OBVESTILO O UPORABI POŠKOTKOV

Urnik uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve. Se strinjam

Urnik

Vpisna številka:


POZOR!! Študentje IŠRM in UI morate za vaš celoten predmetnik poleg urnika FRI gledati še na urnik na FMF in UI.

Izvajalci

,
AMBROŽIČ, MILAN
Amon, Miha
Arizanović, Zoran
Bajec, Marko
Batagelj, Borut
Boben, Marko
Bohak, Ciril
Bordon, Jure
Bosnić, Zoran
Bovcon, Narvika
Bratko, Ivan
Brodnik, Andrej
BUČAR, DUŠAN
Bukošek, Andrej
Bulić, Patricio
Ciglarič, Mojca
Curk, Tomaž
Časar, Anže
Čehovin, Luka
Češnovar, Rok
Čibej, UroŠ
Demšar, Janez
Demšar, Jure
Dobravec, Tomaž
DRNOVŠEK, MATEJA
Fele Žorž, Gašper
Fijavž, Gašper
Franetič, Damir
Fuerst, Luka
GROHAR, MIHA
Groznik, Vida
Guid, Matej
Hovelja, Tomaž
Ilc, Nejc
Jager, Franc
Jaklič, Aleš
Jekovec, Matevž
Jurič, Matjaž
Jurišić, Aleksandar
Kavcic, Alenka
Kink, Peter Marijan
Klemenc, Bojan
Kodek, Dušan
Kononenko, Igor
Koprivec, Miran
Košmerlj, Aljaž
Krisper, Marjan
Kristan, Matej
Kudryavtseva, Ganna
Kukar, Matjaž
Kumer, Aleš
Lavbič, Dejan
LAZAR, TIMOTEJ
Lebar Bajec, Iztok
LINDIČ, JAKA
Lotric, Uros
Mahnič, Viljan
MAJNIK, MATJAŽ
Marolt, Matija
Mihelič, Jurij
Mihelič, Katja
MILUTINOVIĆ, VELJKO
Moškon, Miha
MOŽEK, MATEJ
Mramor-Kosta, Neža
Mraz, Miha
Oblak, Polona
Orel, Bojan
Pančur, Matjaž
Peer, Peter
PELJHAN, DARJA
PEPELNJAK, IVAN
Petroni, Mattia
Pevec, Darko
Pičulin, Matej
Poženel, Marko
Privošnik, Marko
Rant, Melita
Ravnik, Robert
Robič, Borut
Robnik Šikonja, Marko
Rozman, Robert
Rožanc, Igor
Rupnik, Rok
Sadikov, Aleksander
Skočaj, Danijel
Slivnik, Boštjan
Sluga, Davor
Smrdel, Aleš
Solina, Franc
Starič, Anže
Stražar, Martin
Šajn, Luka
Šega, Gregor
Škraba, Igor
Šoberl, Domen
Šonc, Damjan
Štajdohar, Miha
Šter, Branko
Štrancar, Andrej
Štros Bračko, Marina
Štrumbelj, Erik
ŠUBELJ, LOVRO
Toplak, Marko
Tratnik, Damjan
Trček, Denis
Trebar, Mira
Vavpotič, Damjan
Vidali, Janoš
Virk, Žiga
Vodopivec, Andrej
Vodopivec, Tom
Vrhovec, Simon
Vuk, Martin
Zimic, Nikolaj
Zrnec, Aljaž
Zupanc, Kaja
Zupančič, Tadej
Žabkar, Jure
Žagar, Lan
ŽITKO, ROK

