OBVESTILO O UPORABI POŠKOTKOV

Urnik uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve. Se strinjam

Urnik

Vpisna številka:


POZOR!! Študentje IŠRM, UI, PRI in MM morate za vaš celoten predmetnik poleg urnika FRI gledati še na urnik vaših matičnih fakultet (FMF, UI, PEF in FE).

Pred kratkim smo se preselili v novo stavbo. Več informacij o njeni lokaciji in prostorih dobite na fakultetni spletni strani z novicami.

Izvajalci

Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Boben, Marko
Bohak, Ciril
Bordon, Jure
Bosnić, Zoran
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
Bulić, Patricio
Ciglarič, Mojca
Curk, Tomaž
Čehovin, Luka
Češnovar, Rok
Čibej, UroŠ
Demšar, Janez
Demšar, Jure
Divjak, Saša
Dobravec, Tomaž
Drevenšek Olenik, Irena
Drole, Miha
Emeršič, Žiga
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Franc, Aleksandra
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
Gomišček, Rok
Grohar, Miha
Grom, Matej
Guid, Matej
Hovelja, Tomaž
Huč, Aleks
Ilc, Nejc
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Janković, Marko
Jekovec, Matevž
Jelenc, David
Jerše, Gregor
Jurič, Matjaž
Jurišić, Aleksandar
Kavcic, Alenka
Kink, Peter Marijan
Klemenc, Bojan
Kodek, Dušan
Kononenko, Igor
Koprivec, Miran
Kos, Jernej
Kristan, Matej
Kukar, Matjaž
Lavbič, Dejan
Lebar Bajec, Iztok
Leonardis, Aleš
Lotric, Uros
Mahnič, Viljan
Marolt, Matija
Mihelič, Jurij
Moškon, Miha
Možina, Martin
Mramor-Kosta, Neža
Mraz, Miha
Nagelj, Miha
Nose, Peter
Oblak, Polona
Orel, Bojan
Pančur, Matjaž
Peer, Peter
Pejović, Veljko
Pesek, Matevž
Petroni, Mattia
Pičulin, Matej
Povše, Rok
Poženel, Marko
Prijatelj, Matej
Privošnik, Marko
PROSTO, PROSTO
RAJKOVIČ, VLADISLAV
Ricciato, Fabio
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rozman, Robert
Rožanc, Igor
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Skočaj, Danijel
Slivnik, Boštjan
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Solina, Franc
Starič, Anže
Stražar, Martin
Šajn, Luka
Škraba, Igor
Šoberl, Domen
Šprager, Sebastijan
Šter, Branko
Štern, Andrej
Štros Bračko, Marina
Štrumbelj, Erik
Šubelj, Lovro
Tanko, Vesna
Toplak, Marko
Trček, Denis
Trebar, Mira
Vavpotič, Damjan
Vodopivec, Andrej
Vračar, Petar
Vuk, Martin
Weiss, Gregor
Zimic, Nikolaj
Zrnec, Aljaž
Zupan, Blaž
Zupanc, Kaja
Žabkar, Jure
Žbontar, Jure
Žitnik, Marinka
Žitnik, Slavko

Prostori

Skupine

1. letnik FKKT, univerzitetni študij
1. letnik, Interdisciplinarni Magistrski študijski program 2. stopnje Računalništvo in matematika
1. letnik, Multimedija UN 1.st.
1. letnik, PADalci, ki so redno vpisani v letnik in imajo izpite za nazaj ali naprej.
1. letnik, Pedagoško računalništvo in informatika MAG. II.st.
1. letnik, Računalništvo in informatika DR III- st
1. letnik, Računalništvo in informatika MAG II. st
1. letnik, Računalništvo in informatika UN I. st
1. letnik, Računalništvo in informatika VS I. st
1. letnik, Računalništvo in matematika UN I. st
1. letnik, Upravna informatika UN I. st
2. letnik, Interdisciplinarni Magistrski študijski program 2. stopnje Računalništvo in matematika
2. letnik, Multimedija UN 1.st.
2. letnik, PADalci, ki so redno vpisani v letnik in imajo izpite za nazaj ali naprej.
2. letnik, Pedagoško računalništvo in informatika MAG. II.st.
2. letnik, Računalništvo in informatika MAG II. st
2. letnik, Računalništvo in informatika UN I. st
2. letnik, Računalništvo in informatika VS I. st
2. letnik, Računalništvo in matematika UN I. st
2. letnik, Upravna informatika UN I. st
3. letnik, PADalci, ki so redno vpisani v letnik in imajo izpite za nazaj ali naprej.
3. letnik, Računalništvo in informatika UN I. st
3. letnik, Računalništvo in informatika UN I. st - izredni
3. letnik, Računalništvo in informatika VS I. st
3. letnik, Računalništvo in informatika VS I. st - izredni
3. letnik, Računalništvo in matematika UN I. st
3. letnik, Računalništvo in matematika UN I. st - izredni
3. letnik, Upravna informatika UN I. st
4. letnik, Računalništvo in informatika MAG II. st
4. letnik, Računalništvo in informatika UN I. st
4. letnik, Računalništvo in informatika VS I. st
4. letnik, Računalništvo in matematika UN I. st
8. letnik, Evidenčno vpisani študentje.
8. letnik, PADalci, ki so redno vpisani v letnik in imajo izpite za nazaj ali naprej.
8. letnik, Računalništvo in informatika MAG II. st
8. letnik, Računalništvo in informatika UN I. st
8. letnik, Računalništvo in informatika VS I. st
8. letnik, Računalništvo in matematika UN I. st
8. letnik, Upravna informatika UN I. st
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje

