FRI 2018/2019, zimski semester-1-6 P19
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
MI_LV | LV
ponedeljek 11:00 - 13:00
P19
Matematika II(63506)_LV
Kink, Peter Marijan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 2
63506 padalci, LV, skupina 12
63506 padalci, LV, skupina 3
63506 padalci, LV, skupina 6
63506 padalci, LV, skupina 9
PA(63737)_LV | LV
ponedeljek 09:00 - 11:00
P19
Procesna avtomatika(63737)_LV
Ilc, Nejc
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Procesna avtomatika, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Procesna avtomatika, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Procesna avtomatika, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Procesna avtomatika, LV, skupina 3
63737 padalci, LV, skupina 1
DS(63705)_AV | AV
torek 09:00 - 11:00
P19
Diskretne strukture(63705)_AV
Franetič, Damir

1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 1
63705 padalci, AV, skupina 9
UB_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P19
Uvod v bioinformatiko(63520)_P
Curk, Tomaž
Zupan, Blaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Uvod v bioinformatiko
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Uvod v bioinformatiko
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Uvod v bioinformatiko
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Uvod v bioinformatiko
63520 padalci
DS(63203)_AV | AV
četrtek 11:00 - 13:00
P19
Diskretne strukture(63203)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 1
99 - Skupina za menjave - DS(63203)_AV_THU_11:00
MI_LV | LV
četrtek 09:00 - 11:00
P19
Matematika II(63506A)_LV
Franetič, Damir
TINR_P | P
četrtek 13:00 - 14:00
P19
Tehnologija iger in navidezna resničnost(63740)_P
Jaklič, Aleš
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Tehnologija iger in navidezna resničnost
63740 padalci
EP(63249)_P | P
petek 08:00 - 11:00
P19
Elektronsko poslovanje(63249)_P
Trček, Denis
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Elektronsko poslovanje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
63249 padalci
1_BMA-RI_EP(63249)
1_BMA-RI_LV_01
1_BMA-RI_LV_02
1_BMA-RI_UB(63520)
1_BMA-RM_UB(63520)
1_BUN-RI_AV_01
1_BVS-RI_AV_01
1_BVS-RI_AV_152361
2_BMA-RI_EP(63249)
2_BMA-RI_UB(63520)
2_BMA-RM_UB(63520)
2_BUN-RI_PA(63737)_LV_05
3_BUN-ML_EP(63249)
3_BUN-RI_EP(63249)
3_BUN-RM_EP(63249)
3_BUN-UI
3_BVS-RI_PA(63737)_LV_01
3_BVS-RI_PA(63737)_LV_02
3_BVS-RI_PA(63737)_LV_03
3_BVS-RI_TINR(63740)
63249_PAD
63506_PAD_LV_03
63506_PAD_LV_06
63506_PAD_LV_09
63506_PAD_LV_12
63520_PAD
63705_PAD_AV_09
63737_PAD_LV_01
63740_PAD
EX_DS(63203)_AV_THU_11:00