Prostori

Skupine

1. letnik, Kognitivna znanost MAG II. st
1. letnik, PADalci, ki so redno vpisani v letnik in imajo izpite za nazaj ali naprej.
1. letnik, Računalništvo in informatika MAG II. st
1. letnik, Računalništvo in informatika UN I. st
1. letnik, Računalništvo in informatika VS I. st
1. letnik, Računalništvo in matematika UN I. st
1. letnik, Upravna informatika UN I. st
2. letnik, FKKT-VS
2. letnik, PADalci, ki so redno vpisani v letnik in imajo izpite za nazaj ali naprej.
2. letnik, Računalništvo in informatika MAG II. st
2. letnik, Računalništvo in informatika UN I. st
2. letnik, Računalništvo in informatika VS I. st
2. letnik, Računalništvo in matematika UN I. st
2. letnik, Upravna informatika UN I. st
3. letnik, PADalci, ki so redno vpisani v letnik in imajo izpite za nazaj ali naprej.
3. letnik, Računalništvo in informatika UN I. st
3. letnik, Računalništvo in matematika UN I. st
3. letnik, Upravna informatika UN I. st
5. letnik, Računalništvo in informatika UN
8. letnik, Evidenčno vpisani študentje.
Do pasu v blatu
Podiplomski študij, 3. stopnja
Seminar FRI

Predmeti

Aktualno raziskovalno področje I (63545)
Aktualno raziskovalno področje II (63546)
Algoritmi (63508)
Algoritmi in podatkovne strukture 2 (63723)
Angleški jezik nivo A (63222)
Angleški jezik nivo C (63224)
Animacije in posebni učinki (71001)
Arhitekture in algoritmi (63812)
Brezžična in mobilna omrežja (63259)
Digitalno procesiranje signalov (63744)
Diskretna matematika (63532)
Do pasu v blatu (133000)
Ekonomika in podjetništvo (63248)
FRI seminar (00000)
Interaktivnost in oblikovanje informacij (63527)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63536)
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike (63749)
Izvedbe algoritmov (Houdini fx: osnove proceduralnega modeliranja) (63275B)
Izvedbe algoritmov (Razvoj sistemov na čipu v jeziku Verilog) (63754)
Komunikacija človek računalnik (63210)
Linearna algebra (63207)
Magistrski seminar (63548)
Matematične metode v računalništvu (63814)
Matematično modeliranje (63219)
Matematika 2 (FMF) (90004)
Načrtovanje digitalnih naprav (63729)
Numerična matematika (63522)
Numerične metode 2 (27225)
Oblikovanje 2 (FE) (64027)
Obvladovanje informatike (63526)
Operacijski sistemi (63217)
Operacijski sistemi (63709)
Organizacija in management (63250)
Organizacija računalniških sistemov (63218)
Osnove oblikovanja (63271)
Osnove podatkovnih baz (63208)
Osnove verjetnosti in statistike (63710)
Planiranje in upravljanje informatike (63253)
Podatkovne baze (63707)
Podatkovne strukture in algoritmi (Pef) (90054)
Podatkovno rudarjenje (63765)
Poučevanje algoritmičnega razmišljanja (63547)
Prevajalniki (63265)
Prevajalniki in navidezni stroji (63722)
Principi programskih jezikov (63220)
Produkcija multimedijskih gradiv (63726)
Programiranje 2 (63706)
Programiranje 2 (63278)
Programiranje super računalnika Maxeler (63275A)
Računalniška forenzika (63530)
Računalniške komunikacije (63708)
Računalniške komunikacije (63209)
Računalniške tehnologije (63221)
Računalniški sistemi (63509)
Računska topologija (63542)
Razvoj informacijskih sistemov (63725)
Razvoj inteligentnih sistemov (63268)
Seminar 2 in Seminar 4 (6)
Sodobne metode razvoja programske opreme (63515)
Spletne tehnologije (63727)
Tehnologija programske opreme (63256)
Teorija informacij in sistemov (63216)
Testiranje in kakovost (63724)
Umetna inteligenca (63813)
Umetna inteligenca 1 (63501)
Uporaba IKT v narav. in tehniki - VS (FKKT) (90065)
Uporabniški vmesniki (63721)
Uvod v programiranje-UN (FMF) (90010)
Veščine v znanstvenem delu II (63803)
Vhodno-izhodne naprave (63728)
Zagovori diplomskih nalog (7)
Zanesljivost in zmogljivost računalniških sistemov (63262)