Predmeti

Aktualno raziskovalno področje I (63545A)
Aktualno raziskovalno področje I (63545B)
Aktualno raziskovalno področje I (63545C)
Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63711)
Algoritmi in podatkovne strukture 1 (63279)
Angleški jezik nivo B (63223)
Arhitektura računalniških sistemov (63212)
Digitalna vezja (63718)
Digitalno načrtovanje (63260)
Digitalno procesiranje signalov (63516)
Diskretne strukture (63203)
Diskretne strukture (63705)
E-izobraževanje (63518)
Elektronsko in mobilno poslovanje (63712)
Elektronsko poslovanje (63249)
Fizika (63205)
FRI piškot (0P)
Grafično oblikovanje (63715)
Informacijska varnost in zasebnost (63521)
Informacijski sistemi (63714)
Inteligentni sistemi (63266)
Izbrana poglavja iz računalniških sistemov 1 (63830)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63749B)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63225B)
Izbrana poglavja iz umetne inteligence 1 (63834)
Izračunljivost in računska zahtevnost (63517)
Komunikacijski protokoli (63258)
Komunikacijski protokoli in omrežna varnost (63716)
Kriptografija in računalniška varnost (63528)
Magistrsko delo (63548)
Management proizvodnih in storitvenih procesov (63533)
Matematika (63704)
Matematika II (63506)
Matematika II (63506A)
Modeliranje računalniških omrežij (63257)
Multimedijske tehnologije (63734)
Multimedijski sistemi (63270)
Nekonvencionalne platforme in metode procesiranja (63512)
Numerične metode (63742)
Obdelava biomedicinskih signalov in slik (63514)
Odločitveni sistemi (63741)
Operacijski sistemi (63217)
Organizacija računalnikov (63717)
Osnove digitalnih vezij (63204)
Osnove matematične analize (63202)
Osnove programiranja (FKKT) (90067)
Osnove umetne inteligence (63214)
Planiranje in upravljanje informatike (63768)
Podatkovne baze 2 (63713)
Porazdeljeni sistemi (63261)
Poslovna inteligenca (63251)
Postopki razvoja programske opreme (63254)
Procesna avtomatika (63737)
Programiranje (63507)
Programiranje (63507A)
Programiranje 1 (63702)
Programiranje 1 (63277)
Programski jezik C (63769)
Projektni praktikum (63755)
Računalniška arhitektura (63703)
Računalniška grafika (63719)
Računalniška grafika in tehnologija iger (63269)
Računalniška podpora oblikovanju I (ALUO) (90066)
Računalniška zvočna produkcija (63523)
Računska zahtevnost in hevristično programiranje (63263)
Razvoj informacijskih sistemov (63252)
Robotika in računalniško zaznavanje (63739)
Seminar 1 in Seminar 3 (5)
Sistemska programska oprema (63264)
Sistemska programska oprema (63736)
Spletno programiranje (63255)
Strojno učenje (63519)
Tehnične veščine (63284A)
Tehnične veščine (63767)
Tehnologija iger in navidezna resničnost (63740)
Tehnologija programske opreme (63732)
Tehnologija upravljanja podatkov (63226)
Umetna inteligenca (63720)
Umetno zaznavanje (63267)
Uvod v bioinformatiko (63520)
Uvod v računalništvo (63701)
Verjetnost in statistika (63213)
Veščine v znanstvenem delu I (63802)
Vgrajeni sistemi (63738)
Vzporedni in porazdeljeni sistemi in algoritmi (63735)
Zagovori diplomskih nalog (7)