Urnik

Vpisna številka

Log in for easier access to your personal timetable


IŠRM, UI, PRI and MM student must consult the timetable at your originating faculty (FMF, UI, PEF and FE) to obtain the complete personal timetable.

Izvajalci

Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Berbič, Haris
Boben, Marko
Bohak, Ciril
Bosnić, Zoran
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Bulić, Patricio
Čehovin Zajc, Luka
Češnovar, Rok
Čibej, UroŠ
Ciglarič, Mojca
CIGLER, Gregor
Curk, Tomaž
Demšar, Janez
Demšar, Jure
Divjak, Saša
Dobnikar, Andrej
Dobravec, Tomaž
Dobrevski, Matej
Dolžan, David
Drnovšek, Roman
Drole, Miha
Emeršič, Žiga
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Gabrovšek, Peter
Godec, Primož
Gomišček, Rok
Grohar, Miha
Grom, Matej
Guid, Matej
Guštin, Veselko
Hočevar, Tomaž
Hovelja, Tomaž
Huč, Aleks
IKICA, Barbara
Ilc, Nejc
Isaković, Alja
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Janež, Miha
Jelenc, David
Jerše, Gregor
Jurič, Matjaž
Jurišić, Aleksandar
Kavcic, Alenka
Kerševan, Borut Paul
Kink, Peter Marijan
Klavžar, Sandi
Klemenc, Bojan
Klisara, Jelena
KOBAL, Damjan
Kodek, Dušan
Kononenko, Igor
Koprivec, Miran
Krisper, Marjan
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Lampret, Leon
Lang, Michael
Lavbič, Dejan
Lazar, Timotej
Lebar Bajec, Iztok
Leonardis, Aleš
LIČEN, Matjaž
Lotric, Uros
Mahnič, Viljan
Marolt, Matija
Meznarič, Jan
Mihelčič, Miran
Mihelič, Jurij
Moškon, Miha
Možina, Martin
Mramor-Kosta, Neža
Mraz, Miha
Muhovič, Jon
Oblak, Polona
Orel, Bojan
Osredkar, Radko
Pančur, Matjaž
Peer, Peter
Pejović, Veljko
Pesek, Matevž
PETELIN, Andrej
Petroni, Mattia
Pičulin, Matej
Pipan, Ljubo
Pirnar, Žiga
Pirš, Gregor
Poberžnik, Matevž
Poženel, Marko
Prijatelj, Matej
PROSTO, PROSTO
RAIČ, Martin
RAJKOVIČ, VLADISLAV
Ravnik, Jan
rezervirano, rezervirano
Ricciato, Fabio
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rožanc, Igor
Rozman, Robert
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Šajn, Luka
Skočaj, Danijel
Škraba, Igor
Slivnik, Boštjan
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Šoberl, Domen
Solina, Franc
Sovdat, Blaž
Špetič, Aleš
Šprager, Sebastijan
Starič, Anže
Šter, Branko
Štrumbelj, Erik
Šubelj, Lovro
Tabernik, Domen
Toplak, Marko
Trček, Denis
Trebar, Mira
Vavpotič, Damjan
Vidali, Janoš
Vidmar, Tone
Vilfan, Bostjan
Vilfan, Mojca
Virant, Zvonko
Virk, Žiga
Vračar, Petar
Vuk, Martin
Weiss, Gregor
Žabkar, Jure
Žibert, Janez
Zimic, Nikolaj
Žitnik, Slavko
Zrnec, Aljaž
Zupan, Blaž
Zupanc, Kaja

Učilnice

Skupine

1. letnik, Kognitivna znanost, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Pedagoško računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
1. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
2. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
Vsi padalci

Predmeti

Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63711)
Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63279)
Aproksimacijski in naključnostni algoritmi (63557)
Digitalna vezja (63718)
Digitalno načrtovanje (63260)
Digitalno procesiranje signalov (63516)
Digitalno procesiranje signalov (63744)
Diskretne strukture (63203)
Diskretne strukture (63705)
E-izobraževanje (63518)
Elektronsko in mobilno poslovanje (63712)
Elektronsko poslovanje (63249)
Fizika (63205)
Funkcijsko programiranje (63507)
Funkcijsko programiranje (63507A)
Grafično oblikovanje (63715)
Informacijska varnost in zasebnost (63521)
Informacijski sistemi (63714)
Inteligentni sistemi (63266)
Interaktivnost in oblikovanje informacij (63527)
Izbrana poglavja iz matematičnih metod v računalništvu 1 (63828A)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63749B)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63536B)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1 (63834)
Izračunljivost in računska zahtevnost (63283)
Komunikacijski protokoli (63258)
Komunikacijski protokoli in omrežna varnost (63716)
Kriptografija in računalniška varnost (63528)
Management proizvodnih in storitvenih procesov (63533)
Matematika (63704)
Matematika II (63506)
Matematika II (63506A)
Modeliranje računalniških omrežij (63257)
Multimedijske tehnologije (63734)
Multimedijski sistemi (63270)
Napredna računalniška grafika (63553)
Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja (63512)
Numerične metode (63742)
Obdelava biomedicinskih signalov in slik (63514)
Obdelava naravnega jezika (63555)
Odločitveni sistemi (63741)
Organizacija računalnikov (63717)
Organizacija računalniških sistemov (63218)
Osnove digitalnih vezij (63204)
Osnove matematične analize (63202)
Osnove podatkovnih baz (63208)
Osnove programiranja (FKKT) (90067)
Osnove umetne inteligence (63214)
Planiranje in upravljanje informatike (63768)
Podatkovne baze 2 (63713)
Porazdeljeni sistemi (63261)
Postopki razvoja programske opreme (63254)
Poučevanje algoritmičnega razmišljanja (63547)
Procesna avtomatika (63737)
Programiranje (63502)
Programiranje 1 (63702)
Programiranje 1 (63277)
Projektni praktikum (63755)
Računalniška arhitektura (63703)
Računalniška grafika (63719)
Računalniška grafika in tehnologija iger (63269)
Računalniška podpora oblikovanju I (ALUO) (90066)
Računalniška zvočna produkcija (63523)
Računalniške storitve v oblaku (63541)
Računska zahtevnost in hevristično programiranje (63263)
Razvoj informacijskih sistemov (63252)
Robotika in računalniško zaznavanje (63739)
Seminar 1 in Seminar 3 (S1S3)
Sistemska programska oprema (63264)
Sistemska programska oprema (63736)
Skupinsko vedenje (63558)
Slikovna biometrija (63554)
Spletno programiranje (63255)
Strojno učenje (63519)
Tehnične veščine (63284)
Tehnične veščine (63767)
Tehnologija iger in navidezna resničnost (63740)
Tehnologija programske opreme (63732)
Tehnologija upravljanja podatkov (63226)
Umetna inteligenca (63720)
Umetno zaznavanje (63267)
Uvod v odkrivanje znanj iz podatkov (63251)
Uvod v računalništvo (63701)
Verjetnost in statistika (63213)
Veščine v znanstvenem delu I (63802)
Veščine v znanstvenem delu II (63803)
Vgrajeni sistemi (63738)
Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi (63735)
Zagovori diplomskih nalog (7)