Urnik

Vpisna številka

Log in for easier access to your personal timetable


IŠRM, UI, PRI and MM student must consult the timetable at your originating faculty (FMF, UI, PEF and FE) to obtain the complete personal timetable.

Izvajalci

Aljaž, Zalar
Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Bauer, Andrej
Berbič, Haris
Boben, Marko
Bohak, Ciril
Bosnić, Zoran
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Bulić, Patricio
Čehovin Zajc, Luka
Češnovar, Rok
Čibej, UroŠ
Ciglarič, Mojca
Colnerič, Niko
Čopar, Andrej
Curk, Tomaž
Demšar, Janez
Divjak, Saša
Dobravec, Tomaž
Dobrevski, Matej
Dolžan, David
Drnovšek, Mateja
Emeršič, Žiga
Faganeli, Jana
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Gabrovšek, Peter
Gomišček, Rok
Grohar, Miha
Grom, Matej
Guid, Matej
Hočevar, Tomaž
Horvat, Alen
Hovelja, Tomaž
Ilc, Nejc
Isaković, Alja
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Jakomin, Martin
Janež, Miha
Jekovec, Matevž
Jelenc, David
Jerše, Gregor
Jurič, Matjaž
Jurišić, Aleksandar
Kavcic, Alenka
Kink, Peter Marijan
Klemenc, Bojan
Klisara, Jelena
Kodek, Dušan
Kononenko, Igor
Koprivec, Miran
KOS, Pavel
Košir, Domen
Krisper, Marjan
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Lampret, Leon
Lavbič, Dejan
Lazar, Timotej
Lebar Bajec, Iztok
Leonardis, Aleš
LINDIČ, JAKA
Lotric, Uros
Lukežič, Alan
Mahnič, Viljan
Marolt, Matija
Meden, Blaž
Mihelič, Jurij
Moškon, Miha
Možina, Martin
Mramor-Kosta, Neža
Mraz, Miha
Oblak, Polona
Orel, Bojan
Pančur, Matjaž
Peer, Peter
Pejović, Veljko
PELJHAN, DARJA
Pesek, Matevž
Petroni, Mattia
Pičulin, Matej
Pilipović, Ratko
Pirš, Gregor
Poberžnik, Matevž
POVŠIČ, Rok
Poženel, Marko
PROSTO, PROSTO
Rezelj, Anže
rezervirano, rezervirano
Ricciato, Fabio
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rožanc, Igor
Rozman, Robert
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Šajn, Luka
Šega, Gregor
Skočaj, Danijel
Škraba, Igor
Slivnik, Boštjan
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Šoberl, Domen
Solina, Franc
Sovdat, Blaž
Šprager, Sebastijan
Starič, Anže
Šter, Branko
Stražar, Martin
Štrumbelj, Erik
Šubelj, Lovro
Trček, Denis
Trebar, Mira
Tuta, Jure
Vavpotič, Damjan
VELUŠČEK, Dejan
Virk, Žiga
Vodopivec, Tom
Vuk, Martin
Žabkar, Jure
Žagar, Lan
Žerovnik, Manca
Žibert, Janez
Zimic, Nikolaj
ŽITKO, ROK
Žitnik, Slavko
Zrnec, Aljaž
Zupan, Blaž

Učilnice

Skupine

1. letnik, Kognitivna znanost, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Pedagoško računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
1. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
1. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
1. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
1. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: visokošolski strokovni
2. letnik, Računalništvo in informatika, tretja stopnja: doktorski
2. letnik, Računalništvo in matematika, druga stopnja: magistrski
2. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
2. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Multimedija, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in informatika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Računalništvo in matematika, prva stopnja: univerzitetni
3. letnik, Upravna informatika, prva stopnja: univerzitetni
99 - Skupina za menjave - OVS_LV_MON_08:00
99 - Skupina za menjave - OVS_LV_WED_08:00
99 - Skupina za menjave - PUI_LV_FRI_09:00
99 - Skupina za menjave - PUI_LV_THU_11:00
99 - Skupina za menjave - RF_LV_FRI_08:00
99 - Skupina za menjave - RF_LV_FRI_12:00
99 - Skupina za menjave - RK_LV_THU_15:00
99 - Skupina za menjave - RK_LV_WED_07:00
Vsi padalci

Predmeti

Aktualno raziskovalno področje I (63545B)
Aktualno raziskovalno področje II (63546D)
Aktualno raziskovalno področje II (63546E)
Algoritmi (63508)
Algoritmi (63508A)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63723)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63280)
Angleški jezik nivo A (63222)
Angleški jezik nivo A (63745)
Angleški jezik nivo C (63224)
Angleški jezik nivo C (63747)
Arhitektura računalniških sistemov (63212)
Brezžična in mobilna omrežja (63259)
Brezžična senzorska omrežja (63511)
Diplomski seminar (63281)
Diskretna matematika (63532)
Ekonomika in podjetništvo (63248)
Izbrana poglavja iz arhitektur in algoritmov 1 (63824)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835A)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835B)
Linearna algebra (63207)
Matematično modeliranje (63219)
Načrtovanje digitalnih naprav (63729)
Napredne metode računalniškega vida (63552)
Numerična matematika (63522)
Obvladovanje informatike (63526)
Odkrivanje znanj iz podatkov (63525)
Operacijski sistemi (63217)
Operacijski sistemi (63709)
Organizacija in management (63250)
Osnove informacijskih sistemov (63215)
Osnove oblikovanja (63271)
Osnove programiranja (FKKT) (90067)
Osnove verjetnosti in statistike (63710)
Planiranje in upravljanje informatike (63253)
Podatkovne baze (63707)
Podatkovno rudarjenje (63765)
Podatkovno rudarjenje in vizualizacija (63549)
Prevajalniki (63265)
Prevajalniki in navidezni stroji (63722)
Principi programskih jezikov (63220)
Produkcija multimedijskih gradiv (63726)
Programiranje 2 (63706)
Programiranje 2 (63278)
Računalniška forenzika (63530)
Računalniška podpora oblikovanju II (ALUO) (90069)
Računalniške komunikacije (63708)
Računalniške komunikacije (63209)
Računalniške tehnologije (63221)
Računalniški sistemi (63509)
Računalniški sistemi (63509A)
Računalniško vodenje procesov (63543)
Razvoj informacijskih sistemov (63725)
Razvoj inteligentnih sistemov (63268)
Seminar 2 in Seminar 4 (6)
Sodobne metode razvoja programske opreme (63515)
Spletne tehnologije (63727)
Tehnične veščine (63284B)
Tehnologija programske opreme (63256)
Teorija informacij in sistemov (63216)
Testiranje in kakovost (63724)
Topološka analiza podatkov (63542)
Umetna inteligenca (63510)
Umetna inteligenca 1 (63501)
Umetna inteligenca 2 (63503)
Uporaba IT za študijske zadeve (63001)
Uporabniški vmesniki (63721)
Vhodno-izhodne naprave (63728)
Zagovori diplomskih nalog (7)
Zanesljivost in zmogljivost računalniških sistemov (63262)