FRI 2018/2019, zimski semester-1-6 Vsi padalci
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
APS1_LV | LV
ponedeljek 13:00 - 15:00
PR09
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63279)_LV
Vračar, Petar
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 11
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 12
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 8
63279 padalci, LV, skupina 10
99 - Skupina za menjave - APS1_LV_MON_13:00
APS1_LV | LV
ponedeljek 11:00 - 13:00
PR05
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63279)_LV
Vračar, Petar
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
63279 padalci, LV, skupina 9
99 - Skupina za menjave - APS1_LV_MON_11:00
AiPS1_LV | LV
ponedeljek 09:00 - 11:00
PR11
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 6
63711 padalci, LV, skupina 12
99 - Skupina za menjave - AiPS1_LV_MON_09:00
AiPS1_LV | LV
ponedeljek 07:00 - 09:00
PR15
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 4
63711 padalci, LV, skupina 10
99 - Skupina za menjave - AiPS1_LV_MON_07:00
DV_LV | LV
ponedeljek 07:00 - 09:00
PR17
Digitalna vezja(63718)_LV
Trebar, Mira
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 1
63718 padalci, LV, skupina 1
63718 padalci, LV, skupina 2
99 - Skupina za menjave - DV_LV_MON_07:00
DV_LV | LV
ponedeljek 11:00 - 13:00
PR09
Digitalna vezja(63718)_LV
Trebar, Mira
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja, LV, skupina 5
63718 padalci, LV, skupina 3
99 - Skupina za menjave - DV_LV_MON_11:00
DPS_P | P
ponedeljek 09:00 - 12:00
P18
Digitalno procesiranje signalov(63744)_P
Jager, Franc
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov
63744 padalci
DS(63705)_AV | AV
ponedeljek 11:00 - 13:00
P22
Diskretne strukture(63705)_AV
Jerše, Gregor

1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 2
63705 padalci, AV, skupina 10
99 - Skupina za menjave - DS(63705)_AV_MON_11:00
EP(63249)_LV | LV
ponedeljek 13:00 - 15:00
PR11
Elektronsko poslovanje(63249)_LV
Jelenc, David
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Elektronsko poslovanje, LV, skupina 1
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje, LV, skupina 1
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje, LV, skupina 5
63249 padalci, LV, skupina 2
GO_P | P
ponedeljek 13:00 - 16:00
P22
Grafično oblikovanje(63715)_P
Bovcon, Narvika
Lebar Bajec, Iztok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje
63715 padalci
IS(63266)_P | P
ponedeljek 12:00 - 15:00
P03
Inteligentni sistemi(63266)_P
Robnik Šikonja, Marko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
63266 padalci
IPIRI(63749)_P | P
ponedeljek 08:00 - 13:00
P21
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike(63749B)_P
Špetič, Aleš
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
63749B padalci
IRZ_LV | LV
ponedeljek 13:00 - 15:00
PR06
Izračunljivost in računska zahtevnost(63283)_LV
Gabrovšek, Peter
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 12
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
63283 padalci, LV, skupina 24
99 - Skupina za menjave - IRZ_LV_MON_13:00
KRV_LV | LV
ponedeljek 15:00 - 17:00
PR12
Kriptografija in računalniška varnost(63528)_LV
Vidali, Janoš
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost, LV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost, LV, skupina 1
63528 padalci, LV, skupina 1
63528 padalci, LV, skupina 2
63528 padalci, LV, skupina 3
M_P | P
ponedeljek 08:00 - 11:00
P01
Matematika(63704)_P
Virk, Žiga
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, Matematika
63704 padalci
MI_LV | LV
ponedeljek 11:00 - 13:00
P19
Matematika II(63506)_LV
Kink, Peter Marijan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 2
63506 padalci, LV, skupina 12
63506 padalci, LV, skupina 3
63506 padalci, LV, skupina 6
63506 padalci, LV, skupina 9
MS(63270)_LV | LV
ponedeljek 15:00 - 17:00
PR17
Multimedijski sistemi(63270)_LV
Muhovič, Jon
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Multimedijski sistemi, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Multimedijski sistemi, LV, skupina 6
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Multimedijski sistemi, LV, skupina 1
63270 padalci, LV, skupina 1
63270 padalci, LV, skupina 2
63270 padalci, LV, skupina 3
63270 padalci, LV, skupina 4
63270 padalci, LV, skupina 5
63270 padalci, LV, skupina 6
99 - Skupina za menjave - MS(63270)_LV_MON_15:00
NPMP_LV | LV
ponedeljek 11:00 - 13:00
P11-FKKT
Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja(63512)_LV
Janež, Miha
Moškon, Miha
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja, LV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja, LV, skupina 2
63512 padalci, LV, skupina 1
63512 padalci, LV, skupina 2
NM(63742)_P | P
ponedeljek 12:00 - 15:00
