Urnik

Student number

Log in for easier access to your personal timetable


IŠRM, UI, PRI and MM student must consult the timetable at your originating faculty (FMF, UI, PEF and FE) to obtain the complete personal timetable.

Teachers

Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Bauer, Andrej
Boben, Marko
Bohak, Ciril
Bosnić, Zoran
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Bulić, Patricio
Čehovin Zajc, Luka
Češnovar, Rok
Čibej, UroŠ
Ciglarič, Mojca
Curk, Tomaž
Demšar, Janez
Dobravec, Tomaž
Dobrevski, Matej
Drnovšek, Mateja
Emeršič, Žiga
Faganeli, Jana
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Filić, Mia
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Gabrovšek, Peter
Gec, Sandi
Gomišček, Rok
Grohar, Miha
Guid, Matej
Hočevar, Tomaž
Hovelja, Tomaž
Ilc, Nejc
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Janež, Miha
Jekovec, Matevž
Jelenc, David
Jerše, Gregor
Jurič, Matjaž
Jurišić, Aleksandar
Kavcic, Alenka
Kink, Peter Marijan
Klemenc, Bojan
Kononenko, Igor
Koprivec, Miran
Kos, Pavel
Košir, Domen
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Lapanja, Iztok
Lavbič, Dejan
Lazar, Timotej
Lebar Bajec, Iztok
Leonardis, Aleš
Lesar, Žiga
LINDIČ, JAKA
Lotrič, Uroš
Lukežič, Alan
Mahnič, Viljan
Marolt, Matija
Meden, Blaž
Mihelič, Jurij
MODIC, David
Moškon, Miha
Mramor-Kosta, Neža
Mraz, Miha
Oblak, Polona
Omanović, Amra
Orel, Bojan
Pančur, Matjaž
Peer, Peter
Pejović, Veljko
Pesek, Matevž
Petroni, Mattia
Pičulin, Matej
Pilipović, Ratko
POVŠIČ, Rok
Poženel, Marko
PROSTO, PROSTO
Rezelj, Anže
Ricciato, Fabio
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rožanc, Igor
Rozman, Robert
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Šajn, Luka
Škare, Vatroslav
Skočaj, Danijel
Slivnik, Boštjan
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Šoberl, Domen
Solina, Franc
Šter, Branko
Štrumbelj, Erik
Šubelj, Lovro
Trček, Denis
Trebar, Mira
Tuta, Jure
Vavpotič, Damjan
Virk, Žiga
Vuk, Martin
Žabkar, Jure
Žabkar, Vesna
Zajc, Matej
Zalar, Aljaž
ZALETELJ, JANEZ
Žerovnik, Manca
Žibert, Janez
Zimic, Nikolaj
ŽITKO, ROK
Žitnik, Slavko
Zrnec, Aljaž
Zupan, Blaž

Classrooms

Groups

1. letnik, Kognitivna znanost, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
1. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
2. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Uporabna statistika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
99 - Skupina za menjave - APS2(63280)_LV_THU_15:00
99 - Skupina za menjave - APS2(63280)_LV_TUE_09:00
99 - Skupina za menjave - APS2(63280)_LV_TUE_09:00
99 - Skupina za menjave - APS2(63280)_LV_TUE_13:00
99 - Skupina za menjave - APS2(63280)_LV_WED_12:00
99 - Skupina za menjave - APS2_AV_MON_09:00
99 - Skupina za menjave - APS2_AV_THU_08:00
99 - Skupina za menjave - APS2_AV_THU_10:00
99 - Skupina za menjave - APS2_AV_WED_08:00
99 - Skupina za menjave - ARS_LV_FRI_07:00
99 - Skupina za menjave - ARS_LV_MON_12:00
99 - Skupina za menjave - ARS_LV_THU_12:00
99 - Skupina za menjave - ARS_LV_TUE_14:00
99 - Skupina za menjave - LA_LV_TUE_07:00
99 - Skupina za menjave - LA_LV_WED_07:00
99 - Skupina za menjave - LA_LV_WED_09:00
99 - Skupina za menjave - LA_LV_WED_14:00
99 - Skupina za menjave - OO_LV_WED_10:00
99 - Skupina za menjave - OO_LV_WED_16:00
99 - Skupina za menjave - OS(63217)_LV_FRI_10:00
99 - Skupina za menjave - OS(63217)_LV_MON_12:00
99 - Skupina za menjave - OS(63709)_LV_FRI_13:00
99 - Skupina za menjave - OS(63709)_LV_THU_15:00
99 - Skupina za menjave - OVS_LV_TUE_11:00
99 - Skupina za menjave - OVS_LV_WED_12:00
99 - Skupina za menjave - P2(63278)_LV_MON_07:00
99 - Skupina za menjave - P2(63278)_LV_MON_12:00
99 - Skupina za menjave - P2_LV_MON_08:00
99 - Skupina za menjave - P2_LV_MON_09:00
99 - Skupina za menjave - PMG_LV_FRI_11:00
99 - Skupina za menjave - PMG_LV_THU_15:00
99 - Skupina za menjave - PMG_LV_TUE_15:00
99 - Skupina za menjave - PPJ_LV_FRI_13:00
99 - Skupina za menjave - PPJ_LV_FRI_15:00
99 - Skupina za menjave - PPJ_LV_MON_12:00
99 - Skupina za menjave - PPJ_LV_MON_15:00
99 - Skupina za menjave - PPJ_LV_TUE_12:00
99 - Skupina za menjave - PR_LV_MON_07:00
99 - Skupina za menjave - PR_LV_WED_08:00
99 - Skupina za menjave - PR_LV_WED_15:00
99 - Skupina za menjave - PSP_AV_TUE_17:00
99 - Skupina za menjave - PSP_AV_WED_17:00
99 - Skupina za menjave - RIS(63268)_LV_FRI_07:00
99 - Skupina za menjave - RIS(63268)_LV_THU_12:00
99 - Skupina za menjave - RIS(63725)_LV_MON_09:00
99 - Skupina za menjave - RIS(63725)_LV_MON_15:00
99 - Skupina za menjave - RIS(63725)_LV_THU_08:00
99 - Skupina za menjave - RK_LV_THU_07:00
99 - Skupina za menjave - RK_LV_TUE_07:00
99 - Skupina za menjave - ST_LV_FRI_09:00
99 - Skupina za menjave - ST_LV_THU_09:00
99 - Skupina za menjave - UV_LV_THU_15:00
99 - Skupina za menjave - UV_LV_TUE_16:00
Vsi padalci

