FRI 2018/2019, zimski semester-1-6 P22
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
DS(63705)_AV | AV
ponedeljek 11:00 - 13:00
P22
Diskretne strukture(63705)_AV
Jerše, Gregor

1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 2
63705 padalci, AV, skupina 10
99 - Skupina za menjave - DS(63705)_AV_MON_11:00
GO_P | P
ponedeljek 13:00 - 16:00
P22
Grafično oblikovanje(63715)_P
Bovcon, Narvika
Lebar Bajec, Iztok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje
63715 padalci
PRPO_P | P
ponedeljek 08:00 - 11:00
P22
Postopki razvoja programske opreme(63254)_P
Jurič, Matjaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Postopki razvoja programske opreme
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Postopki razvoja programske opreme
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme
63254 padalci
RGTI_P | P
torek 14:00 - 17:00
P22
Računalniška grafika in tehnologija iger(63269)_P
Marolt, Matija
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška grafika in tehnologija iger
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniška grafika in tehnologija iger
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška grafika in tehnologija iger
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Računalniška grafika in tehnologija iger
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Računalniška grafika in tehnologija iger
63269 padalci
SP_P | P
torek 11:00 - 14:00
P22
Spletno programiranje(63255)_P
Lavbič, Dejan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Spletno programiranje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Spletno programiranje
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje
63255 padalci
UI(63720)_P | P
torek 08:00 - 11:00
P22
Umetna inteligenca(63720)_P
Kononenko, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca
63720 padalci
PB2_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P22
Podatkovne baze 2(63713)_P
Zrnec, Aljaž
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2
63713 padalci
RSO_P | P
sreda 11:00 - 14:00
P22
Računalniške storitve v oblaku(63541)_P
Jurič, Matjaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku
63541 padalci
TPO(63732)_P | P
sreda 14:00 - 17:00
P22
Tehnologija programske opreme(63732)_P
Rožanc, Igor
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija programske opreme
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
63732 padalci
AiPS1_P | P
četrtek 09:00 - 12:00
P22
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_P
Mihelič, Jurij
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
63711 padalci
MI_P | P
četrtek 12:00 - 15:00
P22
Matematika II(63506)_P
Oblak, Polona
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
63506 padalci
IS(63714)_P | P
petek 09:00 - 12:00
P22
Informacijski sistemi(63714)_P
Vavpotič, Damjan
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi
63714 padalci
KPOV_P | P
petek 12:00 - 15:00
P22
Komunikacijski protokoli in omrežna varnost(63716)_P
Brodnik, Andrej
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost
63716 padalci
1_BMA-RI
1_BMA-RI_PRPO(63254)
1_BMA-RI_RGTI(63269)
1_BMA-RI_RSO(63541)
1_BMA-RI_SP(63255)
1_BMA-RM_RGTI(63269)
1_BMA-RM_RSO(63541)
1_BVS-RI_AV_02
1_BVS-RI_AV_152360
2_BMA-RI_PRPO(63254)
2_BMA-RI_RGTI(63269)
2_BMA-RI_RSO(63541)
2_BMA-RI_SP(63255)
2_BMA-RM_RSO(63541)
2_BUN-ML
2_BUN-UI_KPOV(63716)
2_BUN-UI_TPO(63732)
2_BVS-RI
2_BVS-RI_GO(63715)
2_BVS-RI_IS(63714)
2_BVS-RI_KPOV(63716)
2_BVS-RI_PB2(63713)
2_BVS-RI_UI(63720)
3_BUN-ML
3_BUN-RI_PRPO(63254)
3_BUN-RI_RGTI(63269)
3_BUN-RI_SP(63255)
3_BUN-RM_PRPO(63254)
3_BUN-RM_RGTI(63269)
3_BUN-RM_SP(63255)
3_BUN-UI_KPOV(63716)
3_BVS-RI
3_BVS-RI_GO(63715)
3_BVS-RI_IS(63714)
3_BVS-RI_KPOV(63716)
3_BVS-RI_PB2(63713)
3_BVS-RI_UI(63720)
63254_PAD
63255_PAD
63269_PAD
63506_PAD
63541_PAD
63705_PAD_AV_10
63711_PAD
63713_PAD
63714_PAD
63715_PAD
63716_PAD
63720_PAD
63732_PAD
EX_DS(63705)_AV_MON_11:00