FRI 2017/2018, zimski semester, 1. teden P04
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
M_AV | AV
ponedeljek 12:00 - 14:00
P04
Matematika(63704)_AV
Jerše, Gregor
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 4
PUI_P | P
ponedeljek 09:00 - 12:00
P04
Planiranje in upravljanje informatike(63768)_P
Rupnik, Rok
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Planiranje in upravljanje informatike
RZP_P | P
ponedeljek 14:00 - 17:00
P04
Računalniška zvočna produkcija(63523)_P
Trček, Denis
1. letnik, Pedagoško računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
MPSP_P | P
torek 14:00 - 17:00
P04
Management proizvodnih in storitvenih procesov(63533)_P
Jurič, Matjaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Management proizvodnih in storitvenih procesov
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Management proizvodnih in storitvenih procesov
MI_AV | AV
torek 11:00 - 13:00
P04
Matematika II(63506)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, AV, skupina 2
PS_P | P
torek 08:00 - 11:00
P04
Porazdeljeni sistemi(63261)_P
Lotric, Uros
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Porazdeljeni sistemi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Porazdeljeni sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi
DN_P | P
sreda 10:00 - 11:00
P04
Digitalno načrtovanje(63260)_P
Bulić, Patricio
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje
EP(63249)_P | P
sreda 11:00 - 14:00
P04
Elektronsko poslovanje(63249)_P
Trček, Denis
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Elektronsko poslovanje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
F_AV | AV
sreda 08:00 - 10:00
P04
Fizika(63205)_AV
Ravnik, Jan
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 5
RIS(63252)_P | P
sreda 14:00 - 17:00
P04
Razvoj informacijskih sistemov(63252)_P
Bajec, Marko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Razvoj informacijskih sistemov
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Razvoj informacijskih sistemov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
DV_P | P
četrtek 15:00 - 16:00
P04
Digitalna vezja(63718)_P
Trebar, Mira
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
F_AV | AV
četrtek 12:00 - 14:00
P04
Fizika(63205)_AV
PETELIN, Andrej
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 1
M_AV | AV
četrtek 10:00 - 12:00
P04
Matematika(63704)_AV
Vuk, Martin
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 3
UR_AV | AV
četrtek 08:00 - 10:00
P04
Uvod v računalništvo(63701)_LV
Gomišček, Rok
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 7
DV_P | P
petek 08:00 - 10:00
P04
Digitalna vezja(63718)_P
Trebar, Mira
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
M_AV | AV
petek 11:00 - 13:00
P04
Matematika(63704)_AV
Vuk, Martin
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 5
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, Matematika, AV, skupina 1
1_BMA-PRI_RZP(63523)
1_BMA-RI_AV_02
1_BMA-RI_DN(63260)
1_BMA-RI_EP(63249)
1_BMA-RI_MPSP(63533)
1_BMA-RI_PS(63261)
1_BMA-RI_RIS(63252)
1_BMA-RI_RZP(63523)
1_BMA-RM_RZP(63523)
1_BUN-RI_AV_01
1_BUN-RI_AV_05
1_BVS-RI_AV_03
1_BVS-RI_AV_04
1_BVS-RI_AV_05
1_BVS-RI_LV_07
2_BMA-RI_DN(63260)
2_BMA-RI_EP(63249)
2_BMA-RI_MPSP(63533)
2_BMA-RI_PS(63261)
2_BMA-RI_RIS(63252)
2_BMA-RI_RZP(63523)
2_BMA-RM_RZP(63523)
2_BUN-UI_M(63704)_AV_01
2_BVS-RI_DV(63718)
3_BUN-ML_EP(63249)
3_BUN-RI_DN(63260)
3_BUN-RI_EP(63249)
3_BUN-RI_PS(63261)
3_BUN-RI_RIS(63252)
3_BUN-RM_DN(63260)
3_BUN-RM_EP(63249)
3_BUN-RM_PS(63261)
3_BUN-RM_RIS(63252)
3_BUN-UI
3_BVS-RI_DV(63718)
3_BVS-RI_PUI(63768)