Subjects

Algoritmi (63508)
Algoritmi (63508A)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63723)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63280)
Analiza omrežij (63545B)
Arhitektura računalniških sistemov (63212)
Brezžična in mobilna omrežja (63259)
Brezžična senzorska omrežja (63511)
Digitalna forenzika (63530)
Digitalno trženje (63559)
Diplomski seminar (63281)
Diplomski seminar (63770)
Diskretna matematika (63532)
Ekonomika in podjetništvo (63248)
Iskanje in ekstrakcija podatkov s spleta (63551)
Izbrana poglavja iz računalniških sistemov 1 (63830B)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63818)
Izbrana poglavja iz razvoja programske opreme 1 (63832A)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835)
Komunikacija človek računalnik (63550)
Linearna algebra (63207)
Matematično modeliranje (63219)
Multimedijske vsebine (63288)
Načrtovanje digitalnih naprav (63729)
Napredne metode računalniškega vida (63552)
Numerična matematika (63522)
Operacijski sistemi (63217)
Operacijski sistemi (63709)
Organizacija in management (63250)
Osnove informacijskih sistemov (63215)
Osnove oblikovanja (63271)
Osnove programiranja (FKKT) (90067A)
Osnove verjetnosti in statistike (63710)
Planiranje in upravljanje informatike (63253)
Podatkovne baze (63707)
Podatkovno rudarjenje (63765)
Podatkovno rudarjenje in vizualizacija (63549)
Prevajalniki (63265)
Prevajalniki in navidezni stroji (63722)
Principi programskih jezikov (63220)
Produkcija multimedijskih gradiv (63726)
Programiranje 2 (63706)
Programiranje 2 (63278)
Programiranje specifičnih platform (63287)
Računalniška podpora oblikovanju II (ALUO) (90069)
Računalniške komunikacije (63708)
Računalniške komunikacije (63209)
Računalniške tehnologije (63221)
Računalniški sistemi (63509)
Računalniški sistemi (63509A)
Razvoj informacijskih sistemov (63725)
Razvoj inteligentnih sistemov (63268)
Seminar 2 in Seminar 4 (6)
Slovenščina kot tuji jezik 2 (8490)
Slovenski jezik in slovenska kultura (8487)
Sodobne metode razvoja programske opreme (63515)
Spletne tehnologije (63727)
Tehnične veščine (63284B)
Tehnologija programske opreme (63256)
Teorija informacij in sistemov (63216)
Teorija programskih jezikov (63556)
Testiranje in kakovost (63724)
Topološka analiza podatkov (63542)
Umetna inteligenca (63510)
Umetna inteligenca 1 (63501)
Umetna inteligenca 2 (63503)
Uporabniški vmesniki (63721)
Uvod v strojno učenje (63443)
Vhodno-izhodne naprave (63728)
Visoko zmogljivo računanje (63543)
Zagovori diplomskih nalog (7)
Zanesljivost in zmogljivost računalniških sistemov (63262)