P20
Numerične metode(63742)_P
Orel, Bojan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Numerične metode
63742 padalci
OBSS_LV | LV
ponedeljek 07:00 - 09:00
PR06
Obdelava biomedicinskih signalov in slik(63514)_LV
PIRNAR, Žiga
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik, LV, skupina 1
63514 padalci, LV, skupina 5
99 - Skupina za menjave - OBSS_LV_MON_07:00
OBSS_LV | LV
ponedeljek 11:00 - 13:00
PR08
Obdelava biomedicinskih signalov in slik(63514)_LV
PIRNAR, Žiga
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik, LV, skupina 3
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik, LV, skupina 1
63514 padalci, LV, skupina 1
63514 padalci, LV, skupina 2
63514 padalci, LV, skupina 3
63514 padalci, LV, skupina 4
ORS_LV | LV
ponedeljek 07:00 - 09:00
PR10
Organizacija računalniških sistemov(63218)_LV
Češnovar, Rok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
63218 padalci, LV, skupina 7
99 - Skupina za menjave - ORS_LV_MON_07:00
ODV_LV | LV
ponedeljek 12:00 - 14:00
PR16
Osnove digitalnih vezij(63204)_LV
Koprivec, Miran
Pušnik, Žiga
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
63204 padalci, LV, skupina 3
99 - Skupina za menjave - ODV_LV_MON_12:00
OMA_AV | AV
ponedeljek 09:00 - 11:00
P02
Osnove matematične analize(63202)_AV
Jerše, Gregor
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 2
63202 padalci, AV, skupina 2
99 - Skupina za menjave - OMA_AV_MON_09:00
OMA_AV | AV
ponedeljek 13:00 - 15:00
P21
Osnove matematične analize(63202)_AV
Jerše, Gregor
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 1
63202 padalci, AV, skupina 1
99 - Skupina za menjave - OMA_AV_MON_13:00
OUI_LV | LV
ponedeljek 13:00 - 15:00
PR17
Osnove umetne inteligence(63214)_LV
Žabkar, Jure
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
63214 padalci, LV, skupina 11
63214 padalci, LV, skupina 6
99 - Skupina za menjave - OUI_LV_MON_13:00
OUI_LV | LV
ponedeljek 07:00 - 09:00
PR08
Osnove umetne inteligence(63214)_LV
KRALJ, Jan
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
63214 padalci, LV, skupina 10
99 - Skupina za menjave - OUI_LV_MON_07:00
OUI_LV | LV
ponedeljek 11:00 - 13:00
PR17
Osnove umetne inteligence(63214)_LV
Žabkar, Jure
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 4
63214 padalci, LV, skupina 2
99 - Skupina za menjave - OUI_LV_MON_11:00
PUI_LV | LV
ponedeljek 16:00 - 18:00
PR16
Planiranje in upravljanje informatike(63768)_LV
Hovelja, Tomaž
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Planiranje in upravljanje informatike, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Planiranje in upravljanje informatike, LV, skupina 6
63768 padalci, LV, skupina 1
63768 padalci, LV, skupina 2
PB2_LV | LV
ponedeljek 09:00 - 11:00
PR06
Podatkovne baze 2(63713)_LV
Zrnec, Aljaž
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Podatkovne baze 2, LV, skupina 5
63713 padalci, LV, skupina 1
63713 padalci, LV, skupina 2
63713 padalci, LV, skupina 3
63713 padalci, LV, skupina 4
63713 padalci, LV, skupina 5
63713 padalci, LV, skupina 6
99 - Skupina za menjave - PB2_LV_MON_09:00
PS_P | P
ponedeljek 09:00 - 12:00
P03
Porazdeljeni sistemi(63261)_P
Lotric, Uros
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Porazdeljeni sistemi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Porazdeljeni sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi
63261 padalci
PRPO_P | P
ponedeljek 08:00 - 11:00
P22
Postopki razvoja programske opreme(63254)_P
Jurič, Matjaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Postopki razvoja programske opreme
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Postopki razvoja programske opreme
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme
63254 padalci
PA(63737)_LV | LV
ponedeljek 09:00 - 11:00
P19
Procesna avtomatika(63737)_LV
Ilc, Nejc
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Procesna avtomatika, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Procesna avtomatika, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Procesna avtomatika, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Procesna avtomatika, LV, skupina 3
63737 padalci, LV, skupina 1
P1_LV | LV
ponedeljek 14:00 - 16:00
PR16
Programiranje 1(63277)_LV
Poženel, Marko
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 11
63277 padalci, LV, skupina 1
63277 padalci, LV, skupina 6
P1_LV | LV
ponedeljek 09:00 - 11:00
PR12
Programiranje 1(63277)_LV
Fuerst, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 6
63277 padalci, LV, skupina 4
99 - Skupina za menjave - P1_LV_MON_09:00
RG_LV | LV
ponedeljek 11:00 - 13:00
PR07
Računalniška grafika(63719)_LV
Bohak, Ciril
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Računalniška grafika, LV, skupina 4
63719 padalci, LV, skupina 7
63719 padalci, LV, skupina 8
