FRI 2019/2020, letni semester PR05
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ANA_LV | LV
ponedeljek 08:00 - 10:00
PR05
Aproksimacijski in naključnostni algoritmi(63557)_LV
Čibej, UroŠ
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Aproksimacijski in naključnostni algoritmi, LV, skupina 3
63557 padalci, LV, skupina 4
OS(63217)_LV | LV
ponedeljek 10:00 - 12:00
PR05
Operacijski sistemi(63217)_LV
Pesek, Matevž
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 10
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 11
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 12
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 8
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 9
63217 padalci, LV, skupina 7
63217 padalci, LV, skupina 8
RK(63708)_LV | LV
ponedeljek 14:00 - 16:00
PR05
Računalniške komunikacije(63708)_LV
Pančur, Matjaž
Grohar, Miha
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 2
RK(63708)_LV | LV
ponedeljek 12:00 - 14:00
PR05
Računalniške komunikacije(63708)_LV
Pančur, Matjaž
Grohar, Miha
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 10
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 9
UV_LV | LV
ponedeljek 16:00 - 18:00
PR05
Uporabniški vmesniki(63721)_LV
Smrdel, Aleš
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
IEPS_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR05
Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta(63551)_LV
Žitnik, Slavko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta, LV, skupina 1
63551 padalci, LV, skupina 2
OS(63709)_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR05
Operacijski sistemi(63709)_LV
Batagelj, Borut
Emeršič, Žiga
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 4
OS(63709)_LV | LV
torek 14:00 - 16:00
PR05
Operacijski sistemi(63709)_LV
Batagelj, Borut
Emeršič, Žiga
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 10
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 9
TK_LV | LV
torek 12:00 - 14:00
PR05
Testiranje in kakovost(63724)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Testiranje in kakovost, LV, skupina 3
63724 padalci, LV, skupina 1
ARS_LV | LV
sreda 14:00 - 16:00
PR05
Arhitektura računalniških sistemov(63212)_LV
Sluga, Davor
Pilipović, Ratko
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 10
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 9
P2_LV | LV
sreda 07:00 - 09:00
PR05
Programiranje 2(63706)_LV
Žunkovič, Bojan
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
TPO(63256)_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
PR05
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Poženel, Marko
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 9
TIS_LV | LV
sreda 12:00 - 14:00
PR05
Teorija informacij in sistemov(63216)_LV
Ilc, Nejc
Sluga, Davor
63216 padalci, LV, skupina 1
63216 padalci, LV, skupina 10
63216 padalci, LV, skupina 2
63216 padalci, LV, skupina 3
63216 padalci, LV, skupina 4
63216 padalci, LV, skupina 5
63216 padalci, LV, skupina 6
63216 padalci, LV, skupina 7
63216 padalci, LV, skupina 8
63216 padalci, LV, skupina 9
UIZŠZ | LV
sreda 16:00 - 18:00
PR05
Uporaba IT za študijske zadeve
Jaklič, Aleš
Šajn, Luka
APS2(63280)_LV | LV
četrtek 07:00 - 09:00
PR05
Algoritmi in podatkovne strukture 2(63280)_LV
POVŠIČ, Rok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 7
63280 padalci, LV, skupina 20
PPJ_LV | LV
četrtek 12:00 - 14:00
PR05
Principi programskih jezikov(63220)_LV
Klanjšček, Klemen
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
P2(63278)_LV | LV
četrtek 10:00 - 12:00
PR05
Programiranje 2(63278)_LV
Žerovnik, Manca
63278 padalci, LV, skupina 1
63278 padalci, LV, skupina 2
63278 padalci, LV, skupina 3
63278 padalci, LV, skupina 4
63278 padalci, LV, skupina 5
TIS_LV | LV
četrtek 14:00 - 16:00
PR05
Teorija informacij in sistemov(63216)_LV
Ilc, Nejc
Sluga, Davor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
99 - Skupina za menjave - TIS_LV_THU_14:00
RF_LV | LV
petek 09:00 - 11:00
PR05
Digitalna forenzika(63530)_LV
Huč, Aleks
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Digitalna forenzika, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika, Digitalna forenzika, LV, skupina 4
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Digitalna forenzika, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Digitalna forenzika, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalna forenzika, LV, skupina 3
63530 padalci, LV, skupina 1
63530 padalci, LV, skupina 2
OS(63709)_LV | LV
petek 12:00 - 14:00
PR05
Operacijski sistemi(63709)_LV
Batagelj, Borut
Emeršič, Žiga
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 2
UI(63510)_LV | LV
petek 14:00 - 16:00
PR05
Umetna inteligenca(63510)_LV
Sadikov, Aleksander
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Umetna inteligenca, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Umetna inteligenca, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Umetna inteligenca, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Umetna inteligenca, LV, skupina 2
63510 padalci, LV, skupina 1
63510 padalci, LV, skupina 2
1_BMA-RI-RI_ANA(63557)_LV_03
1_BMA-RI-RI_IEPS(63551)_LV_01
1_BMA-RI-RI_RF(63530)_LV_03
1_BMA-RI-RI_RF(63530)_LV_04
1_BMA-RM_RF(63530)_LV_01
1_BMA-RM_RF(63530)_LV_02
1_BMA-RM_UI(63510)_LV_01
1_BMA-RM_UI(63510)_LV_02
1_BUN-RI_LV_09
1_BUN-RI_LV_10
1_BUN-UI_LV_02
1_BUN-UI_LV_04
1_BUN-UI_LV_05
1_BVS-RI_LV_01
1_BVS-RI_LV_02
1_BVS-RI_LV_03
1_BVS-RI_LV_04
1_BVS-RI_LV_09
1_BVS-RI_LV_10
2_BMA-RI_RF(63530)_LV_03
2_BMA-RM_UI(63510)_LV_01
2_BMA-RM_UI(63510)_LV_02
2_BUN-RI_LV_01
2_BUN-RI_LV_02
2_BUN-RI_LV_07
2_BUN-RI_LV_08
2_BUN-RI_LV_09
2_BUN-RI_LV_10
2_BUN-RI_LV_11
2_BUN-RI_LV_12
2_BUN-RM_LV_01
2_BUN-RM_LV_02
2_BUN-UI_LV_01
2_BUN-UI_LV_02
2_BVS-RI_TK(63724)_LV_03
3_BUN-RI_LV_03
3_BUN-RI_LV_09
63216_PAD_LV_01
63216_PAD_LV_02
63216_PAD_LV_03
63216_PAD_LV_04
63216_PAD_LV_05
63216_PAD_LV_06
63216_PAD_LV_07
63216_PAD_LV_08
63216_PAD_LV_09
63216_PAD_LV_10
63217_PAD_LV_07
63217_PAD_LV_08
63278_PAD_LV_01
63278_PAD_LV_02
63278_PAD_LV_03
63278_PAD_LV_04
63278_PAD_LV_05
63280_PAD_LV_20
63510_PAD_LV_01
63510_PAD_LV_02
63530_PAD_LV_01
63530_PAD_LV_02
63551_PAD_LV_02
63557_PAD_LV_04
63724_PAD_LV_01
EX_TIS_LV_THU_14:00