FRI 2019/2020, zimski semester-1-1 P03
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
MI_P | P
ponedeljek 12:00 - 15:00
P03
Matematika 1(63506A)_P
Oblak, Polona
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, angleško govoreči, matematika I, smer Računalništvo in informatika
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede
IOI_P | P
torek 11:00 - 14:00
P03
Interaktivnost in oblikovanje informacij(63527)_P
Solina, Franc
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Interaktivnost in oblikovanje informacij, smer Računalništvo in informatika
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Interaktivnost in oblikovanje informacij
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Interaktivnost in oblikovanje informacij
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Interaktivnost in oblikovanje informacij
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Interaktivnost in oblikovanje informacij
63527 padalci
MS(63270)_P | P
torek 08:00 - 11:00
P03
Multimedijski sistemi(63270)_P
Čehovin Zajc, Luka
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Multimedijski sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Multimedijski sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Multimedijski sistemi
63270 padalci
TV_LV | LV
torek 14:00 - 17:00
P03
Tehnične veščine(63767)_LV
Pančur, Matjaž
OMA_AV | AV
sreda 11:00 - 13:00
P03
Osnove matematične analize(63202)_AV
Klisara, Jelena

1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 1
TINR_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P03
Tehnologija iger in navidezna resničnost(63740)_P
Jaklič, Aleš
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Tehnologija iger in navidezna resničnost
63740 padalci
VS(63738)_P | P
sreda 16:00 - 19:00
P03
Vgrajeni sistemi(63738)_P
Bulić, Patricio
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vgrajeni sistemi
63738 padalci
DSFRI | P
četrtek 15:00 - 21:00
P03
DataScience@UL-FRI
F_AV | AV
četrtek 12:00 - 14:00
P03
Fizika(63205)_AV
Ravnik, Jan
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 5
SU_P | P
četrtek 08:00 - 11:00
P03
Strojno učenje(63519)_P
Kononenko, Igor
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Strojno učenje
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje, smer Računalništvo in informatika
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
63519 padalci
_P | P
petek 09:00 - 12:00
P03
Uvod v podatkovne vede(63565)_P
Curk, Tomaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede
63565 padalci
1_BMA-MM
1_BMA-MM_SU(63519)
1_BMA-RI-PV
1_BMA-RI-PV_IOI(63527)
1_BMA-RI-PV_SU(63519)
1_BMA-RI-RI_IOI(63527)
1_BMA-RI-RI_M
1_BMA-RI-RI_SU(63519)
1_BMA-RM_IOI(63527)
1_BMA-RM_SU(63519)
1_BUN-RI_AV_01
1_BUN-RI_AV_05
1_BUN-RI_AV_156636
2_BMA-MM_SU(63519)
2_BMA-RI_IOI(63527)
2_BMA-RI_MS(63270)
2_BMA-RI_SU(63519)
2_BMA-RM_IOI(63527)
2_BMA-RM_SU(63519)
3_BUN-RI_MS(63270)
3_BUN-RM_MS(63270)
3_BVS-RI_TINR(63740)
3_BVS-RI_VS(63738)
63270_PAD
63519_PAD
63527_PAD
63565_PAD
63738_PAD
63740_PAD