RZP_P | P
ponedeljek 08:00 - 11:00
P04
Računalniška zvočna produkcija(63523)_P
Trček, Denis
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniška zvočna produkcija
63523 padalci
RZHP_LV | LV
ponedeljek 15:00 - 17:00
PR15
Računska zahtevnost in hevristično programiranje(63263)_LV
Pičulin, Matej
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Računska zahtevnost in hevristično programiranje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Računska zahtevnost in hevristično programiranje, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Računska zahtevnost in hevristično programiranje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Računska zahtevnost in hevristično programiranje, LV, skupina 2
63263 padalci, LV, skupina 1
63263 padalci, LV, skupina 2
63263 padalci, LV, skupina 3
63263 padalci, LV, skupina 4
63263 padalci, LV, skupina 5
RIS(63252)_LV | LV
ponedeljek 15:00 - 17:00
PR14
Razvoj informacijskih sistemov(63252)_LV
Zrnec, Aljaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Razvoj informacijskih sistemov, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov, LV, skupina 1
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
63252 padalci, LV, skupina 1
63252 padalci, LV, skupina 2
RIS(63252)_P | P
ponedeljek 09:00 - 12:00
P20
Razvoj informacijskih sistemov(63252)_P
Bajec, Marko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Razvoj informacijskih sistemov
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Razvoj informacijskih sistemov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Razvoj informacijskih sistemov
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
63252 padalci
SPO(63264)_LV | LV
ponedeljek 09:00 - 11:00
PR14
Sistemska programska oprema(63264)_LV
Mihelič, Jurij
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema, LV, skupina 2
63264 padalci, LV, skupina 1
63264 padalci, LV, skupina 2
63264 padalci, LV, skupina 3
SB_P | P
ponedeljek 12:00 - 15:00
P18
Slikovna biometrija(63554)_P
Peer, Peter
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Slikovna biometrija
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Slikovna biometrija
63554 padalci
SP_LV | LV
ponedeljek 15:00 - 17:00
PR10
Spletno programiranje(63255)_LV
Filić, Mia
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje, LV, skupina 7
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje, LV, skupina 8
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje, LV, skupina 4
63255 padalci, LV, skupina 6
63255 padalci, LV, skupina 7
99 - Skupina za menjave - SP_LV_MON_15:00
SP_LV | LV
ponedeljek 18:00 - 20:00
PR09
Spletno programiranje(63255)_LV
Filić, Mia
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje, LV, skupina 4
63255 padalci, LV, skupina 5
TUP_P | P
ponedeljek 12:00 - 15:00
P02
Tehnologija upravljanja podatkov(63226)_P
Kukar, Matjaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Tehnologija upravljanja podatkov
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Tehnologija upravljanja podatkov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
63226 padalci
UI(63720)_LV | LV
ponedeljek 09:00 - 11:00
PR09
Umetna inteligenca(63720)_LV
Vračar, Petar
Pirš, Gregor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca, LV, skupina 3
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca, LV, skupina 4
63720 padalci, LV, skupina 7
99 - Skupina za menjave - UI(63720)_LV_MON_09:00
UZ_P | P
ponedeljek 15:00 - 18:00
P21
Umetno zaznavanje(63267)_P
Kristan, Matej
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Umetno zaznavanje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Umetno zaznavanje
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, Umetno zaznavanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Umetno zaznavanje
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Umetno zaznavanje
63267 padalci
PI_LV | LV
ponedeljek 09:00 - 11:00
P11-FKKT
Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov(63251)_LV
Čopar, Andrej
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov, LV, skupina 1
63251 padalci, LV, skupina 1
63251 padalci, LV, skupina 3
PI_LV | LV
ponedeljek 13:00 - 15:00
PR08
Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov(63251)_LV
Čopar, Andrej
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov, LV, skupina 4
63251 padalci, LV, skupina 5
63251 padalci, LV, skupina 6
UR_P | P
ponedeljek 13:00 - 16:00
P01
Uvod v računalništvo(63701)_P
Skočaj, Danijel
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
63701 padalci
VS(63213)_LV | LV
ponedeljek 15:00 - 17:00
PR08
Verjetnost in statistika(63213)_LV
Vuk, Martin
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
63213 padalci, LV, skupina 19
99 - Skupina za menjave - VS(63213)_LV_MON_15:00
AiPS1_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR09
