Urnik

Student number

Log in for easier access to your personal timetable


IŠRM, UI, PRI and MM student must consult the timetable at your originating faculty (FMF, UI, PEF and FE) to obtain the complete personal timetable.

Teachers

Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Bohak, Ciril
Bosnić, Zoran
Bovcon, Borja
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Bulić, Patricio
Čehovin Zajc, Luka
Češnovar, Rok
Čibej, UroŠ
Curk, Tomaž
Demšar, Janez
Demšar, Jure
Dobravec, Tomaž
Dobrevski, Matej
Eftimov, Tome
Emeršič, Žiga
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Fujs, Damjan
Gec, Sandi
Godec, Primož
Gomišček, Rok
Gosar, Žiga
Grohar, Miha
Hočevar, Tomaž
Hovelja, Tomaž
Huč, Aleks
Ilc, Nejc
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Janež, Miha
Jelenc, David
Jerše, Gregor
Jontes, Dejan
Jurič, Matjaž
Jurišić, Aleksandar
Kavčič, Alenka
Kerševan, Borut Paul
Kink, Peter Marijan
Klanjšček, Klemen
Klemenc, Bojan
Knez, Timotej
Kochovski, Petar
Kononenko, Igor
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Lapanja, Iztok
Lavbič, Dejan
Lazar, Timotej
Lebar Bajec, Iztok
Lesar, Žiga
Lotrič, Uroš
Lozar, Andrej
Machidon, Octavian
Marolt, Matija
Meden, Blaž
Mihelič, Jurij
Modic, David
Moškon, Miha
Možina, Martin
Mraz, Miha
Muhovič, Jon
Oblak, Polona
Oblak, Tanja
Pančur, Matjaž
Papič, Aleš
Peer, Peter
Pejović, Veljko
Pesek, Matevž
PETELIN, Andrej
Pičulin, Matej
Pirnar, Žiga
Poličar, Pavlin
Poženel, Marko
PROSTO, PROSTO
Pušnik, Žiga
PUŠNIK, Maruša
rezervirano, rezervirano
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rožanc, Igor
Rozman, Robert
Rupnik, Rok
Rus, Marko
Sadikov, Aleksander
Šajn, Luka
Skočaj, Danijel
Škrlj, Blaž
Škvorc, Tadej
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Solina, Franc
Špetič, Aleš
Stankovski, Vlado
Šter, Branko
Štesl, Daša
Štrumbelj, Erik
Trček, Denis
Vavpotič, Damjan
Veljković, Kristina
Vidali, Janoš
Virk, Žiga
VODEB, Jaka
Vračar, Petar
Žabkar, Jure
Zalar, Aljaž
Žerovnik, Manca
Zimic, Nikolaj
Žitnik, Marinka
Žitnik, Slavko
Zrnec, Aljaž
Žunkovič, Bojan
Zupan, Blaž

Classrooms

Groups

Subjects

Aktualno raziskovalno področje 1 (63545C)
Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63711)
Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63279)
Bayesova statistika (63563)
Digitalna vezja (63718)
Digitalno načrtovanje (63260)
Diskretne strukture (63203)
Diskretne strukture (63705)
Ekonomika in podjetništvo (63248)
Elektronsko in mobilno poslovanje (63712)
Elektronsko poslovanje (63249)
Fizika (63205)
Funkcijsko programiranje (63507)
Grafično oblikovanje (63715)
Informacijska varnost in zasebnost (63521)
Informacijski sistemi (63714)
Informacijsko-komunikacijske tehnologije in družba (63286)
Inteligentni sistemi (63266)
Interaktivnost in oblikovanje informacij (63527)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63749B)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63818A)
Izbrana poglavja iz razvoja programske opreme 1 (63832)
Izbrana poglavja iz razvoja programske opreme 1 (63832B)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1 (63834A)
Izračunljivost in računska zahtevnost (63283)
Komunikacija človek računalnik (63550)
Komunikacijski protokoli in omrežna varnost (63716)
Kriptografija in računalniška varnost (63528)
Matematika (63704)
Matematika 1 (63506)
Matematika 1 (63506A)
Modeliranje računalniških omrežij (63257)
Multimedijske tehnologije (63734)
Multimedijski sistemi (63270)
Načela negotovosti (63564)
Napredne metode strojnega učenja (63444)
Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja (63512)
Numerične metode (63742)
Obdelava biomedicinskih signalov in slik (63514)
Obštudijska strokovna dejavnost 1 (63534)
Odločitveni sistemi (63741)
Organizacija računalnikov (63717)
Organizacija računalniških sistemov (63218)
Osnove digitalnih vezij (63204)
Osnove matematične analize (63202)
Osnove podatkovnih baz (63208)
Osnove programiranja (FKKT) (90067)
Osnove umetne inteligence (63214)
Planiranje in upravljanje informatike (63768)
Podatkovne baze 2 (63713)
Porazdeljeni sistemi (63261)
Postopki razvoja programske opreme (63254)
Procesna avtomatika (63737)
Programiranje (63502)
Programiranje 1 (63702)
Programiranje 1 (63277)
Programiranje I (63702DJ)
Računalniška arhitektura (63703)
Računalniška grafika (63719)
Računalniška grafika in tehnologija iger (63269)
Računalniška zvočna produkcija (63523)
Računalniške storitve v oblaku (63541)
Robotika in računalniško zaznavanje (63739)
Sistemska programska oprema (63264)
Sistemska programska oprema (63736)
Skupinsko vedenje (63558)
Slikovna biometrija (63554)
Spletno programiranje (63255)
Športna vzgoja (63750)
Športna vzgoja (63240)
Strojno učenje (63519)
Strojno učenje za podatkovne vede 2 (63562)
Tehnične veščine (63767A)
Tehnologija iger in navidezna resničnost (63740)
Tehnologija programske opreme (63732)
Tehnologija upravljanja podatkov (63226)
Topološka analiza podatkov (63542)
Umetna inteligenca (63720)
Umetno zaznavanje (63267)
Uporaba IT za študijske zadeve (63001)
Uvod v bioinformatiko (63520)
Uvod v podatkovne vede (63565)
Uvod v računalništvo (63701)
Uvod v znanost o podatkih (0041833)
Varnost komunikacij in zaščita vsebin (63289)
Verjetnost in statistika (63213)
Veščine v znanstvenem delu 1 (63802)
Veščine v znanstvenem delu II (63803)
Vgrajeni sistemi (63738)
Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi (63735)