FRI 2019/2020, zimski semester-1-1 P21
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
IPIRI(63749)_P | P
ponedeljek 08:00 - 13:00
P21
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike(63749B)_P
Špetič, Aleš
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
63749B padalci
IPIUI1_P | P
ponedeljek 16:00 - 19:00
P21
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1(63834)_P
Bosnić, Zoran
Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
PUI_P | P
ponedeljek 13:00 - 16:00
P21
Planiranje in upravljanje informatike(63768)_P
Rupnik, Rok
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Planiranje in upravljanje informatike
63768 padalci
F_AV | AV
torek 09:00 - 11:00
P21
Fizika(63205)_AV
PETELIN, Andrej
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 4
MI_AV | AV
torek 13:00 - 15:00
P21
Matematika 1(63506A)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, AV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, AV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, AV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, AV, skupina 4
OMA_AV | AV
torek 11:00 - 13:00
P21
Osnove matematične analize(63202)_AV
Franc, Aleksandra
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 3
VZDI_P | P
torek 16:00 - 19:00
P21
Veščine v znanstvenem delu I(63802)_P
Curk, Tomaž
Lebar Bajec, Iztok
Leonardis, Aleš
Oblak, Polona
Skočaj, Danijel
Jurišić, Aleksandar
Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
DPS_P | P
sreda 11:00 - 14:00
P21
Digitalno procesiranje signalov(63744)_P
Jager, Franc
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov
63744 padalci
RSO_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P21
Računalniške storitve v oblaku(63541)_P
Jurič, Matjaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, smer Računalništvo in informatika
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Računalniške storitve v oblaku
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku
63541 padalci
S1 | P
sreda 16:00 - 19:00
P21
Seminar I
Curk, Tomaž
Skočaj, Danijel
Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
S3 | P
sreda 16:00 - 19:00
P21
Seminar III
Curk, Tomaž
Skočaj, Danijel
Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
VZDII_P | P
sreda 16:00 - 19:00
P21
Veščine v znanstvenem delu II(63803)_P
Curk, Tomaž
Skočaj, Danijel
Štrumbelj, Erik
Ricciato, Fabio
Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
IPIMMR1_P | P
četrtek 16:00 - 19:00
P21
Izbrana poglavja iz matematičnih metod v računalništvu 1(63828A)_P
Oblak, Polona
Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
MI_AV | AV
četrtek 13:00 - 15:00
P21
Matematika 1(63506)_AV
Kink, Peter Marijan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, AV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, AV, skupina 7
RZP_P | P
četrtek 10:00 - 13:00
P21
Računalniška zvočna produkcija(63523)_P
Trček, Denis
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija, smer Računalništvo in informatika
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede, Računalniška zvočna produkcija
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
63523 padalci
DS(63203)_AV | AV
petek 11:00 - 13:00
P21
Diskretne strukture(63203)_AV
Franc, Aleksandra

1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 3
63203 padalci, AV, skupina 6
M_AV | AV
petek 08:00 - 10:00
P21
Matematika(63704)_AV
Lampret, Leon
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 4
OMA_AV | AV
petek 13:00 - 15:00
P21
Osnove matematične analize(63202)_AV
Franc, Aleksandra
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 2
1_BDR-RI
1_BMA-RI-PV_AV_01
1_BMA-RI-PV_AV_02
1_BMA-RI-PV_AV_03
1_BMA-RI-PV_AV_04
1_BMA-RI-PV_RSO(63541)
1_BMA-RI-PV_RZP(63523)
1_BMA-RI-RI_AV_01
1_BMA-RI-RI_AV_07
1_BMA-RI-RI_RSO(63541)
1_BMA-RI-RI_RZP(63523)
1_BMA-RM_RSO(63541)
1_BMA-RM_RZP(63523)
1_BUN-RI_AV_02
1_BUN-RI_AV_03
1_BUN-RI_AV_04
1_BUN-RI_AV_156471
1_BVS-RI_AV_04
2_BMA-MM_RSO(63541)
2_BMA-MM_RZP(63523)
2_BMA-RI_RSO(63541)
2_BMA-RI_RZP(63523)
2_BMA-RM_RSO(63541)
2_BMA-RM_RZP(63523)
2_BVS-RI_DPS(63744)
2_BVS-RI_IPIRI(63749B)
3_BVS-RI_DPS(63744)
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)
3_BVS-RI_PUI(63768)
63203_PAD_AV_06
63523_PAD
63541_PAD
63744_PAD
63749B_PAD
63768_PAD