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
63711 padalci, LV, skupina 1
63711 padalci, LV, skupina 14
63711 padalci, LV, skupina 2
63711 padalci, LV, skupina 3
63711 padalci, LV, skupina 4
63711 padalci, LV, skupina 5
63711 padalci, LV, skupina 6
ANA_P | P
torek 08:00 - 11:00
P18
Aproksimacijski in naključnostni algoritmi(63557)_P
Robič, Borut
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Aproksimacijski in naključnostni algoritmi
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Aproksimacijski in naključnostni algoritmi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Aproksimacijski in naključnostni algoritmi
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Aproksimacijski in naključnostni algoritmi
63557 padalci
DN_P | P
torek 12:00 - 14:00
P04
Digitalno načrtovanje(63260)_P
Bulić, Patricio
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje
63260 padalci
DS(63705)_AV | AV
torek 13:00 - 15:00
P02
Diskretne strukture(63705)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 4
63705 padalci, AV, skupina 8
DS(63705)_AV | AV
torek 13:00 - 15:00
P18
Diskretne strukture(63705)_AV
Jerše, Gregor
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 3
63705 padalci, AV, skupina 7
99 - Skupina za menjave - DS(63705)_AV_TUE_13:00
DS(63705)_AV | AV
torek 09:00 - 11:00
P19
Diskretne strukture(63705)_AV
Franetič, Damir

1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 1
63705 padalci, AV, skupina 9
EMP_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
P11-FKKT
Elektronsko in mobilno poslovanje(63712)_LV
Lapanja, Iztok
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 2
63712 padalci, LV, skupina 5
99 - Skupina za menjave - EMP_LV_TUE_07:00
F_AV | AV
torek 08:00 - 10:00
P04
Fizika(63205)_AV
Vilfan, Mojca
63205 padalci, AV, skupina 1
63205 padalci, AV, skupina 10
63205 padalci, AV, skupina 2
63205 padalci, AV, skupina 3
63205 padalci, AV, skupina 4
63205 padalci, AV, skupina 5
63205 padalci, AV, skupina 6
63205 padalci, AV, skupina 7
63205 padalci, AV, skupina 8
63205 padalci, AV, skupina 9
F_AV | AV
torek 08:00 - 10:00
P20
Fizika(63205)_AV
Ravnik, Jan
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 10
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 6
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 7
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 8
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 9
63205 padalci, AV, skupina 16
63205 padalci, AV, skupina 17
63205 padalci, AV, skupina 18
63205 padalci, AV, skupina 19
99 - Skupina za menjave - F_AV_TUE_08:00
F_AV | AV
torek 10:00 - 12:00
P04
Fizika(63205)_AV
LIČEN, Matjaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 5
63205 padalci, AV, skupina 15
99 - Skupina za menjave - F_AV_TUE_10:00
F_P | P
torek 14:00 - 17:00
Velika fizikalna predavalnica
Fizika(63205)_P
Kerševan, Borut Paul
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
63205 padalci
GO_LV | LV
torek 16:00 - 18:00
PR14
Grafično oblikovanje(63715)_LV
Bovcon, Narvika
Lebar Bajec, Iztok
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Grafično oblikovanje, LV, skupina 4
63715 padalci, LV, skupina 4
63715 padalci, LV, skupina 5
IS(63714)_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
PR12
Informacijski sistemi(63714)_LV
Grohar, Miha
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 6
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 7
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Informacijski sistemi, LV, skupina 8
63714 padalci, LV, skupina 1
63714 padalci, LV, skupina 2
63714 padalci, LV, skupina 3
IS(63266)_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
PR06
Inteligentni sistemi(63266)_LV
Škvorc, Tadej
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi, LV, skupina 4
63266 padalci, LV, skupina 1
63266 padalci, LV, skupina 2
63266 padalci, LV, skupina 3
63266 padalci, LV, skupina 6
63266 padalci, LV, skupina 7
99 - Skupina za menjave - IS(63266)_LV_TUE_13:00
IS(63266)_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR14
Inteligentni sistemi(63266)_LV
Škvorc, Tadej
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi, LV, skupina 5
63266 padalci, LV, skupina 4
99 - Skupina za menjave - IS(63266)_LV_TUE_07:00
IOI_P | P
torek 12:00 - 15:00
P20
Interaktivnost in oblikovanje informacij(63527)_P
Solina, Franc
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Interaktivnost in oblikovanje informacij
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Interaktivnost in oblikovanje informacij
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Interaktivnost in oblikovanje informacij
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Interaktivnost in oblikovanje informacij
63527 padalci
IPIRI_P | P
torek 16:00 - 19:00
