FRI 2019/2020, zimski semester-1-1 Rožanc, Igor
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
AiPS1_LV | LV
ponedeljek 09:00 - 11:00
PR08
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 3
AiPS1_LV | LV
ponedeljek 07:00 - 09:00
PR12
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 2
63711 padalci, LV, skupina 14
AiPS1_LV | LV
ponedeljek 11:00 - 13:00
PR17
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 1
63711 padalci, LV, skupina 13
AiPS1_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR10
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 7
AiPS1_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR17
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 6
AiPS1_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR09
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 5
AiPS1_LV | LV
četrtek 09:00 - 11:00
PR05
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
63711 padalci, LV, skupina 10
63711 padalci, LV, skupina 11
63711 padalci, LV, skupina 12
63711 padalci, LV, skupina 7
63711 padalci, LV, skupina 8
63711 padalci, LV, skupina 9
TPO(63732)_P | P
četrtek 14:00 - 17:00
P22
Tehnologija programske opreme(63732)_P
Rožanc, Igor
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
63732 padalci
AiPS1_LV | LV
petek 07:00 - 09:00
PR05
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 4
Zagovori | P
petek 09:00 - 12:00
Diplomska soba
Zagovori diplomskih nalog
Jager, Franc
Rožanc, Igor
Skočaj, Danijel
Robnik Šikonja, Marko
Bratko, Ivan
Jurišić, Aleksandar
Virk, Žiga
Šubelj, Lovro
Žibert, Janez
Zalar, Aljaž
Lapanja, Iztok
2_BVS-RI_LV_01
2_BVS-RI_LV_02
2_BVS-RI_LV_03
2_BVS-RI_LV_04
2_BVS-RI_LV_05
2_BVS-RI_LV_06
2_BVS-RI_LV_07
3_BVS-RI
63711_PAD_LV_07
63711_PAD_LV_08
63711_PAD_LV_09
63711_PAD_LV_10
63711_PAD_LV_11
63711_PAD_LV_12
63711_PAD_LV_13
63711_PAD_LV_14
63732_PAD