI_LV_12
1_BVS-RI_LV_13
1_BVS-RI_LV_14
1_BVS-RI_LV_15
1_BVS-RI_LV_16
1_BVS-RI_LV_17
1_BVS-RI_LV_18
1_BVS-RI_LV_19
2_BMA-MM_ONJ(63555)_LV_01
2_BMA-RI-RI_IEPS(63551)_LV_01
2_BMA-RI-RI_IEPS(63551)_LV_02
2_BMA-RI-RI_IEPS(63551)_LV_03
2_BMA-RI-RI_ONJ(63555)_LV_01
2_BMA-RI-RI_ONJ(63555)_LV_02
2_BMA-RI-RI_ONJ(63555)_LV_03
2_BMA-RM_IEPS(63551)_LV_01
3_BUN-RI_LV_01
3_BUN-RI_LV_02
3_BUN-RI_LV_03
3_BUN-RI_LV_04
3_BUN-RI_LV_05
3_BUN-RI_LV_06
3_BUN-RI_LV_07
3_BUN-RI_LV_09
3_BUN-RI_LV_10
3_BUN-RI_LV_11
3_BUN-UI_LV_01
3_BUN-UI_LV_02
3_BUN-UI_LV_03
3_BUN-UI_LV_04
3_BUN-UI_LV_05
3_BVS-RI_LV_01
3_BVS-RI_LV_02
3_BVS-RI_LV_03
3_BVS-RI_LV_04
3_BVS-RI_LV_05
3_BVS-RI_LV_06
3_BVS-RI_LV_07
63551_PAD_LV_01
63551_PAD_LV_02
63551_PAD_LV_03
63551_PAD_LV_04
63555_PAD_LV_01
63555_PAD_LV_02
63707_PAD_LV_01
EX_PB_LV_FRI_09:00
EX_PB_LV_TUE_08:00
EX_PB_LV_TUE_15:00
EX_PB_LV_WED_14:00