PR07
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike(63225B)_P
Avramović, Aleksej
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
63225B padalci
IPIUI1_P | P
torek 16:00 - 19:00
P18
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1(63834B)_P
Robnik Šikonja, Marko
1. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski, Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski, Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1
63834B padalci
IRZ_LV | LV
torek 08:00 - 10:00
PR15
Izračunljivost in računska zahtevnost(63283)_LV
Gabrovšek, Peter
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 5
63283 padalci, LV, skupina 13
99 - Skupina za menjave - IRZ_LV_TUE_08:00
KP_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
PR11
Komunikacijski protokoli(63258)_LV
Pančur, Matjaž
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Komunikacijski protokoli, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Komunikacijski protokoli, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Komunikacijski protokoli, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Komunikacijski protokoli, LV, skupina 1
63258 padalci, LV, skupina 1
63258 padalci, LV, skupina 2
KRV_P | P
torek 14:00 - 17:00
P03
Kriptografija in računalniška varnost(63528)_P
Jurišić, Aleksandar
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Kriptografija in računalniška varnost
63528 padalci
M_AV | AV
torek 10:00 - 12:00
P21
Matematika(63704)_AV
Jerše, Gregor
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 3
63704 padalci, AV, skupina 17
99 - Skupina za menjave - M_AV_TUE_10:00
MRO_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR10
Modeliranje računalniških omrežij(63257)_LV
Petroni, Mattia
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Modeliranje računalniških omrežij, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Modeliranje računalniških omrežij, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Modeliranje računalniških omrežij, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Modeliranje računalniških omrežij, LV, skupina 1
63257 padalci, LV, skupina 1
63257 padalci, LV, skupina 2
63257 padalci, LV, skupina 3
63257 padalci, LV, skupina 4
MRO_P | P
torek 14:00 - 17:00
P04
Modeliranje računalniških omrežij(63257)_P
Mraz, Miha
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Modeliranje računalniških omrežij
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Modeliranje računalniških omrežij
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Modeliranje računalniških omrežij
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Modeliranje računalniških omrežij
63257 padalci
OS(63741)_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
PR06
Odločitveni sistemi(63741)_LV
Možina, Martin
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi, LV, skupina 4
63741 padalci, LV, skupina 1
OR_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
PR17
Organizacija računalnikov(63717)_LV
Rozman, Robert
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 2
63717 padalci, LV, skupina 1
63717 padalci, LV, skupina 2
99 - Skupina za menjave - OR_LV_TUE_13:00
ORS_P | P
torek 14:00 - 16:00
P01
Organizacija računalniških sistemov(63218)_P
Bulić, Patricio
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni, Organizacija računalniških sistemov
63218 padalci
ODV_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR17
Osnove digitalnih vezij(63204)_LV
Koprivec, Miran
Pušnik, Žiga
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
63204 padalci, LV, skupina 1
99 - Skupina za menjave - ODV_LV_TUE_07:00
OPB_LV | LV
torek 10:00 - 12:00
PR16
Osnove podatkovnih baz(63208)_LV
Šubelj, Lovro
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 7
63208 padalci, LV, skupina 10
63208 padalci, LV, skupina 2
63208 padalci, LV, skupina 5
63208 padalci, LV, skupina 6
63208 padalci, LV, skupina 7
63208 padalci, LV, skupina 8
63208 padalci, LV, skupina 9
99 - Skupina za menjave - OPB_LV_TUE_10:00
OUI_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR08
Osnove umetne inteligence(63214)_LV
Valmarska, Anita
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 7
63214 padalci, LV, skupina 5
63214 padalci, LV, skupina 9
99 - Skupina za menjave - OUI_LV_TUE_07:00
PS_LV | LV
torek 08:00 - 10:00
PR16
Porazdeljeni sistemi(63261)_LV
Sluga, Davor
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Porazdeljeni sistemi, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Porazdeljeni sistemi, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Porazdeljeni sistemi, LV, skupina 2
63261 padalci, LV, skupina 1
PRPO_LV | LV
torek 13:00 - 15:00
PR08
Postopki razvoja programske opreme(63254)_LV
Meznarič, Jan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 7
