OBVESTILO O UPORABI POŠKOTKOV

Urnik uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve. Se strinjam

Urnik

Vpisna številka:


POZOR!! Študentje IŠRM, UI, PRI in MM morate za vaš celoten predmetnik poleg urnika FRI gledati še na urnik vaših matičnih fakultet (FMF, UI, PEF in FE).

Pred kratkim smo se preselili v novo stavbo. Več informacij o njeni lokaciji in prostorih dobite na fakultetni spletni strani z novicami.

Izvajalci

Batagelj, Borut
Berbič, Haris
Boben, Marko
Bohak, Ciril
Bordon, Jure
Bosnić, Zoran
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Ciglarič, Mojca
Colnerič, Niko
Curk, Tomaž
Čehovin Zajc, Luka
Češnovar, Rok
Čibej, UroŠ
Čopar, Andrej
Dobravec, Tomaž
DOBREVSKI, Matej
Dolžan, David
Drnovšek, Mateja
Emeršič, Žiga
Faganeli, Jana
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Filipič, Bogdan
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Groznik, Vida
Horvat, Alen
Hovelja, Tomaž
Ilc, Nejc
Isaković, Alja
Jaklič, Aleš
Jakomin, Martin
Janež, Miha
Jekovec, Matevž
Jelenc, David
Jurišić, Aleksandar
Kavcic, Alenka
Kink, Peter Marijan
Klemenc, Bojan
Klisara, Jelena
Košir, Domen
Krisper, Marjan
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Lampret, Leon
Lavbič, Dejan
Lazar, Timotej
Lebar Bajec, Iztok
LINDIČ, JAKA
Lotric, Uros
LUKEŽIČ, Alan
Mahnič, Viljan
Marolt, Matija
MEDEN, Blaž
Mihelič, Jurij
Moškon, Miha
Možina, Martin
Mramor-Kosta, Neža
Mraz, Miha
Orel, Bojan
Pančur, Matjaž
Peer, Peter
Pejović, Veljko
PELJHAN, DARJA
Pesek, Matevž
Petroni, Mattia
Pičulin, Matej
PIRŠ, Gregor
Poberžnik, Matevž
Poženel, Marko
PROSTO, PROSTO
Ricciato, Fabio
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rozman, Robert
Rožanc, Igor
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Skočaj, Danijel
Slivnik, Boštjan
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Solina, Franc
Sovdat, Blaž
Starič, Anže
Šajn, Luka
Šega, Gregor
Škraba, Igor
Šoberl, Domen
Šprager, Sebastijan
Šter, Branko
Štros Bračko, Marina
Štrumbelj, Erik
Šubelj, Lovro
Tanko, Vesna
Trebar, Mira
Tuta, Jure
Vavpotič, Damjan
Vodopivec, Tom
Vrhovec, Simon
Vuk, Martin
Zimic, Nikolaj
Zrnec, Aljaž
Zupan, Blaž
Žabkar, Jure
ŽITKO, ROK
Žitnik, Slavko

Prostori

Skupine

1. letnik, Kognitivna znanost MAG II. st.
1. letnik, Multimedija UN 1. st.
1. letnik, PEDAGOŠKO RAČ. IN INF. MAG-II. st.
1. letnik, RAČUNAL. IN MATEMA. UN-I. ST.
1. letnik, RAČUNALN. IN INFORM. MAG II.ST
1. letnik, RAČUNALN. IN INFORM. UN- I.ST
1. letnik, RAČUNALN. IN INFORM. VS- I.ST
1. letnik, RAČUNALNIŠ. IN INF. DR-III ST.
1. letnik, Računalništvo in matematika MAG II. st.
1. letnik, Upravna informatika UN 1. st.
2. letnik, Multimedija UN 1. st.
2. letnik, PEDAGOŠKO RAČ. IN INF. MAG-II. st.
2. letnik, RAČUNAL. IN MATEMA. UN-I. ST.
2. letnik, RAČUNALN. IN INFORM. MAG II.ST
2. letnik, RAČUNALN. IN INFORM. UN- I.ST
2. letnik, RAČUNALN. IN INFORM. VS- I.ST
2. letnik, RAČUNALNIŠ. IN INF. DR-III ST.
2. letnik, Računalništvo in matematika MAG II. st.
2. letnik, Upravna informatika UN 1. st.
3. letnik, Multimedija UN 1. st.
3. letnik, RAČUNAL. IN MATEMA. UN-I. ST.
3. letnik, RAČUNALN. IN INFORM. UN- I.ST
3. letnik, Upravna informatika UN 1. st.

Predmeti

Aktualno raziskovalno področje I (63545B)
Aktualno raziskovalno področje II (63546D)
Aktualno raziskovalno področje II (63546E)
Algoritmi (63508)
Algoritmi (63508A)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63723)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63280)
Angleški jezik nivo A (63222)
Angleški jezik nivo A (63745)
Angleški jezik nivo C (63224)
Angleški jezik nivo C (63747)
Arhitektura računalniških sistemov (63212)
Brezžična in mobilna omrežja (63259)
Brezžična senzorska omrežja (63511)
Diplomski seminar (63281)
Diskretna matematika (63532)
Ekonomika in podjetništvo (63248)
Interaktivnost in oblikovanje informacij (63527)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63536)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1 (63834B)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835C)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 2 (63835D)
Linearna algebra (63207)
Matematično modeliranje (63219)
Načrtovanje digitalnih naprav (63729)
Napredne metode računalniškega vida (63552)
Numerična matematika (63522)
Oblikovanje 2 (FE) (64522)
Obvladovanje informatike (63526)
Odkrivanje znanj iz podatkov (63525)
Operacijski sistemi (63217)
Operacijski sistemi (63709)
Organizacija in management (63250)
Osnove informacijskih sistemov (63215)
Osnove oblikovanja (63271)
Osnove programiranja (FKKT) (90067A)
Osnove verjetnosti in statistike (63710)
Planiranje in upravljanje informatike (63253)
Podatkovne baze (63707)
Podatkovno rudarjenje (63765)
Podatkovno rudarjenje in vizualizacija (63549)
Prevajalniki (63265)
Prevajalniki in navidezni stroji (63722)
Principi programskih jezikov (63220)
Produkcija multimedijskih gradiv (63726)
Programiranje 2 (63706)
Programiranje 2 (63278)
Računalniška forenzika (63530)
Računalniška podpora oblikovanju II (ALUO) (90069)
Računalniške komunikacije (63708)
Računalniške komunikacije (63209)
Računalniške tehnologije (63221)
Računalniški sistemi (63509)
Računalniški sistemi (63509A)
Računalniško vodenje procesov (63543)
Računska topologija (63542)
Razvoj informacijskih sistemov (63725)
Razvoj inteligentnih sistemov (63268)
Sodobne metode razvoja programske opreme (63515)
Spletne tehnologije (63727)
Tehnične veščine (63284B)
Tehnične veščine 2 (63766)
Tehnologija programske opreme (63256)
Teorija informacij in sistemov (63216)
Testiranje in kakovost (63724)
Umetna inteligenca (63510)
Umetna inteligenca 1 (63501)
Umetna inteligenca 2 (63503)
Uporaba IT za študijske zadeve (63001)
Uporabniški vmesniki (63721)
Vhodno-izhodne naprave (63728)
Zanesljivost in zmogljivost računalniških sistemov (63262)