FRI 2018/2019, letni semester-1-13 Fuerst, Luka
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
P2(63278)_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR06
Programiranje 2(63278)_LV
Fuerst, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
63278 padalci, LV, skupina 19
63278 padalci, LV, skupina 4
SMRPO_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR05
Sodobne metode razvoja programske opreme(63515)_LV
Fuerst, Luka
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 1
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 2
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Sodobne metode razvoja programske opreme, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sodobne metode razvoja programske opreme, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sodobne metode razvoja programske opreme, LV, skupina 2
P2(63278)_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
PR12
Programiranje 2(63278)_LV
Fuerst, Luka
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 8
TPO(63256)_LV | LV
sreda 07:00 - 09:00
PR08
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Fuerst, Luka
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
P2(63278)_LV | LV
četrtek 13:00 - 15:00
PR16
Programiranje 2(63278)_LV
Fuerst, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 9
63278 padalci, LV, skupina 7
TPO(63256)_LV | LV
četrtek 07:00 - 09:00
P11-FKKT
Tehnologija programske opreme(63256)_LV
Fuerst, Luka
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 8
Zagovori | P
petek 09:00 - 12:00
Diplomska soba
Zagovori diplomskih nalog
Bosnić, Zoran
Curk, Tomaž
Fuerst, Luka
Jager, Franc
Lotrič, Uroš
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Skočaj, Danijel
Smrdel, Aleš
Zimic, Nikolaj
Ciglarič, Mojca
Lavbič, Dejan
Robič, Borut
1_BMA-MM_LV_01
1_BMA-MM_LV_02
1_BMA-MM_LV_03
1_BMA-RM_SMRPO(63515)_LV_01
1_BUN-ML_LV_02
1_BUN-ML_LV_05
1_BUN-ML_LV_08
1_BUN-RI_LV_06
1_BUN-RI_LV_09
2_BMA-RI_SMRPO(63515)_LV_01
2_BMA-RI_SMRPO(63515)_LV_02
3_BUN-RI_LV_01
3_BUN-RI_LV_06
3_BUN-RI_LV_08
63278_PAD_LV_04
63278_PAD_LV_07
63278_PAD_LV_19