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 8
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 9
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Postopki razvoja programske opreme, LV, skupina 2
63254 padalci, LV, skupina 2
63254 padalci, LV, skupina 3
99 - Skupina za menjave - PRPO_LV_TUE_13:00
P1_LV | LV
torek 12:00 - 14:00
PR09
Programiranje 1(63277)_LV
Fuerst, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 10
63277 padalci, LV, skupina 7
P1_LV | LV
torek 07:00 - 09:00
PR12
Programiranje 1(63277)_LV
Fuerst, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 7
63277 padalci, LV, skupina 5
99 - Skupina za menjave - P1_LV_TUE_07:00
RA_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR08
Računalniška arhitektura(63703)_LV
Rozman, Robert
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 10
63703 padalci, LV, skupina 6
63703 padalci, LV, skupina 7
RA_LV | LV
torek 09:00 - 11:00
PR11
Računalniška arhitektura(63703)_LV
Rozman, Robert
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 9
63703 padalci, LV, skupina 5
RA_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
PR08
Računalniška arhitektura(63703)_LV
Rozman, Robert
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 6
63703 padalci, LV, skupina 2
RG_P | P
torek 11:00 - 14:00
P01
Računalniška grafika(63719)_P
Lebar Bajec, Iztok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Računalniška grafika
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Računalniška grafika
63719 padalci
RGTI_P | P
torek 14:00 - 17:00
P22
Računalniška grafika in tehnologija iger(63269)_P
Marolt, Matija
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška grafika in tehnologija iger
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniška grafika in tehnologija iger
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniška grafika in tehnologija iger
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Računalniška grafika in tehnologija iger
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Računalniška grafika in tehnologija iger
63269 padalci
RSO_LV | LV
torek 11:00 - 13:00
PR17
Računalniške storitve v oblaku(63541)_LV
Meznarič, Jan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 5
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 6
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 7
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 3
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Računalniške storitve v oblaku, LV, skupina 3
63541 padalci, LV, skupina 1
63541 padalci, LV, skupina 2
63541 padalci, LV, skupina 3
RRZ_P | P
torek 08:00 - 11:00
P02
Robotika in računalniško zaznavanje(63739)_P
Skočaj, Danijel
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Robotika in računalniško zaznavanje
63739 padalci
SPO(63264)_P | P
torek 09:00 - 12:00
P03
Sistemska programska oprema(63264)_P
Dobravec, Tomaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sistemska programska oprema
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Sistemska programska oprema
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Sistemska programska oprema
63264 padalci
SP_P | P
torek 11:00 - 14:00
P22
Spletno programiranje(63255)_P
Lavbič, Dejan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Spletno programiranje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Spletno programiranje
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Spletno programiranje
63255 padalci
TUP_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
PR15
Tehnologija upravljanja podatkov(63226)_LV
Šajn, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Tehnologija upravljanja podatkov, LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Tehnologija upravljanja podatkov, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov, LV, skupina 1
63226 padalci, LV, skupina 1
63226 padalci, LV, skupina 2
63226 padalci, LV, skupina 3
UI(63720)_P | P
torek 08:00 - 11:00
P22
Umetna inteligenca(63720)_P
Kononenko, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Umetna inteligenca
63720 padalci
UZ_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
PR10
Umetno zaznavanje(63267)_LV
Čehovin Zajc, Luka
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni, Umetno zaznavanje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Umetno zaznavanje, LV, skupina 1
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Umetno zaznavanje, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Umetno zaznavanje, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Umetno zaznavanje, LV, skupina 4
63267 padalci, LV, skupina 1
PI_LV | LV
torek 14:00 - 16:00
P11-FKKT
Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov(63251)_LV
Čopar, Andrej
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov, LV, skupina 2
