Urnik

Student number

Log in for easier access to your personal timetable


IŠRM, UI, PRI and MM student must consult the timetable at your originating faculty (FMF, UI, PEF and FE) to obtain the complete personal timetable.

Teachers

Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Bosnić, Zoran
Bovcon, Borja
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Bulić, Patricio
Čehovin Zajc, Luka
Češnovar, Rok
Čibej, UroŠ
Ciglarič, Mojca
Curk, Tomaž
Demšar, Janez
Demšar, Jure
Dobravec, Tomaž
Dobrevski, Matej
Eftimov, Tome
Emeršič, Žiga
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Fujs, Damjan
Gashi, Fatime
Gec, Sandi
Gjoreski, Martin
Gomišček, Rok
Grohar, Miha
Hočevar, Tomaž
Hovelja, Tomaž
Huč, Aleks
Ilc, Nejc
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Janež, Miha
Jelenc, David
Jerše, Gregor
Jurič, Matjaž
Jurišić, Aleksandar
Kavcic, Alenka
Kerševan, Borut Paul
Kink, Peter Marijan
Klanjšček, Klemen
Klemenc, Bojan
KOCHOVSKI, Petar
KOKALJ, Enja
Kononenko, Igor
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Lapanja, Iztok
Lavbič, Dejan
Lebar Bajec, Iztok
Lesar, Žiga
Lotrič, Uroš
Marolt, Matija
Mayr, Mojca
Meden, Blaž
Meznarič, Jan
Mihelič, Jurij
Mihevc, Iztok
Modic, David
Moškon, Miha
Možina, Martin
Mramor-Kosta, Neža
Mraz, Miha
Muhovič, Jon
NASESKA, Mimoza
NOVAK, Jakob
Oblak, Polona
Orel, Bojan
Pančur, Matjaž
Papič, Aleš
Paščinski, Uroš
Peer, Peter
Pejović, Veljko
Pesek, Matevž
PETELIN, Andrej
Petroni, Mattia
Pičulin, Matej
PIRNAR, Žiga
Pirš, Gregor
Poženel, Marko
PROSTO, PROSTO
Pušnik, Žiga
rezervirano, rezervirano
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rožanc, Igor
Rozman, Robert
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Šajn, Luka
Skočaj, Danijel
Škrlj, Blaž
Škvorc, Tadej
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Solina, Franc
Špetič, Aleš
Stankovski, Vlado
Šter, Branko
Štesl, Daša
Štrumbelj, Erik
Šubelj, Lovro
Toplak, Marko
Trček, Denis
Trebar, Mira
Valmarska, Anita
Vavpotič, Damjan
Veljković, Kristina
Vidali, Janoš
Virk, Žiga
VODEB, Jaka
Vračar, Petar
Žabkar, Jure
Zalar, Aljaž
ŽEROVNIK, Manca
Zimic, Nikolaj
Žitnik, Marinka
Žitnik, Slavko
Zrnec, Aljaž
Žunkovič, Bojan
Zupan, Blaž

Classrooms

Groups

1. letnik, Kognitivna znanost, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika (4 letni), tretja stopnja: doktorski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika (4 letni), tretja stopnja: doktorski
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Podatkovne vede
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, smer Računalništvo in informatika
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
3. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
Brez letnika, Pedagoško računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski

Subjects

Aktualno raziskovalno področje 1 (63545C)
Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63711)
Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63279)
Analiza algoritmov in hevristično reševanje problemov (63263)
Bayesova statistika (63563)
Digitalna vezja (63718)
Digitalno načrtovanje (63260)
Digitalno procesiranje signalov (63744)
Diskretne strukture (63203)
Diskretne strukture (63705)
Ekonomika in podjetništvo (63248)
Elektronsko in mobilno poslovanje (63712)
Elektronsko poslovanje (63249)
Fizika (63205)
Funkcijsko programiranje (63507)
Grafično oblikovanje (63715)
Informacijska varnost in zasebnost (63521)
Informacijski sistemi (63714)
Inteligentni sistemi (63266)
Interaktivnost in oblikovanje informacij (63527)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63749B)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63818)
Izbrana poglavja iz razvoja programske opreme 1 (63832)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1 (63834A)
Izračunljivost in računska zahtevnost (63283)
Komunikacija človek računalnik (63550)
Komunikacijski protokoli (63258)
Komunikacijski protokoli in omrežna varnost (63716)
Kriptografija in računalniška varnost (63528)
Matematika (63704)
Matematika 1 (63506)
Matematika 1 (63506A)
Modeliranje računalniških omrežij (63257)
Multimedijske tehnologije (63734)
Multimedijski sistemi (63270)
Načela negotovosti (63564)
Napredne metode strojnega učenja (63444)
Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja (63512)
Numerične metode (63742)
Obdelava biomedicinskih signalov in slik (63514)
Odločitveni sistemi (63741)
Organizacija in management (63250)
Organizacija računalnikov (63717)
Organizacija računalniških sistemov (63218)
Osnove digitalnih vezij (63204)
Osnove kreativnega programiranja (FA) (FA0001)
Osnove matematične analize (63202)
Osnove podatkovnih baz (63208)
Osnove programiranja (FKKT) (90067)
Osnove umetne inteligence (63214)
Planiranje in upravljanje informatike (63768)
Podatkovne baze 2 (63713)
Porazdeljeni sistemi (63261)
Postopki razvoja programske opreme (63254)
Procesna avtomatika (63737)
Programiranje (63502)
Programiranje 1 (63702)
Programiranje 1 (63277)
Računalniška arhitektura (63703)
Računalniška grafika (63719)
Računalniška grafika in tehnologija iger (63269)
Računalniška podpora oblikovanju I (ALUO) (90066)
Računalniška zvočna produkcija (63523)
Računalniške storitve v oblaku (63541)
Razvoj informacijskih sistemov (63252)
Robotika in računalniško zaznavanje (63739)
Sistemska programska oprema (63264)
Sistemska programska oprema (63736)
Skupinsko vedenje (63558)
Slikovna biometrija (63554)
Spletno programiranje (63255)
Športna vzgoja (63750)
Strojno učenje (63519)
Strojno učenje za podatkovne vede 2 (63562)
Tehnične veščine (63284D)
Tehnične veščine (63767A)
Tehnologija iger in navidezna resničnost (63740)
Tehnologija programske opreme (63732)
Tehnologija upravljanja podatkov (63226)
Topološka analiza podatkov (63542)
Umetna inteligenca (63720)
Umetno zaznavanje (63267)
Uporaba IT za študijske zadeve (63001)
Uvod v bioinformatiko (63520)
Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov (63251)
Uvod v podatkovne vede (63565)
Uvod v računalništvo (63701)
Varnost komunikacij in zaščita vsebin (63289)
Verjetnost in statistika (63213)
Veščine v znanstvenem delu 1 (63802)
Veščine v znanstvenem delu II (63803)
Vgrajeni sistemi (63738)
Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi (63735)