Urnik

Student number

Log in for easier access to your personal timetable


IŠRM, UI, PRI and MM student must consult the timetable at your originating faculty (FMF, UI, PEF and FE) to obtain the complete personal timetable.

Teachers

Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Bauer, Andrej
Boben, Marko
Bohak, Ciril
Borovšak, Tadej
Bosnić, Zoran
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Bulić, Patricio
Čehovin Zajc, Luka
Čibej, UroŠ
Ciglarič, Mojca
Curk, Tomaž
Demšar, Janez
Demšar, Jure
Dobravec, Tomaž
Dobrevski, Matej
Eftimov, Tome
Emeršič, Žiga
Faganeli, Jana
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Fujs, Damjan
Gashi, Fatime
Gec, Sandi
Gjoreski, Martin
Gomišček, Rok
Grohar, Miha
Guid, Matej
Hočevar, Tomaž
Hovelja, Tomaž
Huč, Aleks
Ilc, Nejc
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Janež, Miha
Jelenc, David
Jurič, Matjaž
Jurišić, Aleksandar
Kavcic, Alenka
Kink, Peter Marijan
Klanjšček, Klemen
Klemenc, Bojan
Klisara, Jelena
Kononenko, Igor
Kos, Pavel
Košir, Domen
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Lavbič, Dejan
Lebar Bajec, Iztok
Leonardis, Aleš
Lesar, Žiga
Lotrič, Uroš
Lukežič, Alan
Marolt, Matija
Mayr, Mojca
Meden, Blaž
Mihelič, Jurij
Moškon, Miha
Mramor-Kosta, Neža
Mraz, Miha
Oblak, Polona
Omanović, Amra
Orel, Bojan
Pančur, Matjaž
Paščinski, Uroš
Peer, Peter
Pejović, Veljko
Pellarini, Daniel
Pesek, Matevž
Petroni, Mattia
Pičulin, Matej
Pilipović, Ratko
POVŠIČ, Rok
Poženel, Marko
PROSTO, PROSTO
rezervirano, rezervirano
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rožanc, Igor
Rozman, Robert
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Šajn, Luka
Skočaj, Danijel
Slivnik, Boštjan
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Šoberl, Domen
Solina, Franc
Stankovski, Vlado
Šter, Branko
Štrumbelj, Erik
Šubelj, Lovro
Toplak, Marko
Trček, Denis
Trebar, Mira
Tuta, Jure
Vavpotič, Damjan
Veljković, Kristina
Virk, Žiga
Vuk, Martin
Žabkar, Jure
Zalar, Aljaž
ZAVRTANIK, Vitjan
ŽEROVNIK, Manca
Žibert, Janez
Zimic, Nikolaj
ŽITKO, ROK
Žitnik, Slavko
Zrnec, Aljaž
Žunkovič, Bojan
Zupan, Blaž

Classrooms

Groups

1. letnik, Kognitivna znanost, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika (4 letni), tretja stopnja: doktorski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
1. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
2. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni

Subjects

Algoritmi (63508)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63723)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63280)
Analiza omrežij (63545B)
Aproksimacijski in naključnostni algoritmi (63557)
Arhitektura računalniških sistemov (63212)
Brezžična in mobilna omrežja (63259)
Brezžična senzorska omrežja (63511)
Digitalna forenzika (63530)
Diplomski seminar (63281)
Diplomski seminar (63770)
Diskretna matematika (63532)
Ekonomika in podjetništvo (63248)
Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta (63551)
Izbrana poglavja iz arhitektur in algoritmov 1 (63824)
Izbrana poglavja iz računalniških sistemov 1 (63830B)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63536C)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835A)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835B)
Linearna algebra (63207)
Matematično modeliranje (63219)
Matematika 2 (63567)
Multimedijske vsebine (63288)
Načrtovanje digitalnih naprav (63729)
Napredna računalniška grafika (63553)
Napredne metode računalniškega vida (63552)
Numerična matematika (63522)
Obdelava naravnega jezika (63555)
Operacijski sistemi (63217)
Operacijski sistemi (63709)
Organizacija in management (63250)
Osnove informacijskih sistemov (63215)
Osnove oblikovanja (63271)
Osnove programiranja (FKKT) (90067A)
Osnove verjetnosti in statistike (63710)
Planiranje in upravljanje informatike (63253)
Podatkovne baze (63707)
Podatkovno rudarjenje (63765)
Podatkovno rudarjenje in vizualizacija (63549)
Prevajalniki (63265)
Prevajalniki in navidezni stroji (63722)
Principi programskih jezikov (63220)
Produkcija multimedijskih gradiv (63726)
Programiranje 2 (63706)
Programiranje 2 (63278)
Programiranje specifičnih platform (63287)
Računalniška podpora oblikovanju II (ALUO) (90069)
Računalniške komunikacije (63708)
Računalniške komunikacije (63209)
Računalniške tehnologije (63221)
Računalniški sistemi (63509)
Razvoj informacijskih sistemov (63725)
Razvoj inteligentnih sistemov (63268)
Seminar 2 in Seminar 4 (6)
Slovenščina kot tuji jezik 1 (leto plus) (8103)
Slovenščina kot tuji jezik 2 (leto plus) (8486)
Sodobne metode razvoja programske opreme (63515)
Spletne tehnologije (63727)
Strojno učenje za podatkovne vede 1 (63566)
Tehnične veščine (63284C)
Tehnologija programske opreme (63256)
Teorija informacij in sistemov (63216)
Testiranje in kakovost (63724)
Umetna inteligenca (63510)
Umetna inteligenca 1 (63501)
Umetna inteligenca 2 (63503)
Uporaba IT za študijske zadeve (63001)
Uporabniški vmesniki (63721)
Uvod v strojno učenje (63443)
Vhodno-izhodne naprave (63728)
Visoko zmogljivo računanje (63543)
Zagovori diplomskih nalog (7)
Zanesljivost in zmogljivost računalniških sistemov (63262)