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov, LV, skupina 5
63251 padalci, LV, skupina 4
PI_P | P
torek 08:00 - 11:00
P01
Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov(63251)_P
Zupan, Blaž
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov
63251 padalci
UR_LV | LV
torek 15:00 - 17:00
P02
Uvod v računalništvo(63701)_LV
Žabkar, Jure
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 8
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 9
63701 padalci, LV, skupina 10
VPSA_LV | LV
torek 14:00 - 16:00
PR16
Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi(63735)_LV
Sluga, Davor
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi, LV, skupina 5
63735 padalci, LV, skupina 1
63735 padalci, LV, skupina 2
63735 padalci, LV, skupina 3
63735 padalci, LV, skupina 4
99 - Skupina za menjave - VPSA_LV_TUE_14:00
99 - Skupina za menjave - VPSA_LV_TUE_16:00
AiPS1_LV | LV
sreda 12:00 - 14:00
PR06
Algoritmi in podatkovne strukture 1(63711)_LV
Rožanc, Igor
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, LV, skupina 5
63711 padalci, LV, skupina 11
99 - Skupina za menjave - AiPS1_LV_WED_12:00
DV_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P03
Digitalna vezja(63718)_P
Trebar, Mira
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalna vezja
63718 padalci
DN_P | P
sreda 14:00 - 15:00
P03
Digitalno načrtovanje(63260)_P
Bulić, Patricio
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Digitalno načrtovanje
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Digitalno načrtovanje
63260 padalci
DPS_LV | LV
sreda 13:00 - 15:00
PR11
Digitalno procesiranje signalov(63744)_LV
Pesek, Matevž
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Digitalno procesiranje signalov, LV, skupina 3
63744 padalci, LV, skupina 1
63744 padalci, LV, skupina 2
63744 padalci, LV, skupina 3
99 - Skupina za menjave - DPS_LV_WED_13:00
DS(63705)_AV | AV
sreda 13:00 - 15:00
P02
Diskretne strukture(63705)_AV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 5
63705 padalci, AV, skupina 6
EMP_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
PR15
Elektronsko in mobilno poslovanje(63712)_LV
Lapanja, Iztok
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 4
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 6
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Elektronsko in mobilno poslovanje, LV, skupina 3
63712 padalci, LV, skupina 1
63712 padalci, LV, skupina 2
63712 padalci, LV, skupina 3
63712 padalci, LV, skupina 4
99 - Skupina za menjave - EMP_LV_WED_09:00
EP(63249)_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
PR09
Elektronsko poslovanje(63249)_LV
Jelenc, David
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Elektronsko poslovanje, LV, skupina 3
63249 padalci, LV, skupina 1
F_AV | AV
sreda 12:00 - 14:00
P04
Fizika(63205)_AV
PETELIN, Andrej

1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, AV, skupina 4
63205 padalci, AV, skupina 14
99 - Skupina za menjave - F_AV_WED_12:00
IVZ_LV | LV
sreda 15:00 - 17:00
PR16
Informacijska varnost in zasebnost(63521)_LV
Jelenc, David
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost, LV, skupina 5
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost, LV, skupina 6
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost, LV, skupina 3
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost, LV, skupina 4
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost, LV, skupina 1
63521 padalci, LV, skupina 1
63521 padalci, LV, skupina 2
IVZ_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P20
Informacijska varnost in zasebnost(63521)_P
Trček, Denis
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Informacijska varnost in zasebnost
63521 padalci
IS(63714)_LV | LV
sreda 11:00 - 13:00
P11-FKKT
Informacijski sistemi(63714)_LV
Grohar, Miha
63714 padalci, LV, skupina 4
63714 padalci, LV, skupina 5
63714 padalci, LV, skupina 6
IPIRI_P | P
sreda 16:00 - 19:00
PR07
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike(63225B)_P
Avramović, Aleksej
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
63225B padalci
IRZ_LV | LV
sreda 12:00 - 14:00
PR16
Izračunljivost in računska zahtevnost(63283)_LV
Gabrovšek, Peter
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 2
63283 padalci, LV, skupina 18
99 - Skupina za menjave - IRZ_LV_WED_12:00
IRZ_LV | LV
sreda 10:00 - 12:00
PR06
Izračunljivost in računska zahtevnost(63283)_LV
Gabrovšek, Peter
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 3
63283 padalci, LV, skupina 17
IRZ_LV | LV
sreda 08:00 - 10:00
PR16
Izračunljivost in računska zahtevnost(63283)_LV
Gabrovšek, Peter
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 8
63283 padalci, LV, skupina 16
63283 padalci, LV, skupina 19
63283 padalci, LV, skupina 21
63283 padalci, LV, skupina 22
