FRI 2018/2019, zimski semester-1-6 P03
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
IS(63266)_P | P
ponedeljek 12:00 - 15:00
P03
Inteligentni sistemi(63266)_P
Robnik Šikonja, Marko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
63266 padalci
PS_P | P
ponedeljek 09:00 - 12:00
P03
Porazdeljeni sistemi(63261)_P
Lotric, Uros
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Porazdeljeni sistemi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Porazdeljeni sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi
63261 padalci
RA_TUT | TUT
ponedeljek 16:00 - 17:00
P03
Računalniška arhitektura, tutorske ure
KRV_P | P
torek 14:00 - 17:00
P03
Kriptografija in računalniška varnost(63528)_P
Jurišić, Aleksandar
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost
63528 padalci
SPO(63264)_P | P
torek 09:00 - 12:00
P03
Sistemska programska oprema(63264)_P
Dobravec, Tomaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sistemska programska oprema
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sistemska programska oprema
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema
63264 padalci
DV_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P03
Digitalna vezja(63718)_P
Trebar, Mira
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
63718 padalci
DN_P | P
sreda 14:00 - 15:00
P03
Digitalno načrtovanje(63260)_P
Bulić, Patricio
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje
63260 padalci
OBSS_P | P
sreda 11:00 - 14:00
P03
Obdelava biomedicinskih signalov in slik(63514)_P
Jager, Franc
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik
63514 padalci
P_P | P
četrtek 12:00 - 15:00
P03
Funkcijsko programiranje(63507A)_P
Kukar, Matjaž
NPMP_P | P
četrtek 08:00 - 11:00
P03
Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja(63512)_P
Mraz, Miha
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja
63512 padalci
F_AV | AV
petek 08:00 - 10:00
P03
Fizika(63205)_AV
PETELIN, Andrej

1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 3
63205 padalci, AV, skupina 13
99 - Skupina za menjave - F_AV_FRI_08:00
F_AV | AV
petek 10:00 - 12:00
P03
Fizika(63205)_AV
Ravnik, Jan
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 1
63205 padalci, AV, skupina 11
99 - Skupina za menjave - F_AV_FRI_10:00
TINR_P | P
petek 12:00 - 14:00
P03
Tehnologija iger in navidezna resničnost(63740)_P
Jaklič, Aleš
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Tehnologija iger in navidezna resničnost
63740 padalci
1_BMA-RI_DN(63260)
1_BMA-RI_IS(63266)
1_BMA-RI_KRV(63528)
1_BMA-RI_NPMP(63512)
1_BMA-RI_OBSS(63514)
1_BMA-RI_PS(63261)
1_BMA-RI_SPO(63264)
1_BMA-RM_KRV(63528)
1_BMA-RM_NPMP(63512)
1_BMA-RM_OBSS(63514)
1_BUN-RI_AV_01
1_BUN-RI_AV_03
1_BUN-RI_AV_152380
2_BMA-RI_DN(63260)
2_BMA-RI_IS(63266)
2_BMA-RI_KRV(63528)
2_BMA-RI_NPMP(63512)
2_BMA-RI_OBSS(63514)
2_BMA-RI_PS(63261)
2_BMA-RI_SPO(63264)
2_BMA-RM_KRV(63528)
2_BMA-RM_NPMP(63512)
2_BMA-RM_OBSS(63514)
2_BVS-RI_DV(63718)
3_BUN-RI_DN(63260)
3_BUN-RI_IS(63266)
3_BUN-RI_PS(63261)
3_BUN-RI_SPO(63264)
3_BUN-RM_DN(63260)
3_BUN-RM_IS(63266)
3_BUN-RM_PS(63261)
3_BUN-RM_SPO(63264)
3_BVS-RI_DV(63718)
3_BVS-RI_TINR(63740)
63205_PAD_AV_11
63205_PAD_AV_13
63260_PAD
63261_PAD
63264_PAD
63266_PAD
63512_PAD
63514_PAD
63528_PAD
63718_PAD
63740_PAD
EX_F_AV_FRI_08:00
EX_F_AV_FRI_10:00