FRI 2017/2018, zimski semester, 1. teden P21
Show only lectures
Show only lab work
Show lectures and lab work
Export to calendar
ponedeljek
torek
sreda
četrtek
petek
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
IPIRI(63749)_P | P
ponedeljek 10:00 - 13:00
P21
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike(63749B)_P
Špetič, Aleš
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
OS(63741)_P | P
ponedeljek 14:00 - 17:00
P21
Odločitveni sistemi(63741)_P
Sadikov, Aleksander
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Odločitveni sistemi
SV_P | P
torek 10:00 - 13:00
P21
Skupinsko vedenje(63558)_P
Lebar Bajec, Iztok
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Skupinsko vedenje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Skupinsko vedenje
SU_P | P
torek 14:00 - 17:00
P21
Strojno učenje(63519)_P
Kononenko, Igor
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski, Strojno učenje
IS(63266)_P | P
sreda 11:00 - 14:00
P21
Inteligentni sistemi(63266)_P
Kononenko, Igor
Robnik Šikonja, Marko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Inteligentni sistemi
NM(63742)_P | P
sreda 14:00 - 17:00
P21
Numerične metode(63742)_P
Orel, Bojan
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni, Numerične metode
TUP_P | P
sreda 08:00 - 11:00
P21
Tehnologija upravljanja podatkov(63226)_P
Kukar, Matjaž
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Tehnologija upravljanja podatkov
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Tehnologija upravljanja podatkov
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnologija upravljanja podatkov
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
MI_P | P
četrtek 11:00 - 14:00
P21
Matematika II(63506A)_P
Oblak, Polona
P_P | P
četrtek 08:00 - 11:00
P21
Programiranje(63507A)_P
Kukar, Matjaž
ONJ_P | P
petek 10:00 - 13:00
P21
Obdelava naravnega jezika (63555)_P
Robnik Šikonja, Marko
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski, Obdelava naravnega jezika
TV_P | P
petek 14:00 - 15:00
P21
Tehnične veščine(63284)_P
Čibej, UroŠ
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnične veščine
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni, Tehnične veščine
1_BMA-RI_IS(63266)
1_BMA-RI_ONJ(63555)
1_BMA-RI_SU(63519)
1_BMA-RI_SV(63558)
1_BMA-RI_TUP(63226)
1_BMA-RM_SU(63519)
2_BMA-RI_IS(63266)
2_BMA-RI_ONJ(63555)
2_BMA-RI_SU(63519)
2_BMA-RI_SV(63558)
2_BMA-RI_TUP(63226)
2_BMA-RM_SU(63519)
2_BUN-RI_TV(63284)
2_BVS-RI_IPIRI(63749B)
3_BUN-RI_IS(63266)
3_BUN-RI_TUP(63226)
3_BUN-RI_TV(63284)
3_BUN-RM_IS(63266)
3_BUN-RM_TUP(63226)
3_BUN-UI
3_BVS-RI_IPIRI(63749B)
3_BVS-RI_NM(63742)
3_BVS-RI_OS(63741)