63283 padalci, LV, skupina 23
99 - Skupina za menjave - IRZ_LV_WED_08:00
IRZ_LV | LV
sreda 07:00 - 09:00
PR14
Izračunljivost in računska zahtevnost(63283)_LV
Čibej, UroŠ
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, LV, skupina 7
63283 padalci, LV, skupina 15
99 - Skupina za menjave - IRZ_LV_WED_07:00
IRZ_P | P
sreda 14:00 - 17:00
PA
Izračunljivost in računska zahtevnost(63283)_P
Robič, Borut
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
63283 padalci
KP_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P18
Komunikacijski protokoli(63258)_P
Ciglarič, Mojca
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Komunikacijski protokoli
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Komunikacijski protokoli
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Komunikacijski protokoli
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Komunikacijski protokoli
63258 padalci
KPOV_LV | LV
sreda 15:00 - 17:00
PR08
Komunikacijski protokoli in omrežna varnost(63716)_LV
Lazar, Timotej
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Komunikacijski protokoli in omrežna varnost, LV, skupina 5
63716 padalci, LV, skupina 1
63716 padalci, LV, skupina 2
63716 padalci, LV, skupina 3
63716 padalci, LV, skupina 4
63716 padalci, LV, skupina 6
M_AV | AV
sreda 09:00 - 11:00
P21
Matematika(63704)_AV
Jerše, Gregor
63704 padalci, AV, skupina 1
63704 padalci, AV, skupina 10
63704 padalci, AV, skupina 2
63704 padalci, AV, skupina 3
63704 padalci, AV, skupina 4
63704 padalci, AV, skupina 5
63704 padalci, AV, skupina 6
63704 padalci, AV, skupina 7
63704 padalci, AV, skupina 8
63704 padalci, AV, skupina 9
M_AV | AV
sreda 13:00 - 15:00
P21
Matematika(63704)_AV
Jerše, Gregor
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, AV, skupina 4
63704 padalci, AV, skupina 16
MI_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
P02
Matematika II(63506)_LV
Franetič, Damir
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 5
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 6
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 7
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 8
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 9
63506 padalci, LV, skupina 1
63506 padalci, LV, skupina 11
63506 padalci, LV, skupina 2
63506 padalci, LV, skupina 5
63506 padalci, LV, skupina 8
MI_LV | LV
sreda 13:00 - 15:00
P18
Matematika II(63506)_LV
Kink, Peter Marijan
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, LV, skupina 4
63506 padalci, LV, skupina 10
63506 padalci, LV, skupina 13
63506 padalci, LV, skupina 4
63506 padalci, LV, skupina 7
MS(63270)_P | P
sreda 14:00 - 17:00
P20
Multimedijski sistemi(63270)_P
Čehovin Zajc, Luka
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Multimedijski sistemi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Multimedijski sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Multimedijski sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Multimedijski sistemi
63270 padalci
OBSS_P | P
sreda 11:00 - 14:00
P03
Obdelava biomedicinskih signalov in slik(63514)_P
Jager, Franc
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Obdelava biomedicinskih signalov in slik
63514 padalci
ONJ_LV | LV
sreda 15:00 - 17:00
P11-FKKT
Obdelava naravnega jezika (63555)_LV
Žitnik, Slavko
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika , LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika , LV, skupina 2
63555 padalci, LV, skupina 3
63555 padalci, LV, skupina 4
ONJ_LV | LV
sreda 10:00 - 12:00
PR10
Obdelava naravnega jezika (63555)_LV
Žitnik, Slavko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika , LV, skupina 1
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika , LV, skupina 2
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika , LV, skupina 3
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika , LV, skupina 4
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika , LV, skupina 5
63555 padalci, LV, skupina 1
63555 padalci, LV, skupina 2
OR_LV | LV
sreda 09:00 - 11:00
PR17
Organizacija računalnikov(63717)_LV
Rozman, Robert
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 1
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 2
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 4
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 5
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 3
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 4
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov, LV, skupina 5
63717 padalci, LV, skupina 3
63717 padalci, LV, skupina 4
99 - Skupina za menjave - OR_LV_WED_09:00
OR_P | P
sreda 11:00 - 14:00
P20
Organizacija računalnikov(63717)_P
Rozman, Robert
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Organizacija računalnikov
63717 padalci